Πρβα Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | |
| 2 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | |
| 3 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 12:4 | |
| 4 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:7 | |
| 5 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | |
| 6 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | |
| 7 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:9 | |
| 8 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 9 |
|
5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:8 | |
| 10 |
|
5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:17 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Παρ. 17:30 |
Σκεντίγια
Τίκβες
|
||||
|
Παρ. 19:30 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
||||
|
Σάβ. 17:30 |
ΦΚ Σκόπια
Μπασκίμι
|
||||
|
Σάβ. 18:00 |
Βαρντάρ
Αρσίμι
|
||||
|
Δευ. 17:00 |
Στρούγκα Τριμ
Σίλεκς Κράτοβο
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σκεντίγια | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | |
| 2 | Στρούγκα Τριμ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | |
| 3 | Τίκβες | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 12:4 | |
| 4 | Σίλεκς Κράτοβο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:7 | |
| 5 | Βαρντάρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | |
| 6 | Σκεντίγια Χαρατσίνε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | |
| 7 | Αρσίμι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:9 | |
| 8 | Μπρεγκάνλικα Κράουν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 9 | ΦΚ Σκόπια | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:8 | |
| 10 | Μπασκίμι | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Maleski Hristijan |
Στρούγκα Τριμ
|
5 | 1 |
| Lawal Toheeb |
Τίκβες
|
4 | 0 |
| Ndzengue Fahd |
Σκεντίγια
|
4 | 0 |
| Sylla N'fanly |
Τίκβες
|
4 | 1 |
| Stojanov Martin |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
3 | 0 |
| Tamba Fabrice |
Σκεντίγια
|
3 | 0 |
| Hasukic Esmir |
Σίλεκς Κράτοβο
|
3 | 1 |
| Shabani Bunjamin |
Στρούγκα Τριμ
|
2 | 0 |
| Danev Dimitar |
Βαρντάρ
|
2 | 0 |
| Gligorov Ivan |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Sekovski Darko |
ΦΚ Σκόπια
|
1 |
| Rama Landrit |
Στρούγκα Τριμ
|
1 |
| Lawal Toheeb |
Τίκβες
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκεντίγια
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Στρούγκα Τριμ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Τίκβες
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Βαρντάρ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Αρσίμι
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
ΦΚ Σκόπια
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπασκίμι
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σκεντίγια
|
0% 0/5 |
80% 4/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Στρούγκα Τριμ
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Τίκβες
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Βαρντάρ
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Αρσίμι
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
ΦΚ Σκόπια
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Μπασκίμι
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
| Συνολικά | 16% | 56% | 28% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκεντίγια
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Στρούγκα Τριμ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Τίκβες
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Βαρντάρ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Αρσίμι
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
ΦΚ Σκόπια
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπασκίμι
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
| Συνολικά | 36% | 64% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 32% | 68% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.06 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 59.18 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 72 | 2.88 |
| Εντός | 50 | 2.00 |
| Εκτός | 22 | 0.88 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 45 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 102 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 16.0% (4/25) | |
| 1 - 1 | 16.0% (4/25) | |
| 0 - 2 | 12.0% (3/25) | |
| 4 - 1 | 8.0% (2/25) | |
| 4 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 1 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 6 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 5 - 1 | 4.0% (1/25) | |
| 2 - 1 | 4.0% (1/25) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.0% (8/25) | |
| 3 | 24.0% (6/25) | |
| 5 | 12.0% (3/25) | |
| 1 | 12.0% (3/25) | |
| 4 | 8.0% (2/25) | |
| 6 | 8.0% (2/25) | |
| 0 | 4.0% (1/25) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 56.0% (14/25) | |
| X | 20.0% (5/25) | |
| 2 | 24.0% (6/25) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 36.0% (9/25) | |
| 1/X | 8.0% (2/25) | |
| 1/2 | 0.0% (0/25) | |
| X/1 | 20.0% (5/25) | |
| X/X | 12.0% (3/25) | |
| X/2 | 12.0% (3/25) | |
| 2/1 | 0.0% (0/25) | |
| 2/X | 0.0% (0/25) | |
| 2/2 | 12.0% (3/25) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 72 | 2.88 |
| Εντός | 50 | 2.00 |
| Εκτός | 22 | 0.88 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 45 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 102 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).