Κβίντελιγκαεν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΑΝΙΑ: Κβίντελιγκαεν 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | |
| 2 |
|
5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | |
| 3 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | |
| 4 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 13:4 | |
| 5 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 6 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | |
| 7 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | |
| 8 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 9 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:19 | |
| 10 |
|
5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:15 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κέγκε (Γ) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | |
| 2 | Μίντιλαντ (Γ) | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | |
| 3 | Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | |
| 4 | Νόρτζελαντ (Γ) | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 13:4 | |
| 5 | Κόλντινγκ (Γ) | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 6 | Οντένσε Q (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | |
| 7 | ΑΣΑ Άαρχους (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | |
| 8 | Μπρόντμπι (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 9 | Κοπεγχάγη (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:19 | |
| 10 | Άαρχους (Γ) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Lund Amalie |
Κόλντινγκ (Γ)
|
5 | 1 |
| Carusa Kyra |
Κέγκε (Γ)
|
4 | 0 |
| Bischoff Mila |
Μπρόντμπι (Γ)
|
3 | 0 |
| Dyrehauge Sarah |
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
3 | 0 |
| N'sira Safi |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
3 | 0 |
| Petersen Thea |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
3 | 0 |
| Kaihoej Mathilde |
Μίντιλαντ (Γ)
|
2 | 0 |
| Larsen Cecilie |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
2 | 0 |
| Kristensen Sara Amby |
Κόλντινγκ (Γ)
|
2 | 0 |
| Saini Anisa |
Κοπεγχάγη (Γ)
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Troelsgaard Sanne |
Μίντιλαντ (Γ)
|
1 |
| Poulsen Julie |
Άαρχους (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κέγκε (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μίντιλαντ (Γ)
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Κόλντινγκ (Γ)
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Οντένσε Q (Γ)
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μπρόντμπι (Γ)
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κοπεγχάγη (Γ)
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Άαρχους (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
| Συνολικά | 75% | 25% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κέγκε (Γ)
|
0% 0/5 |
80% 4/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Μίντιλαντ (Γ)
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Κόλντινγκ (Γ)
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Οντένσε Q (Γ)
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
Μπρόντμπι (Γ)
|
0% 0/5 |
80% 4/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Κοπεγχάγη (Γ)
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
Άαρχους (Γ)
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
| Συνολικά | 8% | 46% | 38% | 8% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κέγκε (Γ)
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Μίντιλαντ (Γ)
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Νόρτζελαντ (Γ)
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Κόλντινγκ (Γ)
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Οντένσε Q (Γ)
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μπρόντμπι (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Κοπεγχάγη (Γ)
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Άαρχους (Γ)
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 50% | 50% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 44.05 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.69 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 86 | 3.58 |
| Εντός | 44 | 1.83 |
| Εκτός | 42 | 1.75 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 12.5% (3/24) | |
| 3 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 9 - 1 | 4.2% (1/24) | |
| 4 - 1 | 4.2% (1/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 29.2% (7/24) | |
| 3 | 29.2% (7/24) | |
| 2 | 16.7% (4/24) | |
| 5 | 8.3% (2/24) | |
| 10 | 4.2% (1/24) | |
| 0 | 4.2% (1/24) | |
| 8 | 4.2% (1/24) | |
| 1 | 4.2% (1/24) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.7% (10/24) | |
| X | 12.5% (3/24) | |
| 2 | 45.8% (11/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 37.5% (9/24) | |
| 1/X | 0.0% (0/24) | |
| 1/2 | 0.0% (0/24) | |
| X/1 | 0.0% (0/24) | |
| X/X | 4.2% (1/24) | |
| X/2 | 8.3% (2/24) | |
| 2/1 | 4.2% (1/24) | |
| 2/X | 8.3% (2/24) | |
| 2/2 | 37.5% (9/24) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 86 | 3.58 |
| Εντός | 44 | 1.83 |
| Εκτός | 42 | 1.75 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).