Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σουπεριόρε | ||||||||
| 1 |
|
36 | 63 | 18 | 9 | 9 | 42:27 | |
| 2 |
|
36 | 62 | 17 | 11 | 8 | 48:37 | |
| 3 |
|
36 | 57 | 16 | 9 | 11 | 42:34 | |
| 4 |
|
36 | 49 | 12 | 13 | 11 | 43:33 | |
| 5 |
|
36 | 48 | 13 | 9 | 14 | 38:48 | |
| 6 |
|
36 | 44 | 11 | 11 | 14 | 36:46 | |
| 7 |
|
36 | 42 | 10 | 12 | 14 | 39:40 | |
| 8 |
|
36 | 42 | 9 | 15 | 12 | 32:37 | |
| 9 |
|
36 | 41 | 10 | 11 | 15 | 38:50 | |
| 10 |
|
36 | 36 | 8 | 12 | 16 | 39:45 | |
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | ||||||||
| 1 |
|
0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
Ελμπασάνι *
+31 βαθμούς
Βιλάζνια *
+31 βαθμούς
Εγκνατία Ρογκοζίνα *
+28 βαθμούς
ΚΦ Τίρανα *
+24 βαθμούς
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σάβ. 20:00 |
Βιλάζνια
Ντιναμό Σίτι
|
||||
|
Κυρ. 20:00 |
Ελμπασάνι
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ΚΦ Τίρανα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | |
| 2 | Βόρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 13:6 | |
| 3 | Φλαμουρτάρι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 4 | Μπίλις Μπαλς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:7 | |
| 5 | Ελμπασάνι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | |
| 6 | Ντιναμό Σίτι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 7 | Τεούτα Ντούρες | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 8 | Βιλάζνια | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | |
| 9 | Παρτιζάνι Τιράνων | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | |
| 10 | Εγκνατία Ρογκοζίνα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Balaj Bekim |
Βιλάζνια
|
13 | 7 |
| Kasalla Irgi |
Βόρα
|
13 | 5 |
| Maksuti Erald |
Φλαμουρτάρι
|
11 | 1 |
| Bregu Dejvi |
Ντιναμό Σίτι
|
10 | 3 |
| Lajthia Xhonatan |
Ελμπασάνι
|
9 | 0 |
| Tabekou Serge |
ΚΦ Τίρανα
|
9 | 0 |
| Tsague Blaise |
Ελμπασάνι
|
8 | 0 |
| Mustaph Ibrahim |
Μπίλις Μπαλς
|
7 | 1 |
| Bakayoko Soumaila |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
7 | 2 |
| Karrica Bernard |
Βόρα
|
7 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Xhemajli Arbenit |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
4 |
| Goudiaby Bakary |
Ντιναμό Σίτι
|
2 |
| Vrapi Jurgen |
Βόρα
|
2 |
| Fangaj Abdurraman |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
2 |
| Aleksi Albano |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
2 |
| Jaime Guillem |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
1 |
| Tabaku Xhuljo |
Βόρα
|
1 |
| Nani Tiago |
Ντιναμό Σίτι
|
1 |
| Doumbia Arafat |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
1 |
| Ismaili Redon |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βιλάζνια
|
25% 9/36 |
75% 27/36 |
Ελμπασάνι
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Ντιναμό Σίτι
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
ΚΦ Τίρανα
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Βόρα
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Τεούτα Ντούρες
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Μπίλις Μπαλς
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Φλαμουρτάρι
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
| Συνολικά | 36% | 64% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Βιλάζνια
|
47% 17/36 |
33% 12/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Ελμπασάνι
|
36% 13/36 |
42% 15/36 |
22% 8/36 |
0% 0/36 |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
42% 15/36 |
39% 14/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Ντιναμό Σίτι
|
33% 12/36 |
50% 18/36 |
14% 5/36 |
3% 1/36 |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
28% 10/36 |
50% 18/36 |
22% 8/36 |
0% 0/36 |
ΚΦ Τίρανα
|
31% 11/36 |
50% 18/36 |
17% 6/36 |
3% 1/36 |
Βόρα
|
36% 13/36 |
47% 17/36 |
14% 5/36 |
3% 1/36 |
Τεούτα Ντούρες
|
50% 18/36 |
33% 12/36 |
17% 6/36 |
0% 0/36 |
Μπίλις Μπαλς
|
33% 12/36 |
47% 17/36 |
17% 6/36 |
3% 1/36 |
Φλαμουρτάρι
|
31% 11/36 |
53% 19/36 |
17% 6/36 |
0% 0/36 |
| Συνολικά | 37% | 44% | 18% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βιλάζνια
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Ελμπασάνι
|
58% 21/36 |
42% 15/36 |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Ντιναμό Σίτι
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
ΚΦ Τίρανα
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Βόρα
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Τεούτα Ντούρες
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Μπίλις Μπαλς
|
53% 19/36 |
47% 17/36 |
Φλαμουρτάρι
|
56% 20/36 |
44% 16/36 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 35% | 65% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.32 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.93 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 397 | 2.21 |
| Εντός | 225 | 1.25 |
| Εκτός | 172 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.0% (27/180) | |
| 1 - 0 | 13.3% (24/180) | |
| 0 - 1 | 12.2% (22/180) | |
| 0 - 0 | 11.1% (20/180) | |
| 2 - 1 | 8.3% (15/180) | |
| 2 - 0 | 7.2% (13/180) | |
| 0 - 2 | 5.6% (10/180) | |
| 1 - 2 | 5.0% (9/180) | |
| 3 - 1 | 4.4% (8/180) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.8% (50/180) | |
| 1 | 25.6% (46/180) | |
| 3 | 16.7% (30/180) | |
| 0 | 11.1% (20/180) | |
| 4 | 10.0% (18/180) | |
| 5 | 5.6% (10/180) | |
| 6 | 2.2% (4/180) | |
| 7 | 0.6% (1/180) | |
| 8 | 0.6% (1/180) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.2% (76/180) | |
| X | 31.1% (56/180) | |
| 2 | 26.7% (48/180) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.1% (47/180) | |
| 1/X | 6.1% (11/180) | |
| 1/2 | 2.2% (4/180) | |
| X/1 | 15.0% (27/180) | |
| X/X | 20.0% (36/180) | |
| X/2 | 10.6% (19/180) | |
| 2/1 | 1.1% (2/180) | |
| 2/X | 5.0% (9/180) | |
| 2/2 | 13.9% (25/180) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 397 | 2.21 |
| Εντός | 225 | 1.25 |
| Εκτός | 172 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).