Ερεντιβίζιε Γυναικών Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Γυναικών 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 30:6 | |
| 2 |
|
9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 23:10 | |
| 3 |
|
9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 26:11 | |
| 4 |
|
9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 13:13 | |
| 5 |
|
9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 9:19 | |
| 6 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | |
| 7 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | |
| 8 |
|
9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 10:21 | |
| 9 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12:27 | |
| 10 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 6:16 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Κυρ. 13:15 |
Ντε Χάαγκ (Γ)
Ντε Γκράαφτσαπ (Γ)
|
||||
|
Κυρ. 17:45 |
Άλκμααρ (Γ)
Άγιαξ (Γ)
|
||||
|
Κυρ. 17:45 |
Τβέντε (Γ)
Αϊντχόφεν (Γ)
|
||||
|
Κυρ. 17:45 |
Φέγενορντ (Γ)
Χέρενφεν (Γ)
|
||||
|
Κυρ. 17:45 |
Τσβόλε (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Άγιαξ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 19:7 | |
| 2 | Αϊντχόφεν (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 16:7 | |
| 3 | Ντε Γκράαφτσαπ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:7 | |
| 4 | Τβέντε (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:3 | |
| 5 | Τσβόλε (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 6 | Χέρενφεν (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | |
| 7 | Φέγενορντ (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | |
| 8 | Ουτρέχτη (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | |
| 9 | Ντε Χάαγκ (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:14 | |
| 10 | Άλκμααρ (Γ) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:16 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Rijsbergen Liz |
Αϊντχόφεν (Γ)
|
8 | 1 |
| Roord Jill |
Τβέντε (Γ)
|
8 | 0 |
| Ravensbergen Jaimy |
Τβέντε (Γ)
|
8 | 0 |
| Oude Elberink Eva |
Τβέντε (Γ)
|
8 | 0 |
| Ripa Chimera |
Αϊντχόφεν (Γ)
|
5 | 0 |
| Snoeijs Katja |
Άγιαξ (Γ)
|
5 | 0 |
| Dellaperuta Victoria |
Φέγενορντ (Γ)
|
5 | 1 |
| Bol Floortje |
Ντε Χάαγκ (Γ)
|
4 | 0 |
| Te Brake Sophie |
Άγιαξ (Γ)
|
4 | 0 |
| Franken Brigitte |
Χέρενφεν (Γ)
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Vliek Leonie |
Τβέντε (Γ)
|
1 |
| Veerman Esmee |
Ντε Χάαγκ (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τβέντε (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άγιαξ (Γ)
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Αϊντχόφεν (Γ)
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ντε Γκράαφτσαπ (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άλκμααρ (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Τσβόλε (Γ)
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Χέρενφεν (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Φέγενορντ (Γ)
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ντε Χάαγκ (Γ)
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ουτρέχτη (Γ)
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τβέντε (Γ)
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Άγιαξ (Γ)
|
33% 3/9 |
11% 1/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Αϊντχόφεν (Γ)
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
Ντε Γκράαφτσαπ (Γ)
|
33% 3/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Άλκμααρ (Γ)
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Τσβόλε (Γ)
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Χέρενφεν (Γ)
|
22% 2/9 |
22% 2/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Φέγενορντ (Γ)
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ντε Χάαγκ (Γ)
|
22% 2/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
Ουτρέχτη (Γ)
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
11% 1/9 |
| Συνολικά | 20% | 33% | 38% | 9% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τβέντε (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Άγιαξ (Γ)
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Αϊντχόφεν (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντε Γκράαφτσαπ (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Άλκμααρ (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Τσβόλε (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Χέρενφεν (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Φέγενορντ (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντε Χάαγκ (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουτρέχτη (Γ)
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.41 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.65 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 159 | 3.53 |
| Εντός | 79 | 1.76 |
| Εκτός | 80 | 1.78 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 15.6% (7/45) | |
| 2 - 3 | 6.7% (3/45) | |
| 2 - 0 | 6.7% (3/45) | |
| 1 - 2 | 6.7% (3/45) | |
| 5 - 1 | 4.4% (2/45) | |
| 4 - 0 | 4.4% (2/45) | |
| 3 - 1 | 4.4% (2/45) | |
| 2 - 2 | 4.4% (2/45) | |
| 2 - 1 | 4.4% (2/45) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 20.0% (9/45) | |
| 3 | 17.8% (8/45) | |
| 2 | 15.6% (7/45) | |
| 4 | 15.6% (7/45) | |
| 5 | 13.3% (6/45) | |
| 6 | 8.9% (4/45) | |
| 7 | 4.4% (2/45) | |
| 8 | 4.4% (2/45) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.7% (21/45) | |
| X | 8.9% (4/45) | |
| 2 | 44.4% (20/45) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.6% (16/45) | |
| 1/X | 2.2% (1/45) | |
| 1/2 | 2.2% (1/45) | |
| X/1 | 11.1% (5/45) | |
| X/X | 0.0% (0/45) | |
| X/2 | 13.3% (6/45) | |
| 2/1 | 0.0% (0/45) | |
| 2/X | 6.7% (3/45) | |
| 2/2 | 28.9% (13/45) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 159 | 3.53 |
| Εντός | 79 | 1.76 |
| Εκτός | 80 | 1.78 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).