Πριμέρα Α Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Πριμέρα Α 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 23:13 | |
| 2 |
|
14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 15:12 | |
| 3 |
|
14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 16:16 | |
| 4 |
|
13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 22:10 | |
| 5 |
|
13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 16:12 | |
| 6 |
|
13 | 20 | 5 | 5 | 3 | 13:11 | |
| 7 |
|
13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 19:17 | |
| 8 |
|
13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 14:12 | |
| 9 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 10:12 | |
| 10 |
|
13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | |
| 11 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 5:10 | |
| 12 |
|
14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:15 | |
| 13 |
|
14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 12:18 | |
| 14 |
|
13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10:14 | |
| 15 |
|
13 | 12 | 4 | 3 | 6 | 10:16 | |
| 16 |
|
13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 4:15 | |
Έμελεκ *
-3 βαθμούς
Πλέι Οφ
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7:5 | |
| 2 | Ορένσε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | |
| 3 | Λίγκα Ντε Κίτο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Αούκας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | |
| 5 | Γκουαγιακίλ Σίτι | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:3 | |
| 6 | Μακαρά | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 7 | Ντεπορτίβο Κουένκα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:8 | |
| 8 | Έμελεκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:6 | |
| 9 | Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:6 | |
| 10 | Λεόνες Ντελ Νόρτε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:5 | |
| 11 | Ρούνα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | |
| 12 | Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 13 | Λιμπερτάδ Λόχα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 14 | Μάντα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | |
| 15 | Ντελφίν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1:6 | |
| 16 | Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Herrera Walter |
Ορένσε
|
6 | 1 |
| Miranda Bruno |
Αούκας
|
6 | 2 |
| Posse Franco |
Μακαρά
|
5 | 0 |
| Benedetto Dario |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
5 | 0 |
| Pata Emerson |
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
5 | 0 |
| Clavijo Daniel |
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
4 | 0 |
| Palacios Byron |
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
4 | 1 |
| Mero Edinson |
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
4 | 0 |
| Carrillo Ronie |
Ρούνα
|
4 | 0 |
| Klimowicz Matias |
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Segura Estalin |
Έμελεκ
|
2 |
| Quinonez Oscar |
Ορένσε
|
1 |
| Heredia Geronimo |
Ντελφίν
|
1 |
| Caicedo Bryan |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
1 |
| Caicedo Wagner |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
1 |
| Angulo Cristopher |
Ρούνα
|
1 |
| Cuero Carlos |
Αούκας
|
1 |
| Arrieta Santiago |
Λεόνες Ντελ Νόρτε
|
1 |
| Perea Miguel |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
1 |
| Maccari Mateo |
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Λίγκα Ντε Κίτο
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Αούκας
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Ορένσε
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μακαρά
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Ρούνα
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Ντελφίν
|
8% 1/13 |
92% 12/13 |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Λεόνες Ντελ Νόρτε
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Έμελεκ
|
15% 2/13 |
85% 11/13 |
Μάντα
|
8% 1/13 |
92% 12/13 |
| Συνολικά | 32% | 68% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
15% 2/13 |
54% 7/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Λίγκα Ντε Κίτο
|
36% 5/14 |
57% 8/14 |
7% 1/14 |
0% 0/14 |
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
43% 6/14 |
36% 5/14 |
21% 3/14 |
0% 0/14 |
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Αούκας
|
46% 6/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
38% 5/13 |
54% 7/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Ορένσε
|
8% 1/13 |
69% 9/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Μακαρά
|
38% 5/13 |
46% 6/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
62% 8/13 |
23% 3/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Ρούνα
|
38% 5/13 |
23% 3/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Ντελφίν
|
85% 11/13 |
8% 1/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
36% 5/14 |
57% 8/14 |
7% 1/14 |
0% 0/14 |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
36% 5/14 |
50% 7/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Λεόνες Ντελ Νόρτε
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
0% 0/13 |
0% 0/13 |
Έμελεκ
|
23% 3/13 |
69% 9/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Μάντα
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
0% 0/13 |
| Συνολικά | 39% | 46% | 15% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Λίγκα Ντε Κίτο
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Αούκας
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ορένσε
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Μακαρά
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Ρούνα
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ντελφίν
|
8% 1/13 |
92% 12/13 |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Λεόνες Ντελ Νόρτε
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Έμελεκ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μάντα
|
15% 2/13 |
85% 11/13 |
| Συνολικά | 42% | 58% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.95 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.2 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 219 | 2.07 |
| Εντός | 128 | 1.21 |
| Εκτός | 91 | 0.86 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 105 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 17.9% (19/106) | |
| 1 - 1 | 14.2% (15/106) | |
| 0 - 1 | 12.3% (13/106) | |
| 2 - 1 | 11.3% (12/106) | |
| 0 - 0 | 8.5% (9/106) | |
| 2 - 0 | 7.5% (8/106) | |
| 0 - 2 | 7.5% (8/106) | |
| 3 - 2 | 2.8% (3/106) | |
| 3 - 0 | 2.8% (3/106) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 30.2% (32/106) | |
| 2 | 29.2% (31/106) | |
| 3 | 17.0% (18/106) | |
| 4 | 8.5% (9/106) | |
| 0 | 8.5% (9/106) | |
| 5 | 6.6% (7/106) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.1% (51/106) | |
| X | 24.5% (26/106) | |
| 2 | 27.4% (29/106) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.5% (26/106) | |
| 1/X | 3.8% (4/106) | |
| 1/2 | 0.9% (1/106) | |
| X/1 | 17.9% (19/106) | |
| X/X | 17.9% (19/106) | |
| X/2 | 16.0% (17/106) | |
| 2/1 | 5.7% (6/106) | |
| 2/X | 2.8% (3/106) | |
| 2/2 | 10.4% (11/106) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 219 | 2.07 |
| Εντός | 128 | 1.21 |
| Εκτός | 91 | 0.86 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 105 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).