1η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 10:8 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:10 | |
| 3 |
|
5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:4 | |
| 4 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | |
| 5 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 10:7 | |
| 6 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | |
| 7 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | |
| 8 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 9 |
|
5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | |
| 10 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | |
| 11 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | |
| 12 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5:15 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ούιπεστ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | |
| 2 | Γκιόρι Έτο | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:4 | |
| 3 | Πούσκας Ακαντέμια | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:8 | |
| 4 | Βάσας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | |
| 5 | Φερεντσβάρος | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | |
| 6 | Χόνβεντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | |
| 7 | ΜΤΚ Βουδαπέστης | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | |
| 8 | Ντεμπρετσένι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | |
| 9 | Κισβάρντα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 10 | Πάκσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | |
| 11 | Νιρεγκχάζα Σπάρτακους | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | |
| 12 | Ζαλαεγκερζέγκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Jurek Gabor |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
7 | 1 |
| Szalai Jozsef |
Πάκσι
|
6 | 1 |
| Kerezsi Zalan |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
4 | 0 |
| Nemeth Andras |
Πούσκας Ακαντέμια
|
3 | 0 |
| Amenyido Etienne |
Ούιπεστ
|
3 | 0 |
| Matko Aljosa |
Ούιπεστ
|
3 | 1 |
| Peto Milan |
Πάκσι
|
3 | 0 |
| Dzsudzsak Balazs |
Ντεμπρετσένι
|
3 | 0 |
| Herc Christian |
Κισβάρντα
|
3 | 1 |
| Urblik Jozef |
Βάσας
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Mejias Josua |
Ντεμπρετσένι
|
5 |
| Windecker Jozsef |
Πάκσι
|
3 |
| Katona Levente |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
3 |
| Boldor Deian |
Χόνβεντ
|
3 |
| Peraza Joseth |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
3 |
| Dzsudzsak Balazs |
Ντεμπρετσένι
|
3 |
| Kern Martin |
Πούσκας Ακαντέμια
|
3 |
| Penalba Tiago |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
2 |
| Koszta Mark |
Βάσας
|
2 |
| Denes Csanad |
Ντεμπρετσένι
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Zeke Mario |
Πάκσι
|
1 |
| Hidi M. Sandor |
Βάσας
|
1 |
| Gey Viktor |
Βάσας
|
1 |
| Rab Boldizsar |
Βάσας
|
1 |
| Baki Akos |
Χόνβεντ
|
1 |
| Lang Adam |
Ντεμπρετσένι
|
1 |
| Temesvari Attila |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
1 |
| Ormonde-ottewill Brandon |
Πούσκας Ακαντέμια
|
1 |
| Szikszai Hennadij |
Κισβάρντα
|
1 |
| Peraza Joseth |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πούσκας Ακαντέμια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ούιπεστ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γκιόρι Έτο
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βάσας
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Πάκσι
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φερεντσβάρος
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χόνβεντ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κισβάρντα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ντεμπρετσένι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Πούσκας Ακαντέμια
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ούιπεστ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Γκιόρι Έτο
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Βάσας
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Πάκσι
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Φερεντσβάρος
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Χόνβεντ
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Κισβάρντα
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ντεμπρετσένι
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 18% | 44% | 35% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πούσκας Ακαντέμια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ούιπεστ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Γκιόρι Έτο
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βάσας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Πάκσι
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Φερεντσβάρος
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χόνβεντ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Κισβάρντα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ντεμπρετσένι
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 49% | 51% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.14 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.21 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 107 | 3.15 |
| Εντός | 64 | 1.88 |
| Εκτός | 43 | 1.26 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.7% (5/34) | |
| 2 - 2 | 8.8% (3/34) | |
| 2 - 1 | 8.8% (3/34) | |
| 4 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 3 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 1 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 1 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 1 | 5.9% (2/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.5% (8/34) | |
| 3 | 20.6% (7/34) | |
| 4 | 14.7% (5/34) | |
| 1 | 11.8% (4/34) | |
| 6 | 11.8% (4/34) | |
| 5 | 8.8% (3/34) | |
| 0 | 5.9% (2/34) | |
| 7 | 2.9% (1/34) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.1% (15/34) | |
| X | 32.4% (11/34) | |
| 2 | 23.5% (8/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.4% (10/34) | |
| 1/X | 2.9% (1/34) | |
| 1/2 | 2.9% (1/34) | |
| X/1 | 11.8% (4/34) | |
| X/X | 23.5% (8/34) | |
| X/2 | 5.9% (2/34) | |
| 2/1 | 2.9% (1/34) | |
| 2/X | 5.9% (2/34) | |
| 2/2 | 14.7% (5/34) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 107 | 3.15 |
| Εντός | 64 | 1.88 |
| Εκτός | 43 | 1.26 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).