Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 59:23 | |
| 2 |
|
30 | 65 | 19 | 8 | 3 | 60:23 | |
| 3 |
|
30 | 54 | 15 | 9 | 6 | 48:31 | |
| 4 |
|
30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 49:38 | |
| 5 |
|
30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 47:39 | |
| 6 |
|
30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 43:44 | |
| 7 |
|
30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 42:42 | |
| 8 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 32:40 | |
| 9 |
|
30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 27:38 | |
| 10 |
|
30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 33:41 | |
| 11 |
|
30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 32:44 | |
| 12 |
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 31:44 | |
| 13 |
|
30 | 30 | 6 | 12 | 12 | 27:35 | |
| 14 |
|
30 | 27 | 6 | 9 | 15 | 31:49 | |
| 15 |
|
30 | 26 | 5 | 11 | 14 | 30:44 | |
| 16 |
|
30 | 25 | 4 | 13 | 13 | 25:41 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Οξτέπεζ Κοσκετάου | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | |
| 2 | Ορνταμπάσι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | |
| 3 | Κιζιλζάρ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Καϊράτ Αλμάτι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | |
| 5 | Ακτόμπε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:10 | |
| 6 | Ατιράου | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | |
| 7 | Τόμπολ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 8 | Κάσπι Ακτάου | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 9 | Γιελιμάι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 10 | Αλτάι Σεμέι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | |
| 11 | Αστάνα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 12 | Ίρτις Παβλοντάρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:10 | |
| 13 | Ζετίσου | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 14 | Ουλιτάου | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 15 | Ζένις | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | |
| 16 | Αλτάι Οσκεμέν | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | |
| 17 | Καϊσάρ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Johnsen Bjoern Maars |
Ορνταμπάσι
|
14 | 2 |
| Milovanovic Uros |
Τόμπολ
|
12 | 2 |
| Gual Marc |
Καϊράτ Αλμάτι
|
12 | 0 |
| Tomasov Marin |
Αστάνα
|
11 | 0 |
| Murtazaev Roman |
Γιελιμάι
|
10 | 3 |
| Omirtayev Oralkhan |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
10 | 0 |
| Shushenachev Artur |
Ακτόμπε
|
10 | 0 |
| Filho Edmilson |
Καϊράτ Αλμάτι
|
9 | 0 |
| Fessou Euloge |
Γιελιμάι
|
9 | 3 |
| Sosah Daniel |
Ακτόμπε
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kashken Dinmukhammed |
Ζετίσου
|
3 |
| Piscevic Nedeljko |
Κιζιλζάρ
|
2 |
| Sadybekov Adilet |
Καϊράτ Αλμάτι
|
2 |
| Zivanovic Marko |
Ζετίσου
|
1 |
| Myakish Maksim |
Τόμπολ
|
1 |
| Schmidt Dimitri |
Αλτάι Σεμέι
|
1 |
| Kuat Islambek |
Ζένις
|
1 |
| Borsic Antonio |
Τόμπολ
|
1 |
| Basic Ivan |
Αστάνα
|
1 |
| Nazymkhanov Abylaikhan |
Αλτάι Οσκεμέν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Αστάνα
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Ακτόμπε
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Γιελιμάι
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Τόμπολ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Ζένις
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Ουλιτάου
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Κιζιλζάρ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Κάσπι Ακτάου
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Ατιράου
|
33% 10/30 |
67% 20/30 |
Ζετίσου
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Καϊσάρ
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
13% 4/30 |
60% 18/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
23% 7/30 |
43% 13/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Αστάνα
|
27% 8/30 |
40% 12/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
17% 5/30 |
50% 15/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Ακτόμπε
|
23% 7/30 |
40% 12/30 |
37% 11/30 |
0% 0/30 |
Γιελιμάι
|
20% 6/30 |
37% 11/30 |
43% 13/30 |
0% 0/30 |
Τόμπολ
|
20% 6/30 |
50% 15/30 |
30% 9/30 |
0% 0/30 |
Ζένις
|
37% 11/30 |
37% 11/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Ουλιτάου
|
30% 9/30 |
60% 18/30 |
10% 3/30 |
0% 0/30 |
Κιζιλζάρ
|
30% 9/30 |
47% 14/30 |
23% 7/30 |
0% 0/30 |
Κάσπι Ακτάου
|
30% 9/30 |
47% 14/30 |
23% 7/30 |
0% 0/30 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
30% 9/30 |
43% 13/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Ατιράου
|
30% 9/30 |
60% 18/30 |
10% 3/30 |
0% 0/30 |
Ζετίσου
|
30% 9/30 |
40% 12/30 |
30% 9/30 |
0% 0/30 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Καϊσάρ
|
27% 8/30 |
60% 18/30 |
13% 4/30 |
0% 0/30 |
| Συνολικά | 26% | 48% | 27% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ορνταμπάσι
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Αστάνα
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Ακτόμπε
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Γιελιμάι
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Τόμπολ
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Ζένις
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ουλιτάου
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Κιζιλζάρ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Κάσπι Ακτάου
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ατιράου
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ζετίσου
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Καϊσάρ
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.72 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.28 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 616 | 2.57 |
| Εντός | 348 | 1.45 |
| Εκτός | 268 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.9% (31/240) | |
| 1 - 0 | 12.9% (31/240) | |
| 2 - 1 | 11.3% (27/240) | |
| 2 - 0 | 7.5% (18/240) | |
| 1 - 2 | 7.5% (18/240) | |
| 2 - 2 | 7.1% (17/240) | |
| 0 - 0 | 7.1% (17/240) | |
| 0 - 1 | 6.3% (15/240) | |
| 3 - 1 | 4.2% (10/240) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.8% (57/240) | |
| 2 | 23.3% (56/240) | |
| 1 | 19.2% (46/240) | |
| 4 | 15.4% (37/240) | |
| 5 | 9.6% (23/240) | |
| 0 | 7.1% (17/240) | |
| 6 | 1.7% (4/240) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.8% (110/240) | |
| X | 27.5% (66/240) | |
| 2 | 26.7% (64/240) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.3% (63/240) | |
| 1/X | 7.5% (18/240) | |
| 1/2 | 1.3% (3/240) | |
| X/1 | 16.3% (39/240) | |
| X/X | 15.0% (36/240) | |
| X/2 | 10.4% (25/240) | |
| 2/1 | 3.3% (8/240) | |
| 2/X | 5.0% (12/240) | |
| 2/2 | 15.0% (36/240) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 616 | 2.57 |
| Εντός | 348 | 1.45 |
| Εκτός | 268 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).