2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 70 | 22 | 4 | 2 | 69:24 | |
| 2 |
|
28 | 52 | 16 | 4 | 8 | 55:37 | |
| 3 |
|
28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 50:47 | |
| 4 |
|
28 | 43 | 10 | 13 | 5 | 41:30 | |
| 5 |
|
28 | 39 | 10 | 9 | 9 | 45:46 | |
| 6 |
|
28 | 35 | 10 | 5 | 13 | 44:49 | |
| 7 |
|
28 | 16 | 4 | 4 | 20 | 25:55 | |
| 8 |
|
28 | 13 | 2 | 7 | 19 | 23:64 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Vanzeir Dante |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
19 | 4 |
| Mikautadze Georges |
Σερένγκ
|
19 | 2 |
| Undav Deniz |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
17 | 4 |
| Cicek Atabey |
Βέστερλο
|
12 | 0 |
| Mertens Lennart |
Ντεινζ
|
11 | 0 |
| Ugalde Manfred |
Λόμελ
|
11 | 1 |
| Vetokele Igor |
Βέστερλο
|
8 | 1 |
| Challouk Youssef |
Ντεινζ
|
8 | 0 |
| Mata Nzuzi |
RWDM Βρυξέλλες
|
8 | 0 |
| Rommens Nicolas |
RWDM Βρυξέλλες
|
7 | 4 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Mendy Formose |
Κλαμπ Μπριζ U23
|
2 |
| Keita Kader |
Βέστερλο
|
1 |
| Abrahams Kurt |
Βέστερλο
|
1 |
| Rommens Nicolas |
RWDM Βρυξέλλες
|
1 |
| Kilota Gerald |
Σερένγκ
|
1 |
| Yambere Cedric |
RWDM Βρυξέλλες
|
1 |
| Brebels Sebastiaan |
Λόμελ
|
1 |
| Souza Vini |
Λόμελ
|
1 |
| Boulenger Benjamin |
Σερένγκ
|
1 |
| Biset Maxime |
Βέστερλο
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Σερένγκ
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
Λόμελ
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Βέστερλο
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Ντεινζ
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
RWDM Βρυξέλλες
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Λιρς Κεμπενζονέν
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Κλαμπ Μπριζ U23
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
11% 3/28 |
43% 12/28 |
46% 13/28 |
0% 0/28 |
Σερένγκ
|
32% 9/28 |
25% 7/28 |
25% 7/28 |
18% 5/28 |
Λόμελ
|
18% 5/28 |
36% 10/28 |
39% 11/28 |
7% 2/28 |
Βέστερλο
|
21% 6/28 |
54% 15/28 |
21% 6/28 |
4% 1/28 |
Ντεινζ
|
18% 5/28 |
46% 13/28 |
29% 8/28 |
7% 2/28 |
RWDM Βρυξέλλες
|
18% 5/28 |
43% 12/28 |
29% 8/28 |
11% 3/28 |
Λιρς Κεμπενζονέν
|
25% 7/28 |
43% 12/28 |
25% 7/28 |
7% 2/28 |
Κλαμπ Μπριζ U23
|
7% 2/28 |
54% 15/28 |
36% 10/28 |
4% 1/28 |
| Συνολικά | 19% | 43% | 31% | 7% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Σερένγκ
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Λόμελ
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
Βέστερλο
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Ντεινζ
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
RWDM Βρυξέλλες
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Λιρς Κεμπενζονέν
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Κλαμπ Μπριζ U23
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.08 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.42 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 352 | 3.14 |
| Εντός | 195 | 1.74 |
| Εκτός | 157 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.5% (14/112) | |
| 2 - 1 | 11.6% (13/112) | |
| 1 - 0 | 7.1% (8/112) | |
| 0 - 2 | 7.1% (8/112) | |
| 0 - 1 | 7.1% (8/112) | |
| 2 - 0 | 5.4% (6/112) | |
| 3 - 2 | 4.5% (5/112) | |
| 3 - 1 | 4.5% (5/112) | |
| 3 - 0 | 4.5% (5/112) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (28/112) | |
| 4 | 17.9% (20/112) | |
| 3 | 17.9% (20/112) | |
| 1 | 14.3% (16/112) | |
| 5 | 7.1% (8/112) | |
| 6 | 6.3% (7/112) | |
| 7 | 5.4% (6/112) | |
| 0 | 4.5% (5/112) | |
| 8 | 1.8% (2/112) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.3% (53/112) | |
| X | 22.3% (25/112) | |
| 2 | 30.4% (34/112) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.1% (27/112) | |
| 1/X | 5.4% (6/112) | |
| 1/2 | 2.7% (3/112) | |
| X/1 | 17.0% (19/112) | |
| X/X | 12.5% (14/112) | |
| X/2 | 10.7% (12/112) | |
| 2/1 | 6.3% (7/112) | |
| 2/X | 4.5% (5/112) | |
| 2/2 | 17.0% (19/112) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 352 | 3.14 |
| Εντός | 195 | 1.74 |
| Εκτός | 157 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).