3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 14:5 | |
| 2 |
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 11:3 | |
| 3 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 17:3 | |
| 4 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 7 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 10:6 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 9 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 11 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | |
| 12 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | |
| 13 |
|
6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | |
| 14 |
|
6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3:16 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 17:8 | |
| 2 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 10:2 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:10 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | |
| 7 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 11:12 | |
| 9 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | |
| 10 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | |
| 11 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 10:14 | |
| 12 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | |
| 13 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | |
| 14 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 11:23 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπρατβάαγκ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 11:1 | |
| 2 | Κιελσάας | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 15:7 | |
| 3 | Σότρα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:1 | |
| 4 | Έιντσβολντ Τερν | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | |
| 5 | Γιέρβ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 6 | Χόνεφος | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | |
| 7 | Κβικ Χάλντεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | |
| 8 | Τρομσντάλεν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | |
| 9 | Λόρενσκογκ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | |
| 10 | Λεβάνγκερ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | |
| 11 | Γκρόρουντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 12 | Σαντβίκεν IL | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 13 | Μπιάργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 14 | Φόλο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | |
| 15 | Μιοντάλεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 16 | Πορς Γκρένλαντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:6 | |
| 17 | Σκέιντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | |
| 18 | Νότοντεν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:6 | |
| 19 | Λισεκλόστερ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | |
| 20 | Τραφ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 21 | Ράνα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | |
| 22 | Τριγκ Λάντε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 10:13 | |
| 23 | Γιούνκερεν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | |
| 24 | Στιόρνταλς Μπλινκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | |
| 25 | Αρεντάλ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | |
| 26 | Βίνταρ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:12 | |
| 27 | ΕΙΚ Τόνσμπεργκ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | |
| 28 | Ουλενσάκερ Κίζα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Midtskogen Ole Erik |
Κιελσάας
|
10 | 1 |
| Tveiten Andreas |
Μπρατβάαγκ
|
6 | 1 |
| Brattreit Edvin Dvergsdal |
Λισεκλόστερ
|
4 | 0 |
| Hoeiseth Magnus Sandvik |
Λεβάνγκερ
|
4 | 3 |
| Kaba Vital |
Λόρενσκογκ
|
4 | 0 |
| Barane Stian |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
4 | 1 |
| Wenneberg Marcus Solhaug |
Νότοντεν
|
4 | 0 |
| Haaland Teodor |
Σότρα
|
4 | 0 |
| Steen Ludvig |
Κβικ Χάλντεν
|
4 | 0 |
| Elvevold Henrik |
Χόνεφος
|
4 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Aalberg Isak Hagen |
Μιοντάλεν
|
1 |
| Ismail Kujtim |
Βίνταρ
|
1 |
| Vik Simon Romarheim |
Λισεκλόστερ
|
1 |
| Oereberg Trym Vatn |
Λισεκλόστερ
|
1 |
| Dvergsdal Torben |
Αρεντάλ
|
1 |
| Helbostad Isak Sebastian |
Γιούνκερεν
|
1 |
| Sundo Benjamin |
Μιοντάλεν
|
1 |
| Akinyemi Akinsola |
Σκέιντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γιέρβ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κιελσάας
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπρατβάαγκ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Έιντσβολντ Τερν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σότρα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χόνεφος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κβικ Χάλντεν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λεβάνγκερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπιάργκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τρομσντάλεν
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μιοντάλεν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λόρενσκογκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νότοντεν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γκρόρουντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τραφ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Φόλο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σαντβίκεν IL
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ράνα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Πορς Γκρένλαντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σκέιντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λισεκλόστερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Τριγκ Λάντε
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Αρεντάλ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γιούνκερεν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Βίνταρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γιέρβ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Κιελσάας
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Μπρατβάαγκ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Έιντσβολντ Τερν
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σότρα
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Χόνεφος
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Κβικ Χάλντεν
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Λεβάνγκερ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Μπιάργκ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Τρομσντάλεν
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Μιοντάλεν
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Λόρενσκογκ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Νότοντεν
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Γκρόρουντ
|
50% 3/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Τραφ
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Φόλο
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Σαντβίκεν IL
|
50% 3/6 |
0% 0/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ράνα
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Πορς Γκρένλαντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Σκέιντ
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
17% 1/6 |
Λισεκλόστερ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Τριγκ Λάντε
|
17% 1/6 |
0% 0/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Αρεντάλ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Γιούνκερεν
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βίνταρ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 21% | 38% | 39% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γιέρβ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κιελσάας
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπρατβάαγκ
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Έιντσβολντ Τερν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σότρα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Χόνεφος
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κβικ Χάλντεν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λεβάνγκερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπιάργκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τρομσντάλεν
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μιοντάλεν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λόρενσκογκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νότοντεν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γκρόρουντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τραφ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φόλο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σαντβίκεν IL
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ράνα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Πορς Γκρένλαντ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σκέιντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λισεκλόστερ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Τριγκ Λάντε
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Αρεντάλ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γιούνκερεν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βίνταρ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 47% | 53% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.17 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.65 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 260 | 3.10 |
| Εντός | 139 | 1.65 |
| Εκτός | 121 | 1.44 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 10.7% (9/84) | |
| 0 - 1 | 9.5% (8/84) | |
| 2 - 3 | 8.3% (7/84) | |
| 2 - 2 | 7.1% (6/84) | |
| 2 - 1 | 7.1% (6/84) | |
| 3 - 1 | 6.0% (5/84) | |
| 1 - 0 | 6.0% (5/84) | |
| 0 - 0 | 6.0% (5/84) | |
| 2 - 0 | 4.8% (4/84) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.8% (20/84) | |
| 4 | 17.9% (15/84) | |
| 5 | 15.5% (13/84) | |
| 1 | 15.5% (13/84) | |
| 2 | 14.3% (12/84) | |
| 6 | 6.0% (5/84) | |
| 0 | 6.0% (5/84) | |
| 8 | 1.2% (1/84) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.5% (34/84) | |
| X | 17.9% (15/84) | |
| 2 | 41.7% (35/84) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.8% (25/84) | |
| 1/X | 1.2% (1/84) | |
| 1/2 | 1.2% (1/84) | |
| X/1 | 8.3% (7/84) | |
| X/X | 15.5% (13/84) | |
| X/2 | 19.0% (16/84) | |
| 2/1 | 2.4% (2/84) | |
| 2/X | 1.2% (1/84) | |
| 2/2 | 21.4% (18/84) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 260 | 3.10 |
| Εντός | 139 | 1.65 |
| Εκτός | 121 | 1.44 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).