3. Λιγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3. Λιγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
37 | 77 | 23 | 8 | 6 | 62:31 | |
| 2 |
|
37 | 69 | 20 | 9 | 8 | 71:51 | |
| 3 |
|
37 | 67 | 19 | 10 | 8 | 65:48 | |
| 4 |
|
37 | 67 | 19 | 10 | 8 | 75:64 | |
| 5 |
|
37 | 64 | 17 | 13 | 7 | 70:46 | |
| 6 |
|
37 | 61 | 17 | 10 | 10 | 79:48 | |
| 7 |
|
37 | 61 | 18 | 7 | 12 | 70:56 | |
| 8 |
|
37 | 56 | 15 | 11 | 11 | 54:50 | |
| 9 |
|
37 | 52 | 15 | 7 | 15 | 58:67 | |
| 10 |
|
37 | 50 | 14 | 8 | 15 | 52:52 | |
| 11 |
|
37 | 50 | 15 | 5 | 17 | 50:52 | |
| 12 |
|
37 | 49 | 14 | 7 | 16 | 54:57 | |
| 13 |
|
37 | 46 | 12 | 10 | 15 | 60:55 | |
| 14 |
|
37 | 46 | 13 | 7 | 17 | 54:65 | |
| 15 |
|
37 | 44 | 10 | 14 | 13 | 48:53 | |
| 16 |
|
37 | 43 | 12 | 7 | 18 | 65:69 | |
| 17 |
|
37 | 35 | 9 | 8 | 20 | 56:83 | |
| 18 |
|
37 | 33 | 9 | 6 | 22 | 47:75 | |
| 19 |
|
37 | 31 | 6 | 13 | 18 | 47:68 | |
| 20 |
|
37 | 21 | 5 | 6 | 26 | 36:83 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλεμάνια Άαχεν | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 2 | Όσναμπρικ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | |
| 3 | MSV Ντούισμπουργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | |
| 4 | Κότμπους | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | |
| 5 | Χαβέλσε | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:10 | |
| 6 | Χάνσα Ροστόκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | |
| 7 | Βερλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:4 | |
| 8 | Άουε | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 10:8 | |
| 9 | Ρέγκενσμπουργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 10 | Σααρμπρίκεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 11 | Μόναχο 1860 | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | |
| 12 | Ίνγκολσταντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | |
| 13 | Βικτόρια Κολωνίας | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:8 | |
| 14 | Ροτ Βάις Έσεν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:14 | |
| 15 | Βάλντχοφ Μανχάιμ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | |
| 16 | Στουτγκάρδη II | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 14:14 | |
| 17 | Σβάινφουρτ | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:7 | |
| 18 | Χοφενχάιμ ΙΙ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | |
| 19 | Ούλμ 1846 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 20 | Βέχεν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 9:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Gindorf Lars |
Αλεμάνια Άαχεν
|
25 | 9 |
| Engelhardt Erik |
Κότμπους
|
22 | 0 |
| Schroers Mika |
Αλεμάνια Άαχεν
|
18 | 0 |
| Cigerci Tolcay |
Κότμπους
|
17 | 9 |
| Costly Marcel |
Ίνγκολσταντ
|
17 | 1 |
| Lohkemper Felix |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
16 | 3 |
| Haugen Sigurd |
Μόναχο 1860
|
16 | 0 |
| Taz Berkan |
Βερλ
|
15 | 2 |
| Zeitler Deniz |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
15 | 1 |
| Pick Florian |
Σααρμπρίκεν
|
14 | 3 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Di Benedetto Samuele |
Στουτγκάρδη II
|
14 |
| Kraetschmer Pius |
Σβάινφουρτ
|
14 |
| Uhlmann Eric |
Άουε
|
13 |
| Janitzek Justin |
Βέχεν
|
13 |
| Kolgeci Besfort |
Χαβέλσε
|
12 |
| Seegert Marcel |
Ούλμ 1846
|
12 |
| Strauss Felix |
Ρέγκενσμπουργκ
|
11 |
| Volland Kevin |
Μόναχο 1860
|
11 |
| Wagner Fridolin |
Όσναμπρικ
|
11 |
| Brandt Max |
Ούλμ 1846
|
11 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Plume Noah |
Χαβέλσε
|
3 |
| Malone Ryan |
Άουε
|
2 |
| Sechelmann Tim |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
2 |
| Volland Kevin |
Μόναχο 1860
|
2 |
| May Niklas |
Βέχεν
|
2 |
| Celebi Ekin |
Σβάινφουρτ
|
2 |
| Jacobsen Thore |
Μόναχο 1860
|
2 |
| Wilhelm Marian |
Βικτόρια Κολωνίας
|
1 |
| Bausenwein Lauris |
Σβάινφουρτ
|
1 |
| Dellinger Michael |
Σβάινφουρτ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Όσναμπρικ
|
43% 16/37 |
57% 21/37 |
Κότμπους
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
MSV Ντούισμπουργκ
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Χάνσα Ροστόκ
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Βερλ
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Μόναχο 1860
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Βέχεν
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Ίνγκολσταντ
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
Στουτγκάρδη II
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
Σααρμπρίκεν
|
43% 16/37 |
57% 21/37 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Χαβέλσε
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
Ούλμ 1846
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Άουε
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Σβάινφουρτ
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Όσναμπρικ
|
32% 12/37 |
38% 14/37 |
27% 10/37 |
3% 1/37 |
Κότμπους
|
14% 5/37 |
49% 18/37 |
32% 12/37 |
5% 2/37 |
MSV Ντούισμπουργκ
|
24% 9/37 |
30% 11/37 |
43% 16/37 |
3% 1/37 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
14% 5/37 |
35% 13/37 |
41% 15/37 |
11% 4/37 |
Χάνσα Ροστόκ
|
24% 9/37 |
32% 12/37 |
38% 14/37 |
5% 2/37 |
Βερλ
|
11% 4/37 |
41% 15/37 |
46% 17/37 |
3% 1/37 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
11% 4/37 |
38% 14/37 |
51% 19/37 |
0% 0/37 |
Μόναχο 1860
|
16% 6/37 |
51% 19/37 |
32% 12/37 |
0% 0/37 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
14% 5/37 |
41% 15/37 |
41% 15/37 |
5% 2/37 |
Βέχεν
|
27% 10/37 |
41% 15/37 |
27% 10/37 |
5% 2/37 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
22% 8/37 |
49% 18/37 |
30% 11/37 |
0% 0/37 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
16% 6/37 |
51% 19/37 |
24% 9/37 |
8% 3/37 |
Ίνγκολσταντ
|
19% 7/37 |
49% 18/37 |
27% 10/37 |
5% 2/37 |
Στουτγκάρδη II
|
14% 5/37 |
43% 16/37 |
38% 14/37 |
5% 2/37 |
Σααρμπρίκεν
|
14% 5/37 |
59% 22/37 |
27% 10/37 |
0% 0/37 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
14% 5/37 |
27% 10/37 |
57% 21/37 |
3% 1/37 |
Χαβέλσε
|
3% 1/37 |
43% 16/37 |
46% 17/37 |
8% 3/37 |
Ούλμ 1846
|
16% 6/37 |
41% 15/37 |
41% 15/37 |
3% 1/37 |
Άουε
|
22% 8/37 |
35% 13/37 |
35% 13/37 |
8% 3/37 |
Σβάινφουρτ
|
11% 4/37 |
46% 17/37 |
43% 16/37 |
0% 0/37 |
| Συνολικά | 17% | 42% | 37% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Όσναμπρικ
|
41% 15/37 |
59% 22/37 |
Κότμπους
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
MSV Ντούισμπουργκ
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
81% 30/37 |
19% 7/37 |
Χάνσα Ροστόκ
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Βερλ
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
Μόναχο 1860
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Βέχεν
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
46% 17/37 |
54% 20/37 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Ίνγκολσταντ
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Στουτγκάρδη II
|
70% 26/37 |
30% 11/37 |
Σααρμπρίκεν
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
76% 28/37 |
24% 9/37 |
Χαβέλσε
|
76% 28/37 |
24% 9/37 |
Ούλμ 1846
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Άουε
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Σβάινφουρτ
|
59% 22/37 |
41% 15/37 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.78 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.2 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1173 | 3.17 |
| Εντός | 641 | 1.73 |
| Εκτός | 532 | 1.44 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 10.8% (40/370) | |
| 1 - 1 | 10.8% (40/370) | |
| 3 - 1 | 7.0% (26/370) | |
| 2 - 0 | 6.2% (23/370) | |
| 0 - 0 | 6.2% (23/370) | |
| 2 - 2 | 5.9% (22/370) | |
| 1 - 0 | 5.7% (21/370) | |
| 1 - 2 | 5.4% (20/370) | |
| 0 - 1 | 4.9% (18/370) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 22.2% (82/370) | |
| 4 | 20.5% (76/370) | |
| 2 | 19.7% (73/370) | |
| 5 | 12.2% (45/370) | |
| 1 | 10.5% (39/370) | |
| 0 | 6.2% (23/370) | |
| 6 | 4.6% (17/370) | |
| 7 | 2.4% (9/370) | |
| 8 | 1.6% (6/370) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.2% (171/370) | |
| X | 23.8% (88/370) | |
| 2 | 30.0% (111/370) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.8% (103/370) | |
| 1/X | 5.4% (20/370) | |
| 1/2 | 3.0% (11/370) | |
| X/1 | 14.3% (53/370) | |
| X/X | 13.0% (48/370) | |
| X/2 | 9.2% (34/370) | |
| 2/1 | 4.1% (15/370) | |
| 2/X | 5.4% (20/370) | |
| 2/2 | 17.8% (66/370) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1173 | 3.17 |
| Εντός | 641 | 1.73 |
| Εκτός | 532 | 1.44 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).