Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 34:17 | |
| 2 |
|
22 | 39 | 10 | 9 | 3 | 31:22 | |
| 3 |
|
21 | 38 | 11 | 5 | 5 | 30:19 | |
| 4 |
|
22 | 33 | 8 | 9 | 5 | 27:21 | |
| 5 |
|
22 | 32 | 8 | 8 | 6 | 30:24 | |
| 6 |
|
22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 34:26 | |
| 7 |
|
22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 27:23 | |
| 8 |
|
22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 35:32 | |
| 9 |
|
22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 15:26 | |
| 10 |
|
22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 18:35 | |
| 11 |
|
22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 24:33 | |
| 12 |
|
22 | 15 | 3 | 6 | 13 | 14:41 | |
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
15 | 29 | 8 | 5 | 2 | 23:8 | |
| 2 |
|
14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 17:13 | |
| 3 |
|
14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 22:10 | |
| 4 |
|
14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 23:16 | |
| 5 |
|
14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 24:14 | |
| 6 |
|
15 | 22 | 5 | 7 | 3 | 16:14 | |
| 7 |
|
14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 18:14 | |
| 8 |
|
14 | 18 | 4 | 6 | 4 | 15:16 | |
| 9 |
|
15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 15:25 | |
| 10 |
|
14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 14:27 | |
| 11 |
|
15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 15:27 | |
| 12 |
|
14 | 4 | 0 | 4 | 10 | 5:23 | |
Κόπα Λιμπερταδόρες
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Κυρ. 01:20 |
Ολίμπια Ασουνσιόν
2 Ντε Μάγιο
|
||||
|
Κυρ. 23:00 |
Σέρο Πορτένιο
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
||||
|
Δευ. 01:20 |
Σπορτίβο Λουκένιο
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
||||
|
Δευ. 01:20 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ολίμπια Ασουνσιόν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | |
| 2 | Νασιονάλ Ασουνσιόν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:2 | |
| 3 | Σπορτίβο Τρινιντένσε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 4 | Λιμπερτάδ Ασουνσιόν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 5 | Κλουμπ Γκουαράνι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 6 | Σέρο Πορτένιο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 7 | 2 Ντε Μάγιο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 8 | Ρούμπιο Νίου | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | |
| 9 | Σπορτίβο Αμελιάνο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | |
| 10 | Ντεπορτίβο Ρεκολέτα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:4 | |
| 11 | Σπορτίβο Σαν Λορέντζο | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:6 | |
| 12 | Σπορτίβο Λουκένιο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Wlk Allan |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
13 | 1 |
| Maggi Ivan |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
13 | 2 |
| Melgarejo Lorenzo |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
13 | 2 |
| Valdez Ivan |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
10 | 1 |
| Vegetti Pablo |
Σέρο Πορτένιο
|
10 | 1 |
| Vera Elvio |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
9 | 4 |
| Gonzalez Aldo |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
9 | 0 |
| Camacho Nestor |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
9 | 5 |
| Benitez Hugo |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
8 | 1 |
| Perez Estiven |
Ρούμπιο Νίου
|
8 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Villamayor Hector |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
2 |
| Blasi Brian |
Ρούμπιο Νίου
|
2 |
| Ramirez Roberto |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
2 |
| Campuzano Alvaro |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
2 |
| Manzur Agustin |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
1 |
| Meza Daniel |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
1 |
| Franco Tiago |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
1 |
| Barrios Jose |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
1 |
| Aguilar Alfredo |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
1 |
| Parzajuk Kevin |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
38% 14/37 |
62% 23/37 |
Σέρο Πορτένιο
|
42% 15/36 |
58% 21/36 |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
56% 20/36 |
44% 16/36 |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
35% 13/37 |
65% 24/37 |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Ρούμπιο Νίου
|
35% 13/37 |
65% 24/37 |
2 Ντε Μάγιο
|
42% 15/36 |
58% 21/36 |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
61% 22/36 |
39% 14/36 |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
31% 11/36 |
56% 20/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
24% 9/37 |
65% 24/37 |
11% 4/37 |
0% 0/37 |
Σέρο Πορτένιο
|
25% 9/36 |
61% 22/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
28% 10/36 |
61% 22/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
22% 8/36 |
58% 21/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
31% 11/36 |
44% 16/36 |
22% 8/36 |
3% 1/36 |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
35% 13/37 |
43% 16/37 |
22% 8/37 |
0% 0/37 |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
22% 8/37 |
43% 16/37 |
35% 13/37 |
0% 0/37 |
Ρούμπιο Νίου
|
41% 15/37 |
35% 13/37 |
24% 9/37 |
0% 0/37 |
2 Ντε Μάγιο
|
31% 11/36 |
53% 19/36 |
17% 6/36 |
0% 0/36 |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
22% 8/36 |
56% 20/36 |
22% 8/36 |
0% 0/36 |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
36% 13/36 |
47% 17/36 |
14% 5/36 |
3% 1/36 |
| Συνολικά | 29% | 52% | 19% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Σέρο Πορτένιο
|
42% 15/36 |
58% 21/36 |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
64% 23/36 |
36% 13/36 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
69% 25/36 |
31% 11/36 |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
49% 18/37 |
51% 19/37 |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Ρούμπιο Νίου
|
32% 12/37 |
68% 25/37 |
2 Ντε Μάγιο
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
58% 21/36 |
42% 15/36 |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.06 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.36 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 529 | 2.43 |
| Εντός | 293 | 1.34 |
| Εκτός | 236 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.1% (35/218) | |
| 1 - 0 | 12.4% (27/218) | |
| 2 - 1 | 9.6% (21/218) | |
| 1 - 2 | 9.2% (20/218) | |
| 0 - 1 | 9.2% (20/218) | |
| 0 - 0 | 7.3% (16/218) | |
| 2 - 0 | 5.0% (11/218) | |
| 0 - 2 | 5.0% (11/218) | |
| 3 - 0 | 4.6% (10/218) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.1% (57/218) | |
| 3 | 25.7% (56/218) | |
| 1 | 21.6% (47/218) | |
| 5 | 8.7% (19/218) | |
| 4 | 7.8% (17/218) | |
| 0 | 7.3% (16/218) | |
| 6 | 2.3% (5/218) | |
| 7 | 0.5% (1/218) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.7% (93/218) | |
| X | 27.1% (59/218) | |
| 2 | 30.3% (66/218) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.6% (45/218) | |
| 1/X | 4.6% (10/218) | |
| 1/2 | 2.3% (5/218) | |
| X/1 | 18.8% (41/218) | |
| X/X | 17.0% (37/218) | |
| X/2 | 13.3% (29/218) | |
| 2/1 | 3.2% (7/218) | |
| 2/X | 5.5% (12/218) | |
| 2/2 | 14.7% (32/218) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 529 | 2.43 |
| Εντός | 293 | 1.34 |
| Εκτός | 236 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).