Λαντεσλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλβανγκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
TSU Μπράμπεργκ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκεράσντορφ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σιμέρινγκερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σταντλάου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Άουχοφ Σέντερ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ρεντ Σταρ Πένσινγκ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Βίνερμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χέλφορτ 15
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Βιέννα Άματσουρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σβέχατ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Σλόβαν ΧΑΚ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
1980 Βιένν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ελλάς Καγκράν
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Λακ Ίντερ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ουνιόν Χέντορφ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σακ 1914
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
WAF Μπριγκιτεναου
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Πουχ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Χαλείν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μπούρμος
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κόχφιντις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εντελσερπεντίν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζίγκεντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εμπεράου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νέουντορφ/Πάρντορφ ΙΙ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χόριτσον
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ταλγκάου
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Φλοριντσντόρφερ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μάτερσμπεργκερ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπαντ Σάουερμπρουν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ομπερπούλεντορφ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντοϊτσκρόιτς
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Λιχταπροντέρσντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Παμά
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στρασβάλκεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ουνιόν Ράιφαϊσεν Μόντσεε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μίσελντορφ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σακ Κλάγκενφουρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Λέντορφ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Μαουέρβερκ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Σπίταλ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
ASKOe Κοέτμανσντόρφ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σεντ Βέιτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
ATSV Βόλφσμπεργκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Άτους Φερλάχ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπλέιμπουργκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Άνθερινγκ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντονάου Κλάγκενφουρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
KAC 1909
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Οστερμιέθιινγκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Χάλμπτουρν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σεντ Μαργκαρέτεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Σιζενχάιμ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εούγκεντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Πρεγκαρτέν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
DSG Ουνιόν Περγκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζεμπάου Μπαντ Ισχλ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπορτουνιόν Σεντ Μάρτιν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χάλβανγκ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
TSU Μπράμπεργκ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκεράσντορφ
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σιμέρινγκερ
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
Σταντλάου
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Άουχοφ Σέντερ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ρεντ Σταρ Πένσινγκ
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Βίνερμπεργκ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Χέλφορτ 15
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Βιέννα Άματσουρ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Σβέχατ
|
29% 2/7 |
14% 1/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Σλόβαν ΧΑΚ
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
1980 Βιένν
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ελλάς Καγκράν
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Λακ Ίντερ
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ουνιόν Χέντορφ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σακ 1914
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
WAF Μπριγκιτεναου
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
Πουχ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Χαλείν
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Μπούρμος
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κόχφιντις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Εντελσερπεντίν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ζίγκεντορφ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εμπεράου
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Νέουντορφ/Πάρντορφ ΙΙ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Χόριτσον
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ταλγκάου
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Φλοριντσντόρφερ
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Μάτερσμπεργκερ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπαντ Σάουερμπρουν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ομπερπούλεντορφ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ντοϊτσκρόιτς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Λιχταπροντέρσντορφ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Παμά
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Στρασβάλκεν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ουνιόν Ράιφαϊσεν Μόντσεε
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μίσελντορφ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Σακ Κλάγκενφουρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Λέντορφ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Μαουέρβερκ
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Σπίταλ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
ASKOe Κοέτμανσντόρφ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Σεντ Βέιτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
ATSV Βόλφσμπεργκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Άτους Φερλάχ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπλέιμπουργκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Άνθερινγκ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ντονάου Κλάγκενφουρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
KAC 1909
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Οστερμιέθιινγκ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Χάλμπτουρν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σεντ Μαργκαρέτεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Σιζενχάιμ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Εούγκεντορφ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Πρεγκαρτέν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
DSG Ουνιόν Περγκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ζεμπάου Μπαντ Ισχλ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπορτουνιόν Σεντ Μάρτιν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 17% | 43% | 38% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλβανγκ
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
TSU Μπράμπεργκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Γκεράσντορφ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σιμέρινγκερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σταντλάου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Άουχοφ Σέντερ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ρεντ Σταρ Πένσινγκ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Βίνερμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χέλφορτ 15
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Βιέννα Άματσουρ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Σβέχατ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σλόβαν ΧΑΚ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
1980 Βιένν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ελλάς Καγκράν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λακ Ίντερ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ουνιόν Χέντορφ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σακ 1914
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
WAF Μπριγκιτεναου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Πουχ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χαλείν
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Μπούρμος
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κόχφιντις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εντελσερπεντίν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζίγκεντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εμπεράου
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Νέουντορφ/Πάρντορφ ΙΙ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χόριτσον
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ταλγκάου
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Φλοριντσντόρφερ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μάτερσμπεργκερ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπαντ Σάουερμπρουν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ομπερπούλεντορφ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντοϊτσκρόιτς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Λιχταπροντέρσντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Παμά
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στρασβάλκεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ουνιόν Ράιφαϊσεν Μόντσεε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μίσελντορφ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σακ Κλάγκενφουρτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Λέντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μαουέρβερκ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Σπίταλ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
ASKOe Κοέτμανσντόρφ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σεντ Βέιτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
ATSV Βόλφσμπεργκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άτους Φερλάχ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μπλέιμπουργκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Άνθερινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντονάου Κλάγκενφουρτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
KAC 1909
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Οστερμιέθιινγκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Χάλμπτουρν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σεντ Μαργκαρέτεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σιζενχάιμ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εούγκεντορφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Πρεγκαρτέν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
DSG Ουνιόν Περγκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζεμπάου Μπαντ Ισχλ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπορτουνιόν Σεντ Μάρτιν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 289 | 3.07 |
| Εντός | 151 | 1.61 |
| Εκτός | 138 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.6% (10/94) | |
| 2 - 0 | 9.6% (9/94) | |
| 3 - 1 | 6.4% (6/94) | |
| 1 - 0 | 6.4% (6/94) | |
| 0 - 2 | 6.4% (6/94) | |
| 0 - 0 | 6.4% (6/94) | |
| 3 - 0 | 5.3% (5/94) | |
| 2 - 2 | 5.3% (5/94) | |
| 1 - 2 | 5.3% (5/94) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.6% (25/94) | |
| 4 | 21.3% (20/94) | |
| 3 | 16.0% (15/94) | |
| 1 | 10.6% (10/94) | |
| 5 | 8.5% (8/94) | |
| 6 | 8.5% (8/94) | |
| 0 | 6.4% (6/94) | |
| 8 | 2.1% (2/94) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.5% (39/94) | |
| X | 24.5% (23/94) | |
| 2 | 34.0% (32/94) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.5% (23/94) | |
| 1/X | 7.4% (7/94) | |
| 1/2 | 2.1% (2/94) | |
| X/1 | 14.9% (14/94) | |
| X/X | 13.8% (13/94) | |
| X/2 | 10.6% (10/94) | |
| 2/1 | 2.1% (2/94) | |
| 2/X | 3.2% (3/94) | |
| 2/2 | 21.3% (20/94) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 289 | 3.07 |
| Εντός | 151 | 1.61 |
| Εκτός | 138 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
ASKOe Κοέτμανσντόρφ
Μάτερσμπεργκερ
Ομπερπούλεντορφ
ATSV Βόλφσμπεργκ
Μαουέρβερκ
Στρασβάλκεν
DSG Ουνιόν Περγκ
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
Ουνιόν Ράιφαϊσεν Μόντσεε
Οστερμιέθιινγκ
Παμά
KAC 1909
Άτους Φερλάχ
Άνθερινγκ
Σακ Κλάγκενφουρτ
Λέντορφ
Σπίταλ
Ντονάου Κλάγκενφουρτ
Σεντ Μαργκαρέτεν
Ζεμπάου Μπαντ Ισχλ
Σπορτουνιόν Σεντ Μάρτιν
Λιχταπροντέρσντορφ
Εούγκεντορφ
Μπαντ Σάουερμπρουν
Σεντ Βέιτ
Σιζενχάιμ
Πρεγκαρτέν
Ντοϊτσκρόιτς
Μπλέιμπουργκ
Χάλμπτουρν
Μίσελντορφ