4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 68 | 22 | 2 | 2 | 89:36 | |
| 2 |
|
26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 69:40 | |
| 3 |
|
26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 73:48 | |
| 4 |
|
26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 71:48 | |
| 5 |
|
26 | 43 | 14 | 1 | 11 | 58:66 | |
| 6 |
|
26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 72:52 | |
| 7 |
|
26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 45:44 | |
| 8 |
|
26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 57:66 | |
| 9 |
|
26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 54:68 | |
| 10 |
|
26 | 31 | 10 | 1 | 15 | 50:73 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 48:72 | |
| 12 |
|
26 | 29 | 9 | 2 | 15 | 54:63 | |
| 13 |
|
26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 36:68 | |
| 14 |
|
26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 41:73 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 75:27 | |
| 2 |
|
26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 78:31 | |
| 3 |
|
26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 63:49 | |
| 4 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 57:32 | |
| 5 |
|
26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 72:80 | |
| 6 |
|
26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 59:49 | |
| 7 |
|
26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 66:54 | |
| 8 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 47:56 | |
| 9 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 51:64 | |
| 10 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 38:57 | |
| 11 |
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 62:81 | |
| 12 |
|
26 | 28 | 7 | 7 | 12 | 36:57 | |
| 13 |
|
26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 46:78 | |
| 14 |
|
26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 43:78 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 61 | 20 | 1 | 5 | 87:43 | |
| 2 |
|
26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 68:33 | |
| 3 |
|
26 | 50 | 15 | 5 | 6 | 75:47 | |
| 4 |
|
26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 71:53 | |
| 5 |
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 63:49 | |
| 6 |
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 45:39 | |
| 7 |
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 51:59 | |
| 8 |
|
26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 51:60 | |
| 9 |
|
26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 57:67 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 66:61 | |
| 11 |
|
26 | 28 | 7 | 7 | 12 | 47:61 | |
| 12 |
|
26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 44:58 | |
| 13 |
|
26 | 18 | 5 | 3 | 18 | 46:81 | |
| 14 |
|
26 | 6 | 1 | 3 | 22 | 22:82 | |
| 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 52 | 15 | 7 | 4 | 64:32 | |
| 2 |
|
26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 60:38 | |
| 3 |
|
26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 51:42 | |
| 4 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 49:42 | |
| 5 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 57:39 | |
| 6 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 57:47 | |
| 7 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 46:42 | |
| 8 |
|
26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 61:42 | |
| 9 |
|
26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 54:57 | |
| 10 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 43:58 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 49:71 | |
| 12 |
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 51:66 | |
| 13 |
|
26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 50:73 | |
| 14 |
|
26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 35:78 | |
| 5ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 81:36 | |
| 2 |
|
26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 64:37 | |
| 3 |
|
26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 86:43 | |
| 4 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 64:41 | |
| 5 |
|
26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 49:46 | |
| 6 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 63:57 | |
| 7 |
|
26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 58:72 | |
| 8 |
|
26 | 34 | 11 | 1 | 14 | 83:62 | |
| 9 |
|
26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 62:59 | |
| 10 |
|
26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 64:98 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 53:46 | |
| 12 |
|
26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 40:73 | |
| 13 |
|
26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 48:89 | |
| 14 |
|
26 | 15 | 4 | 3 | 19 | 41:97 | |
| 6ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 62 | 20 | 2 | 4 | 96:37 | |
| 2 |
|
26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 76:40 | |
| 3 |
|
26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 86:42 | |
| 4 |
|
26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 44:24 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 56:36 | |
| 6 |
|
26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 56:60 | |
| 7 |
|
26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 46:39 | |
| 8 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 44:38 | |
| 9 |
|
26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 61:55 | |
| 10 |
|
26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 62:62 | |
| 11 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 60:62 | |
| 12 |
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 46:55 | |
| 13 |
|
26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 28:114 | |
| 14 |
|
26 | 3 | 1 | 0 | 25 | 17:114 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Φλόγια | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 22:2 | |
| 2 | Στριντχάιμ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 21:1 | |
| 3 | Έλβερουμ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 20:4 | |
| 4 | Βαρντ Χάουγκεσουντ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 20:7 | |
| 5 | Γκρέι | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | |
| 6 | Βογκ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | |
| 7 | Ος Tφ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 8 | Χάρσταντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 19:10 | |
| 9 | Άσκερ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:7 | |
| 10 | Βόλντα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 20:4 | |
| 11 | Μπροντ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 18:5 | |
| 12 | Γιερβ 1919 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:3 | |
| 13 | Ρέντι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 18:6 | |
| 14 | Λιλεχάμερ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 17:7 | |
| 15 | Κόνγκσβινγκερ ΙΙ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 20:14 | |
| 16 | Στορντ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 17:11 | |
| 17 | Φάνα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:10 | |
| 18 | Χέμινγκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 16:9 | |
| 19 | Στρόμσγκοντσετ ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 21:11 | |
| 20 | Γιόβικ Λιν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:4 | |
| 21 | Κφουμ Όσλο ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:7 | |
| 22 | Τρόμσο ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | |
| 23 | Ραέλινγκεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 17:11 | |
| 24 | Ντρόμπακ Φρογκν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | |
| 25 | Μπιάσεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:10 | |
| 26 | Κβικ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | |
| 27 | Ούλερν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:6 | |
| 28 | Μάνταλσκαμερατένε | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | |
| 29 | Μόλντε ΙΙ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 17:13 | |
| 30 | Φλεκερόι | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 31 | Άλτα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 32 | Οντ ΙΙ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:9 | |
| 33 | Ασάνε ΙΙ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:14 | |
| 34 | Στάμπαεκ ΙΙ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | |
| 35 | Φραμ Λάρβικ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 36 | Ράαντε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 16:2 | |
| 37 | Νάρντο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 19:8 | |
| 38 | Λίλεστρομ ΙΙ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 15:9 | |
| 39 | Λιν 2 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 14:8 | |
| 40 | Μέλχους | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | |
| 41 | Σκέντσμο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 14:12 | |
| 42 | Ορν-Χόρντεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | |
| 43 | Μάντλα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 44 | Μπραν ΙΙ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 45 | Όστεβολ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | |
| 46 | Λοκομοτίβ Όσλο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | |
| 47 | Ντνούι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 48 | Χίνα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:12 | |
| 49 | Φέρντε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 16:14 | |
| 50 | Οπσάλ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | |
| 51 | Βαλερένγκα 2 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:10 | |
| 52 | Χάουγκεσουντ ΙΙ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:14 | |
| 53 | Βαρχάουγκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:12 | |
| 54 | Ρανχάιμ ΙΙ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:12 | |
| 55 | Ρόζενμποργκ ΙΙ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:13 | |
| 56 | Στάαλ Ζόρπελαντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:14 | |
| 57 | Ουνιόν Καρλ Μπέρνερ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | |
| 58 | Σκζετέν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:15 | |
| 59 | Βάρεγκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:16 | |
| 60 | Άκρα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:16 | |
| 61 | Γκάμλε Όσλο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 62 | Φίνσνες | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:12 | |
| 63 | Μπαερούμ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:13 | |
| 64 | Άαλεσουντ 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:16 | |
| 65 | Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 11:13 | |
| 66 | Σπιέλκαβικ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | |
| 67 | Σάντεφιορντ ΙΙ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:17 | |
| 68 | Βίκινγκ ΙΙ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 10:12 | |
| 69 | Μπόσεκοπ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 14:19 | |
| 70 | Σογκντάλ ΙΙ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 12:18 | |
| 71 | Σκιερβόι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:17 | |
| 72 | Όρκλα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:20 | |
| 73 | Χερντ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:26 | |
| 74 | Βίντμπιαρτ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 8:15 | |
| 75 | Ασκέι | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:13 | |
| 76 | Κόνερουντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 12:19 | |
| 77 | Φρίγκ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7:21 | |
| 78 | Ούλφστιντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:20 | |
| 79 | Φυλινγκσντάλεν | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | |
| 80 | Γκνιστ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10:24 | |
| 81 | Νόρντστραντ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:20 | |
| 82 | Φάουσκε-Σπριντ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6:30 | |
| 83 | Μπρουμούνταλ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:30 | |
| 84 | Μπιοερκελάνγκεν | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:32 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Άσκερ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Βόλντα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Ος Tφ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Μάντλα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Φλόγια
|
92% 24/26 |
8% 2/26 |
Λιλεχάμερ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Χέμινγκ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Στριντχάιμ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Γιερβ 1919
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Μάνταλσκαμερατένε
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Σκέντσμο
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Έλβερουμ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Γκάμλε Όσλο
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Μπιάσεν
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Φλεκερόι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Χάρσταντ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Ράαντε
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Ρέντι
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Μέλχους
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Φάνα
|
92% 24/26 |
8% 2/26 |
Βαρχάουγκ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Άλτα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Γιόβικ Λιν
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Βαλερένγκα 2
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Μόλντε ΙΙ
|
96% 25/26 |
4% 1/26 |
Μπραν ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Βίντμπιαρτ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Φίνσνες
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Ντρόμπακ Φρογκν
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Μπαερούμ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Ασκέι
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Μπροντ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Σκζετέν
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Ραέλινγκεν
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Ουνιόν Καρλ Μπέρνερ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Νάρντο
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Όστεβολ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Βογκ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Κόνγκσβινγκερ ΙΙ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Ορν-Χόρντεν
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Φρίγκ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Σπιέλκαβικ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Φέρντε
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Βίκινγκ ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Λίλεστρομ ΙΙ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Οπσάλ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Κφουμ Όσλο ΙΙ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Χερντ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Στορντ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Στάμπαεκ ΙΙ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Στρόμσγκοντσετ ΙΙ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Λιν 2
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Γκρέι
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Κβικ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Σογκντάλ ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Οντ ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Φάουσκε-Σπριντ
|
100% 26/26 |
0% 0/26 |
Σάντεφιορντ ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Λοκομοτίβ Όσλο
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ρανχάιμ ΙΙ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Ασάνε ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Χίνα
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Τρόμσο ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ούλερν
|
92% 24/26 |
8% 2/26 |
Ντνούι
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Βάρεγκ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Στάαλ Ζόρπελαντ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Σκιερβόι
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Φραμ Λάρβικ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Νόρντστραντ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Άαλεσουντ 2
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Γκνιστ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Χάουγκεσουντ ΙΙ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Μπόσεκοπ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Μπρουμούνταλ
|
96% 25/26 |
4% 1/26 |
Κόνερουντ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Όρκλα
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Φυλινγκσντάλεν
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Άκρα
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Ούλφστιντ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Μπιοερκελάνγκεν
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
| Συνολικά | 78% | 22% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Άσκερ
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
23% 6/26 |
Βόλντα
|
15% 4/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
15% 4/26 |
Ος Tφ
|
8% 2/26 |
23% 6/26 |
50% 13/26 |
19% 5/26 |
Μάντλα
|
4% 1/26 |
42% 11/26 |
46% 12/26 |
8% 2/26 |
Φλόγια
|
4% 1/26 |
15% 4/26 |
69% 18/26 |
12% 3/26 |
Λιλεχάμερ
|
4% 1/26 |
19% 5/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
Χέμινγκ
|
8% 2/26 |
31% 8/26 |
46% 12/26 |
15% 4/26 |
Στριντχάιμ
|
12% 3/26 |
23% 6/26 |
58% 15/26 |
8% 2/26 |
Γιερβ 1919
|
12% 3/26 |
35% 9/26 |
38% 10/26 |
15% 4/26 |
Μάνταλσκαμερατένε
|
15% 4/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
15% 4/26 |
Σκέντσμο
|
15% 4/26 |
31% 8/26 |
38% 10/26 |
15% 4/26 |
Έλβερουμ
|
12% 3/26 |
19% 5/26 |
50% 13/26 |
19% 5/26 |
Γκάμλε Όσλο
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
46% 12/26 |
19% 5/26 |
Μπιάσεν
|
8% 2/26 |
35% 9/26 |
46% 12/26 |
12% 3/26 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
4% 1/26 |
38% 10/26 |
35% 9/26 |
23% 6/26 |
Φλεκερόι
|
8% 2/26 |
50% 13/26 |
35% 9/26 |
8% 2/26 |
Χάρσταντ
|
4% 1/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
Ράαντε
|
15% 4/26 |
31% 8/26 |
27% 7/26 |
27% 7/26 |
Ρέντι
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
38% 10/26 |
27% 7/26 |
Μέλχους
|
19% 5/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
4% 1/26 |
Φάνα
|
0% 0/26 |
31% 8/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
Βαρχάουγκ
|
15% 4/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
8% 2/26 |
Άλτα
|
8% 2/26 |
46% 12/26 |
35% 9/26 |
12% 3/26 |
Γιόβικ Λιν
|
35% 9/26 |
38% 10/26 |
23% 6/26 |
4% 1/26 |
Βαλερένγκα 2
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
38% 10/26 |
23% 6/26 |
Μόλντε ΙΙ
|
4% 1/26 |
12% 3/26 |
54% 14/26 |
31% 8/26 |
Μπραν ΙΙ
|
8% 2/26 |
31% 8/26 |
38% 10/26 |
23% 6/26 |
Βίντμπιαρτ
|
12% 3/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
12% 3/26 |
Φίνσνες
|
12% 3/26 |
35% 9/26 |
50% 13/26 |
4% 1/26 |
Ντρόμπακ Φρογκν
|
23% 6/26 |
27% 7/26 |
38% 10/26 |
12% 3/26 |
Μπαερούμ
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
19% 5/26 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
0% 0/26 |
54% 14/26 |
31% 8/26 |
15% 4/26 |
Ασκέι
|
19% 5/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
4% 1/26 |
Μπροντ
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
54% 14/26 |
12% 3/26 |
Σκζετέν
|
4% 1/26 |
31% 8/26 |
42% 11/26 |
23% 6/26 |
Ραέλινγκεν
|
12% 3/26 |
19% 5/26 |
54% 14/26 |
15% 4/26 |
Ουνιόν Καρλ Μπέρνερ
|
15% 4/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
8% 2/26 |
Νάρντο
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
50% 13/26 |
15% 4/26 |
Όστεβολ
|
12% 3/26 |
23% 6/26 |
46% 12/26 |
19% 5/26 |
Βογκ
|
12% 3/26 |
50% 13/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Κόνγκσβινγκερ ΙΙ
|
4% 1/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
Ορν-Χόρντεν
|
23% 6/26 |
38% 10/26 |
23% 6/26 |
15% 4/26 |
Φρίγκ
|
0% 0/26 |
27% 7/26 |
54% 14/26 |
19% 5/26 |
Σπιέλκαβικ
|
12% 3/26 |
23% 6/26 |
54% 14/26 |
12% 3/26 |
Φέρντε
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
46% 12/26 |
15% 4/26 |
Βίκινγκ ΙΙ
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
54% 14/26 |
8% 2/26 |
Λίλεστρομ ΙΙ
|
8% 2/26 |
19% 5/26 |
38% 10/26 |
35% 9/26 |
Οπσάλ
|
27% 7/26 |
35% 9/26 |
31% 8/26 |
8% 2/26 |
Κφουμ Όσλο ΙΙ
|
8% 2/26 |
23% 6/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
Χερντ
|
12% 3/26 |
23% 6/26 |
50% 13/26 |
15% 4/26 |
Στορντ
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
31% 8/26 |
31% 8/26 |
Στάμπαεκ ΙΙ
|
4% 1/26 |
38% 10/26 |
46% 12/26 |
12% 3/26 |
Στρόμσγκοντσετ ΙΙ
|
4% 1/26 |
23% 6/26 |
62% 16/26 |
12% 3/26 |
Λιν 2
|
15% 4/26 |
27% 7/26 |
27% 7/26 |
31% 8/26 |
Γκρέι
|
8% 2/26 |
19% 5/26 |
50% 13/26 |
23% 6/26 |
Κβικ
|
15% 4/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
15% 4/26 |
Σογκντάλ ΙΙ
|
8% 2/26 |
19% 5/26 |
50% 13/26 |
23% 6/26 |
Οντ ΙΙ
|
8% 2/26 |
35% 9/26 |
46% 12/26 |
12% 3/26 |
Φάουσκε-Σπριντ
|
0% 0/26 |
12% 3/26 |
50% 13/26 |
38% 10/26 |
Σάντεφιορντ ΙΙ
|
8% 2/26 |
23% 6/26 |
38% 10/26 |
31% 8/26 |
Λοκομοτίβ Όσλο
|
12% 3/26 |
19% 5/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
Ρανχάιμ ΙΙ
|
4% 1/26 |
15% 4/26 |
42% 11/26 |
38% 10/26 |
Ασάνε ΙΙ
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
50% 13/26 |
12% 3/26 |
Χίνα
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
23% 6/26 |
Τρόμσο ΙΙ
|
4% 1/26 |
42% 11/26 |
50% 13/26 |
4% 1/26 |
Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ
|
8% 2/26 |
19% 5/26 |
54% 14/26 |
19% 5/26 |
Ούλερν
|
4% 1/26 |
27% 7/26 |
54% 14/26 |
15% 4/26 |
Ντνούι
|
19% 5/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
12% 3/26 |
Βάρεγκ
|
8% 2/26 |
27% 7/26 |
58% 15/26 |
8% 2/26 |
Στάαλ Ζόρπελαντ
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
19% 5/26 |
Σκιερβόι
|
4% 1/26 |
42% 11/26 |
38% 10/26 |
15% 4/26 |
Φραμ Λάρβικ
|
8% 2/26 |
35% 9/26 |
46% 12/26 |
12% 3/26 |
Νόρντστραντ
|
12% 3/26 |
42% 11/26 |
35% 9/26 |
12% 3/26 |
Άαλεσουντ 2
|
8% 2/26 |
19% 5/26 |
54% 14/26 |
19% 5/26 |
Γκνιστ
|
8% 2/26 |
31% 8/26 |
31% 8/26 |
31% 8/26 |
Χάουγκεσουντ ΙΙ
|
0% 0/26 |
27% 7/26 |
50% 13/26 |
23% 6/26 |
Μπόσεκοπ
|
0% 0/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
23% 6/26 |
Μπρουμούνταλ
|
0% 0/26 |
27% 7/26 |
46% 12/26 |
27% 7/26 |
Κόνερουντ
|
12% 3/26 |
31% 8/26 |
42% 11/26 |
15% 4/26 |
Όρκλα
|
4% 1/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
19% 5/26 |
Φυλινγκσντάλεν
|
12% 3/26 |
35% 9/26 |
38% 10/26 |
15% 4/26 |
Άκρα
|
0% 0/26 |
42% 11/26 |
38% 10/26 |
19% 5/26 |
Ούλφστιντ
|
0% 0/26 |
23% 6/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
Μπιοερκελάνγκεν
|
4% 1/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
| Συνολικά | 9% | 30% | 43% | 18% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Άσκερ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Βόλντα
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Ος Tφ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Μάντλα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Φλόγια
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Λιλεχάμερ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Χέμινγκ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Στριντχάιμ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Γιερβ 1919
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Μάνταλσκαμερατένε
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Σκέντσμο
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Έλβερουμ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Γκάμλε Όσλο
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Μπιάσεν
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Φλεκερόι
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Χάρσταντ
|
92% 24/26 |
8% 2/26 |
Ράαντε
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Ρέντι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Μέλχους
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Φάνα
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Βαρχάουγκ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Άλτα
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Γιόβικ Λιν
|
23% 6/26 |
77% 20/26 |
Βαλερένγκα 2
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Μόλντε ΙΙ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Μπραν ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Βίντμπιαρτ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Φίνσνες
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Ντρόμπακ Φρογκν
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Μπαερούμ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Ασκέι
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Μπροντ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Σκζετέν
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Ραέλινγκεν
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Ουνιόν Καρλ Μπέρνερ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Νάρντο
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Όστεβολ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Βογκ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Κόνγκσβινγκερ ΙΙ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ορν-Χόρντεν
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Φρίγκ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Σπιέλκαβικ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Φέρντε
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Βίκινγκ ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Λίλεστρομ ΙΙ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Οπσάλ
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Κφουμ Όσλο ΙΙ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Χερντ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Στορντ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Στάμπαεκ ΙΙ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Στρόμσγκοντσετ ΙΙ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Λιν 2
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Γκρέι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Κβικ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Σογκντάλ ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Οντ ΙΙ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Φάουσκε-Σπριντ
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Σάντεφιορντ ΙΙ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Λοκομοτίβ Όσλο
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Ρανχάιμ ΙΙ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Ασάνε ΙΙ
|
85% 22/26 |
15% 4/26 |
Χίνα
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Τρόμσο ΙΙ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Ούλερν
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ντνούι
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Βάρεγκ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Στάαλ Ζόρπελαντ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Σκιερβόι
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Φραμ Λάρβικ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Νόρντστραντ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Άαλεσουντ 2
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Γκνιστ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Χάουγκεσουντ ΙΙ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Μπόσεκοπ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Μπρουμούνταλ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Κόνερουντ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Όρκλα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Φυλινγκσντάλεν
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Άκρα
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Ούλφστιντ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Μπιοερκελάνγκεν
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
| Συνολικά | 69% | 31% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 4764 | 4.36 |
| Εντός | 2677 | 2.45 |
| Εκτός | 2087 | 1.91 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 6.6% (72/1092) | |
| 1 - 1 | 5.7% (62/1092) | |
| 2 - 2 | 4.9% (54/1092) | |
| 1 - 2 | 4.9% (54/1092) | |
| 3 - 2 | 4.7% (51/1092) | |
| 3 - 1 | 4.7% (51/1092) | |
| 1 - 3 | 4.0% (44/1092) | |
| 2 - 0 | 3.9% (43/1092) | |
| 0 - 1 | 3.8% (42/1092) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 17.7% (193/1092) | |
| 3 | 17.5% (191/1092) | |
| 5 | 14.3% (156/1092) | |
| 2 | 13.0% (142/1092) | |
| 6 | 11.2% (122/1092) | |
| 7 | 9.1% (99/1092) | |
| 1 | 6.8% (74/1092) | |
| 8 | 4.7% (51/1092) | |
| 9 | 2.0% (22/1092) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.5% (540/1092) | |
| X | 15.6% (170/1092) | |
| 2 | 35.0% (382/1092) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.2% (373/1092) | |
| 1/X | 3.8% (42/1092) | |
| 1/2 | 3.4% (37/1092) | |
| X/1 | 11.4% (124/1092) | |
| X/X | 8.1% (88/1092) | |
| X/2 | 10.6% (116/1092) | |
| 2/1 | 3.9% (43/1092) | |
| 2/X | 3.7% (40/1092) | |
| 2/2 | 21.0% (229/1092) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 4764 | 4.36 |
| Εντός | 2677 | 2.45 |
| Εκτός | 2087 | 1.91 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Άλτα
Μπαερούμ
Μπόσεκοπ
Φρίγκ