2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία 2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 69 | 21 | 6 | 3 | 62:21 | |
| 2 |
|
30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 68:43 | |
| 3 |
|
30 | 54 | 15 | 9 | 6 | 49:46 | |
| 4 |
|
30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 60:42 | |
| 5 |
|
30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 46:45 | |
| 6 |
|
30 | 42 | 11 | 9 | 10 | 40:35 | |
| 7 |
|
30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 44:53 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 43:49 | |
| 9 |
|
30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 59:59 | |
| 10 |
|
30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 44:48 | |
| 11 |
|
30 | 34 | 10 | 5 | 15 | 51:54 | |
| 12 |
|
30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 56:62 | |
| 13 |
|
30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 45:59 | |
| 14 |
|
30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 32:50 | |
| 15 |
|
30 | 29 | 7 | 8 | 15 | 34:50 | |
| 16 |
|
30 | 24 | 4 | 12 | 14 | 32:49 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Χαμ Καμ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 2 | Κφουμ Όσλο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | |
| 3 | Γκρόρουντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | |
| 4 | Αάλεσουντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:9 | |
| 5 | Σταρτ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | |
| 6 | Ασάνε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | |
| 7 | Σάντνες Ουλφ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 8 | Στιόρνταλς Μπλινκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | |
| 9 | Μπρίνε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:10 | |
| 10 | Στρόμεν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | |
| 11 | Σογκντάλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 12 | Γιέρβ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | |
| 13 | Φρέντρικσταντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | |
| 14 | Ουλενσάκερ Κίζα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 15 | Ράουφος | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | |
| 16 | Ρανχάιμ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Aga Oscar |
Γκρόρουντ
|
24 | 8 |
| Haugen Sigurd |
Αάλεσουντ
|
21 | 3 |
| Melkersen Elias Hoff |
Ρανχάιμ
|
17 | 4 |
| Markovic Eman |
Σταρτ
|
16 | 4 |
| Enkerud Jonas |
Χαμ Καμ
|
14 | 5 |
| Hustad Erlend |
Σάντνες Ουλφ
|
13 | 2 |
| Ismaheel Taofeek |
Φρέντρικσταντ
|
13 | 0 |
| Eriksen Kristian |
Χαμ Καμ
|
13 | 0 |
| Holtan Joacim |
Μπρίνε
|
11 | 1 |
| Sanyang Alagie |
Κφουμ Όσλο
|
11 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Zafeiris Christos |
Γκρόρουντ
|
9 |
| Romslo Henning |
Μπρίνε
|
7 |
| Andresen Henning Toensberg |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
7 |
| Robstad Henrik |
Σταρτ
|
7 |
| Aukland Philip Sandvik |
Φρέντρικσταντ
|
7 |
| Lindstroem Jakob |
Φρέντρικσταντ
|
7 |
| Fremstad Nicolai |
Ράουφος
|
7 |
| Landu Landu Christian |
Σάντνες Ουλφ
|
7 |
| Mateo Adria |
Ρανχάιμ
|
6 |
| Strand Morten |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
6 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Sundli Morten |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
1 |
| Aasheim Haavard |
Φρέντρικσταντ
|
1 |
| Hoven Andreas |
Σογκντάλ
|
1 |
| Ueland Martin |
Ασάνε
|
1 |
| Mendy Laurent |
Στρόμεν
|
1 |
| Mafi Iman |
Γιέρβ
|
1 |
| Dadjo Emile |
Ράουφος
|
1 |
| Castro Niklas |
Αάλεσουντ
|
1 |
| Kupen Endre |
Σογκντάλ
|
1 |
| Stroemnes Steinar |
Χαμ Καμ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χαμ Καμ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Αάλεσουντ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Γιέρβ
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Φρέντρικσταντ
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Κφουμ Όσλο
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Σογκντάλ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Ασάνε
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Σάντνες Ουλφ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Σταρτ
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Μπρίνε
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ράουφος
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Ρανχάιμ
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Γκρόρουντ
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Στρόμεν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χαμ Καμ
|
17% 5/30 |
57% 17/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Αάλεσουντ
|
17% 5/30 |
30% 9/30 |
47% 14/30 |
7% 2/30 |
Γιέρβ
|
17% 5/30 |
40% 12/30 |
40% 12/30 |
3% 1/30 |
Φρέντρικσταντ
|
13% 4/30 |
40% 12/30 |
43% 13/30 |
3% 1/30 |
Κφουμ Όσλο
|
13% 4/30 |
50% 15/30 |
37% 11/30 |
0% 0/30 |
Σογκντάλ
|
17% 5/30 |
67% 20/30 |
17% 5/30 |
0% 0/30 |
Ασάνε
|
17% 5/30 |
37% 11/30 |
43% 13/30 |
3% 1/30 |
Σάντνες Ουλφ
|
17% 5/30 |
47% 14/30 |
33% 10/30 |
3% 1/30 |
Σταρτ
|
0% 0/30 |
37% 11/30 |
60% 18/30 |
3% 1/30 |
Μπρίνε
|
20% 6/30 |
47% 14/30 |
30% 9/30 |
3% 1/30 |
Ράουφος
|
10% 3/30 |
50% 15/30 |
37% 11/30 |
3% 1/30 |
Ρανχάιμ
|
13% 4/30 |
27% 8/30 |
47% 14/30 |
13% 4/30 |
Γκρόρουντ
|
17% 5/30 |
37% 11/30 |
43% 13/30 |
3% 1/30 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
30% 9/30 |
47% 14/30 |
20% 6/30 |
3% 1/30 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
23% 7/30 |
47% 14/30 |
30% 9/30 |
0% 0/30 |
Στρόμεν
|
20% 6/30 |
50% 15/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
| Συνολικά | 16% | 44% | 36% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χαμ Καμ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Αάλεσουντ
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Γιέρβ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Φρέντρικσταντ
|
77% 23/30 |
23% 7/30 |
Κφουμ Όσλο
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Σογκντάλ
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Ασάνε
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Σάντνες Ουλφ
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Σταρτ
|
87% 26/30 |
13% 4/30 |
Μπρίνε
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Ράουφος
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Ρανχάιμ
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Γκρόρουντ
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Στρόμεν
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.13 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.27 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 765 | 3.19 |
| Εντός | 428 | 1.78 |
| Εκτός | 337 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.3% (32/240) | |
| 2 - 1 | 10.8% (26/240) | |
| 1 - 0 | 6.7% (16/240) | |
| 2 - 2 | 6.3% (15/240) | |
| 1 - 2 | 6.3% (15/240) | |
| 3 - 2 | 5.8% (14/240) | |
| 0 - 1 | 5.4% (13/240) | |
| 3 - 1 | 5.0% (12/240) | |
| 2 - 0 | 5.0% (12/240) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.9% (55/240) | |
| 3 | 21.3% (51/240) | |
| 4 | 16.7% (40/240) | |
| 5 | 12.1% (29/240) | |
| 1 | 12.1% (29/240) | |
| 6 | 7.5% (18/240) | |
| 0 | 4.2% (10/240) | |
| 7 | 2.1% (5/240) | |
| 8 | 0.8% (2/240) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.1% (113/240) | |
| X | 25.0% (60/240) | |
| 2 | 27.9% (67/240) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.9% (67/240) | |
| 1/X | 7.1% (17/240) | |
| 1/2 | 1.3% (3/240) | |
| X/1 | 15.8% (38/240) | |
| X/X | 15.0% (36/240) | |
| X/2 | 10.8% (26/240) | |
| 2/1 | 3.3% (8/240) | |
| 2/X | 2.9% (7/240) | |
| 2/2 | 15.8% (38/240) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 765 | 3.19 |
| Εντός | 428 | 1.78 |
| Εκτός | 337 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).