3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Άσκερ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | |
| 2 | Φρέντρικσταντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 3 | Μπρίνε | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 4 | Σκέιντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 5 | Βαλερένγκα 2 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | |
| 6 | Έγκερσουντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:7 | |
| 7 | Αρεντάλ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | |
| 8 | Χοντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 9 | Λεβάνγκερ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:10 | |
| 10 | Βαρντ Χάουγκεσουντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 11 | Μος | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | |
| 12 | Φλόρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 13 | Φραμ Λάρβικ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:14 | |
| 14 | Μπρατβάαγκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | |
| 15 | Νάρντο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:9 | |
| 16 | Τρομσντάλεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 17 | Άλτα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | |
| 18 | Μπαερούμ | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 4:7 | |
| 19 | Ρόζενμποργκ ΙΙ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | |
| 20 | Έιντσβολντ Τερν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:14 | |
| 21 | Κβικ Χάλντεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:14 | |
| 22 | Οντ ΙΙ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:16 | |
| 23 | Κιελσάας | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | |
| 24 | Νότοντεν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:14 | |
| 25 | Σένζα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | |
| 26 | Φλόγια | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:16 | |
| 27 | Φλεκερόι | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:14 | |
| 28 | Σότρα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:16 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Solberg Nicolay |
Φρέντρικσταντ
|
13 | 3 |
| Johansen Henrik Kjelsrud |
Φρέντρικσταντ
|
13 | 1 |
| Buduson Johnny Per |
Σκέιντ
|
13 | 3 |
| Holtan Joacim |
Μπρίνε
|
12 | 2 |
| Dabove Thierry |
Μπρίνε
|
11 | 4 |
| Kastrati Fitim |
Άσκερ
|
9 | 3 |
| Myklebust Erling |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
9 | 1 |
| Undheim Robert |
Μπρίνε
|
9 | 0 |
| Dang Alexander |
Έγκερσουντ
|
8 | 2 |
| Hajdari Ermal |
Έγκερσουντ
|
8 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lille-loevoe Sander Aakvik |
Λεβάνγκερ
|
1 |
| Nouri Amin |
Βαλερένγκα 2
|
1 |
| Falck Frederic |
Σότρα
|
1 |
| Rasmussen Jakob |
Αρεντάλ
|
1 |
| Norbye Hans |
Άλτα
|
1 |
| Dekovic Matej |
Φλεκερόι
|
1 |
| Groenner Emanuel |
Κιελσάας
|
1 |
| Holtan Joacim |
Μπρίνε
|
1 |
| Aasheim Haavard |
Φρέντρικσταντ
|
1 |
| Sanneh Willy |
Μος
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπρατβάαγκ
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
Σκέιντ
|
56% 9/16 |
44% 7/16 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
56% 9/16 |
44% 7/16 |
Αρεντάλ
|
50% 8/16 |
50% 8/16 |
Μπρίνε
|
69% 11/16 |
31% 5/16 |
Έγκερσουντ
|
56% 9/16 |
44% 7/16 |
Φλεκερόι
|
47% 7/15 |
53% 8/15 |
Άσκερ
|
50% 8/16 |
50% 8/16 |
Σότρα
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
Φρέντρικσταντ
|
94% 15/16 |
6% 1/16 |
Τρομσντάλεν
|
60% 9/15 |
40% 6/15 |
Άλτα
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Χοντ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Κβικ Χάλντεν
|
86% 12/14 |
14% 2/14 |
Μος
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Φλόγια
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Κιελσάας
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Βαλερένγκα 2
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Σένζα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Έιντσβολντ Τερν
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Φλόρο
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Φραμ Λάρβικ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Νότοντεν
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Μπαερούμ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Νάρντο
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Λεβάνγκερ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Οντ ΙΙ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπρατβάαγκ
|
7% 1/15 |
53% 8/15 |
40% 6/15 |
0% 0/15 |
Σκέιντ
|
25% 4/16 |
38% 6/16 |
31% 5/16 |
6% 1/16 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
31% 5/16 |
38% 6/16 |
31% 5/16 |
0% 0/16 |
Αρεντάλ
|
31% 5/16 |
38% 6/16 |
31% 5/16 |
0% 0/16 |
Μπρίνε
|
13% 2/16 |
38% 6/16 |
44% 7/16 |
6% 1/16 |
Έγκερσουντ
|
13% 2/16 |
50% 8/16 |
19% 3/16 |
19% 3/16 |
Φλεκερόι
|
27% 4/15 |
47% 7/15 |
27% 4/15 |
0% 0/15 |
Άσκερ
|
13% 2/16 |
44% 7/16 |
38% 6/16 |
6% 1/16 |
Σότρα
|
7% 1/15 |
73% 11/15 |
7% 1/15 |
13% 2/15 |
Φρέντρικσταντ
|
6% 1/16 |
31% 5/16 |
56% 9/16 |
6% 1/16 |
Τρομσντάλεν
|
20% 3/15 |
47% 7/15 |
33% 5/15 |
0% 0/15 |
Άλτα
|
7% 1/14 |
50% 7/14 |
36% 5/14 |
7% 1/14 |
Χοντ
|
29% 4/14 |
36% 5/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Κβικ Χάλντεν
|
14% 2/14 |
21% 3/14 |
57% 8/14 |
7% 1/14 |
Μος
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
20% 2/10 |
Φλόγια
|
11% 1/9 |
11% 1/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
Κιελσάας
|
10% 1/10 |
40% 4/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
Βαλερένγκα 2
|
10% 1/10 |
40% 4/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
Σένζα
|
10% 1/10 |
40% 4/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
Έιντσβολντ Τερν
|
10% 1/10 |
30% 3/10 |
40% 4/10 |
20% 2/10 |
Φλόρο
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Φραμ Λάρβικ
|
10% 1/10 |
20% 2/10 |
60% 6/10 |
10% 1/10 |
Νότοντεν
|
10% 1/10 |
30% 3/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
Μπαερούμ
|
0% 0/10 |
80% 8/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Νάρντο
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Λεβάνγκερ
|
30% 3/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Οντ ΙΙ
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
| Συνολικά | 16% | 41% | 36% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπρατβάαγκ
|
73% 11/15 |
27% 4/15 |
Σκέιντ
|
56% 9/16 |
44% 7/16 |
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
44% 7/16 |
56% 9/16 |
Αρεντάλ
|
50% 8/16 |
50% 8/16 |
Μπρίνε
|
69% 11/16 |
31% 5/16 |
Έγκερσουντ
|
63% 10/16 |
38% 6/16 |
Φλεκερόι
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
Άσκερ
|
50% 8/16 |
50% 8/16 |
Σότρα
|
47% 7/15 |
53% 8/15 |
Φρέντρικσταντ
|
69% 11/16 |
31% 5/16 |
Τρομσντάλεν
|
67% 10/15 |
33% 5/15 |
Άλτα
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Χοντ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Κβικ Χάλντεν
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Μος
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Φλόγια
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Κιελσάας
|
90% 9/10 |
10% 1/10 |
Βαλερένγκα 2
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Σένζα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Έιντσβολντ Τερν
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Φλόρο
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Φραμ Λάρβικ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Νότοντεν
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Μπαερούμ
|
90% 9/10 |
10% 1/10 |
Νάρντο
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Λεβάνγκερ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Οντ ΙΙ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.8 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.62 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 592 | 3.36 |
| Εντός | 355 | 2.02 |
| Εκτός | 237 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 45 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.9% (21/176) | |
| 2 - 1 | 8.5% (15/176) | |
| 0 - 1 | 8.0% (14/176) | |
| 2 - 0 | 7.4% (13/176) | |
| 3 - 1 | 5.7% (10/176) | |
| 1 - 2 | 5.7% (10/176) | |
| 1 - 0 | 5.1% (9/176) | |
| 3 - 0 | 4.5% (8/176) | |
| 3 - 2 | 3.4% (6/176) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.2% (39/176) | |
| 3 | 19.3% (34/176) | |
| 4 | 13.6% (24/176) | |
| 1 | 13.1% (23/176) | |
| 5 | 13.1% (23/176) | |
| 6 | 9.7% (17/176) | |
| 0 | 3.4% (6/176) | |
| 7 | 2.8% (5/176) | |
| 8 | 2.3% (4/176) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 50.6% (89/176) | |
| X | 21.0% (37/176) | |
| 2 | 28.4% (50/176) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.4% (57/176) | |
| 1/X | 3.4% (6/176) | |
| 1/2 | 0.6% (1/176) | |
| X/1 | 14.2% (25/176) | |
| X/X | 10.2% (18/176) | |
| X/2 | 8.0% (14/176) | |
| 2/1 | 4.0% (7/176) | |
| 2/X | 7.4% (13/176) | |
| 2/2 | 19.9% (35/176) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 592 | 3.36 |
| Εντός | 355 | 2.02 |
| Εκτός | 237 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 45 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Βαλερένγκα 2
Λεβάνγκερ
Φλόρο
Φραμ Λάρβικ
Νάρντο
Μπαερούμ
Ρόζενμποργκ ΙΙ
Έιντσβολντ Τερν
Οντ ΙΙ
Κιελσάας
Νότοντεν
Σένζα