Βιρσιλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσιλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 26:9 | |
| 2 |
|
13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 42:16 | |
| 3 |
|
12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 26:16 | |
| 4 |
|
13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 15:18 | |
| 5 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 14:18 | |
| 6 |
|
12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 14:19 | |
| 7 |
|
13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 27:21 | |
| 8 |
|
13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10:24 | |
| 9 |
|
13 | 12 | 2 | 6 | 5 | 9:21 | |
| 10 |
|
13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11:32 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ρίγας Σκόλα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:6 | |
| 2 | Άουντα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:8 | |
| 3 | Ρίγα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 13:7 | |
| 4 | Τούκουμς 2000 | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 16:7 | |
| 5 | Γιελγκάβα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:7 | |
| 6 | Σούπερ Νόβα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 7 | Λιεπάγια | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | |
| 8 | Γκρόμπινας | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 5:12 | |
| 9 | BFC Νταουγκάβπιλς | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | |
| 10 | Όγκρε Γιουνάιτεντ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Oloko Ede |
Τούκουμς 2000
|
12 | 1 |
| Vergara Josue |
Άουντα
|
10 | 2 |
| Badamosi Mohamed |
Ρίγα
|
8 | 1 |
| Cudars Kirsters |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
6 | 3 |
| Siqueira Iago |
Ρίγα
|
6 | 0 |
| Ikaunieks Janis |
Ρίγας Σκόλα
|
6 | 0 |
| Panic Stefan |
Ρίγας Σκόλα
|
5 | 1 |
| Deruzinskis Ruslans |
Τούκουμς 2000
|
5 | 0 |
| Ramires Reginaldo |
Ρίγα
|
5 | 1 |
| Oulad M'hand Salah |
Ρίγα
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Gerold Jayen |
Άουντα
|
1 |
| Purins Nils |
Άουντα
|
1 |
| Zaleiko Glebs |
Γιελγκάβα
|
1 |
| Silva Amilcar |
Λιεπάγια
|
1 |
| Ouedraogo Moussa |
Άουντα
|
1 |
| Baravykas Rolandas |
Γκρόμπινας
|
1 |
| Diomande Ismael |
Ρίγας Σκόλα
|
1 |
| Aranda Sebastian |
Άουντα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρίγας Σκόλα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Ρίγα
|
92% 12/13 |
8% 1/13 |
Άουντα
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Σούπερ Νόβα
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λιεπάγια
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
BFC Νταουγκάβπιλς
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Τούκουμς 2000
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Γιελγκάβα
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Γκρόμπινας
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ρίγας Σκόλα
|
42% 5/12 |
25% 3/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Ρίγα
|
8% 1/13 |
23% 3/13 |
62% 8/13 |
8% 1/13 |
Άουντα
|
8% 1/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Σούπερ Νόβα
|
23% 3/13 |
62% 8/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Λιεπάγια
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
BFC Νταουγκάβπιλς
|
33% 4/12 |
33% 4/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Τούκουμς 2000
|
0% 0/13 |
62% 8/13 |
31% 4/13 |
8% 1/13 |
Γιελγκάβα
|
46% 6/13 |
23% 3/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Γκρόμπινας
|
38% 5/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
8% 1/13 |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
15% 2/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
15% 2/13 |
| Συνολικά | 24% | 43% | 27% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρίγας Σκόλα
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ρίγα
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Άουντα
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Σούπερ Νόβα
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Λιεπάγια
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
BFC Νταουγκάβπιλς
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τούκουμς 2000
|
92% 12/13 |
8% 1/13 |
Γιελγκάβα
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Γκρόμπινας
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.56 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.16 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 194 | 3.08 |
| Εντός | 104 | 1.65 |
| Εκτός | 90 | 1.43 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 17.5% (11/63) | |
| 1 - 1 | 15.9% (10/63) | |
| 1 - 2 | 11.1% (7/63) | |
| 2 - 1 | 7.9% (5/63) | |
| 4 - 1 | 4.8% (3/63) | |
| 3 - 3 | 4.8% (3/63) | |
| 2 - 0 | 4.8% (3/63) | |
| 1 - 0 | 4.8% (3/63) | |
| 5 - 0 | 3.2% (2/63) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 22.2% (14/63) | |
| 2 | 22.2% (14/63) | |
| 3 | 20.6% (13/63) | |
| 5 | 12.7% (8/63) | |
| 4 | 7.9% (5/63) | |
| 6 | 6.3% (4/63) | |
| 7 | 4.8% (3/63) | |
| 0 | 1.6% (1/63) | |
| 8 | 1.6% (1/63) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 33.3% (21/63) | |
| X | 25.4% (16/63) | |
| 2 | 41.3% (26/63) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.2% (14/63) | |
| 1/X | 7.9% (5/63) | |
| 1/2 | 3.2% (2/63) | |
| X/1 | 11.1% (7/63) | |
| X/X | 9.5% (6/63) | |
| X/2 | 12.7% (8/63) | |
| 2/1 | 0.0% (0/63) | |
| 2/X | 7.9% (5/63) | |
| 2/2 | 25.4% (16/63) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 194 | 3.08 |
| Εντός | 104 | 1.65 |
| Εκτός | 90 | 1.43 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).