Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 64 | 20 | 4 | 3 | 55:19 | |
| 2 |
|
27 | 60 | 18 | 6 | 3 | 52:20 | |
| 3 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | |
| 4 |
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | |
| 5 |
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | |
| 6 |
|
26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | |
| 7 |
|
27 | 37 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | |
| 8 |
|
27 | 35 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | |
| 9 |
|
27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | |
| 10 |
|
27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | |
| 11 |
|
27 | 28 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | |
| 12 |
|
26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 20:29 | |
| 13 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 26:36 | |
| 14 |
|
27 | 24 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | |
| 15 |
|
27 | 23 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | |
| 16 |
|
27 | 22 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ορνταμπάσι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:3 | |
| 2 | Ακτόμπε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 3 | Αστάνα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | |
| 4 | Καϊράτ Αλμάτι | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | |
| 5 | Τόμπολ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | |
| 6 | Οξτέπεζ Κοσκετάου | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | |
| 7 | Ίρτις Παβλοντάρ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 8 | Κάσπι Ακτάου | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:6 | |
| 9 | Ουλιτάου | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 10 | Αλτάι Σεμέι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | |
| 11 | Ατιράου | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 12 | Γιελιμάι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:10 | |
| 13 | Κιζιλζάρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 14 | Καϊσάρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | |
| 15 | Ζένις | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | |
| 16 | Ζετίσου | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:7 | |
| 17 | Αλτάι Οσκεμέν | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Johnsen Bjoern Maars |
Ορνταμπάσι
|
14 | 2 |
| Milovanovic Uros |
Τόμπολ
|
11 | 2 |
| Omirtayev Oralkhan |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
10 | 0 |
| Murtazaev Roman |
Γιελιμάι
|
10 | 3 |
| Tomasov Marin |
Αστάνα
|
10 | 0 |
| Shushenachev Artur |
Ακτόμπε
|
9 | 0 |
| Fessou Euloge |
Γιελιμάι
|
9 | 3 |
| Gual Marc |
Καϊράτ Αλμάτι
|
8 | 0 |
| Satpaev Dastan |
Καϊράτ Αλμάτι
|
8 | 0 |
| Beugre Etienne |
Κιζιλζάρ
|
8 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Sadybekov Adilet |
Καϊράτ Αλμάτι
|
2 |
| Piscevic Nedeljko |
Κιζιλζάρ
|
2 |
| Kashken Dinmukhammed |
Ζετίσου
|
2 |
| Tevzadze Zurab |
Ζένις
|
1 |
| Muldinov Timur |
Κιζιλζάρ
|
1 |
| Morgado Bernardo |
Κάσπι Ακτάου
|
1 |
| Saravanja Ivan |
Ζένις
|
1 |
| Dzumatov Rinat |
Ατιράου
|
1 |
| Yudenkov Ruslan |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
1 |
| Kassym Alibek |
Αστάνα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Αστάνα
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ακτόμπε
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Γιελιμάι
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Τόμπολ
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ουλιτάου
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Ζένις
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Κάσπι Ακτάου
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Κιζιλζάρ
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Ατιράου
|
27% 7/26 |
73% 19/26 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Καϊσάρ
|
37% 10/27 |
63% 17/27 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ζετίσου
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
15% 4/27 |
59% 16/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
26% 7/27 |
44% 12/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Αστάνα
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Ακτόμπε
|
26% 7/27 |
44% 12/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
15% 4/27 |
52% 14/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Γιελιμάι
|
23% 6/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
0% 0/26 |
Τόμπολ
|
22% 6/27 |
52% 14/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Ουλιτάου
|
30% 8/27 |
59% 16/27 |
11% 3/27 |
0% 0/27 |
Ζένις
|
41% 11/27 |
33% 9/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Κάσπι Ακτάου
|
33% 9/27 |
44% 12/27 |
22% 6/27 |
0% 0/27 |
Κιζιλζάρ
|
26% 7/27 |
48% 13/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Ατιράου
|
35% 9/26 |
58% 15/26 |
8% 2/26 |
0% 0/26 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
31% 8/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
0% 0/26 |
Καϊσάρ
|
26% 7/27 |
59% 16/27 |
15% 4/27 |
0% 0/27 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ζετίσου
|
33% 9/27 |
37% 10/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
| Συνολικά | 27% | 48% | 25% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Αστάνα
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ακτόμπε
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Γιελιμάι
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Τόμπολ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Ουλιτάου
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ζένις
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Κάσπι Ακτάου
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Κιζιλζάρ
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Ατιράου
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Καϊσάρ
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ζετίσου
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.83 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.6 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 536 | 2.50 |
| Εντός | 306 | 1.43 |
| Εκτός | 230 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 13.6% (29/214) | |
| 1 - 1 | 12.6% (27/214) | |
| 2 - 1 | 11.2% (24/214) | |
| 2 - 0 | 7.9% (17/214) | |
| 1 - 2 | 7.5% (16/214) | |
| 0 - 0 | 7.5% (16/214) | |
| 0 - 1 | 6.5% (14/214) | |
| 2 - 2 | 6.1% (13/214) | |
| 3 - 1 | 4.7% (10/214) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.8% (51/214) | |
| 3 | 23.4% (50/214) | |
| 1 | 20.1% (43/214) | |
| 4 | 15.0% (32/214) | |
| 5 | 8.9% (19/214) | |
| 0 | 7.5% (16/214) | |
| 6 | 1.4% (3/214) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.2% (101/214) | |
| X | 26.6% (57/214) | |
| 2 | 26.2% (56/214) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.2% (56/214) | |
| 1/X | 7.0% (15/214) | |
| 1/2 | 0.9% (2/214) | |
| X/1 | 17.8% (38/214) | |
| X/X | 14.5% (31/214) | |
| X/2 | 10.7% (23/214) | |
| 2/1 | 3.3% (7/214) | |
| 2/X | 5.1% (11/214) | |
| 2/2 | 14.5% (31/214) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 536 | 2.50 |
| Εντός | 306 | 1.43 |
| Εκτός | 230 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).