Ι Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | |
| 2 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | |
| 3 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | |
| 4 |
|
10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | |
| 5 |
|
10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | |
| 6 |
|
10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | |
| 7 |
|
10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | |
| 8 |
|
10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | |
| 9 |
|
10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | |
| 10 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | |
| 11 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | |
| 12 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | |
| 13 |
|
10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | |
| 14 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | |
| 15 |
|
10 | 11 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | |
| 16 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | |
| 17 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | |
| 18 |
|
9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λέχια Γκντάνσκ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 16:7 | |
| 2 | Σταλ Ρζέσοφ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | |
| 3 | Νιετσιέτζα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | |
| 4 | Πογκόν Γκρότζισκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | |
| 5 | Ρουχ Χορζόφ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 6 | Πολόνια Μπίτομ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | |
| 7 | Πογκόν Σιέντλτσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | |
| 8 | Πολόνια Βαρσοβίας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 9 | Βάρτα Πόζναν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | |
| 10 | Ποντμπεσκίτζιε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:6 | |
| 11 | Όντρα Οπόλε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | |
| 12 | Σκιερνιεβίτσε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | |
| 13 | ΛΚΣ Λοτζ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 14 | Σχρόμπρι Γκλογκόβ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | |
| 15 | Μιέντζ Λέγκνικα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | |
| 16 | Σταλ Μίελετς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | |
| 17 | Πούσζκα Νιεπολομίσε | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:7 | |
| 18 | Άρκα Γκντίνια | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Shakh Artur |
Λέχια Γκντάνσκ
|
6 | 0 |
| Zapolnik Kamil |
Νιετσιέτζα
|
6 | 2 |
| Gutkovskis Vladislavs |
Άρκα Γκντίνια
|
5 | 0 |
| Andrzejczak Konrad |
Πολόνια Μπίτομ
|
5 | 0 |
| Majewski Radoslaw |
Πογκόν Γκρότζισκ
|
4 | 0 |
| Stanek Mateusz |
Βάρτα Πόζναν
|
4 | 0 |
| Terpilowski Ernest |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
4 | 0 |
| Stefaniak Marcel |
Βάρτα Πόζναν
|
4 | 3 |
| Urynowicz Marcin |
Ποντμπεσκίτζιε
|
4 | 0 |
| Oshafi Aldrit |
Πογκόν Γκρότζισκ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Bida Bartosz |
Σκιερνιεβίτσε
|
1 |
| Listkowski Marcin |
Σταλ Ρζέσοφ
|
1 |
| Leniart Mateusz |
Σταλ Ρζέσοφ
|
1 |
| Kukulka Ksawery |
Σταλ Ρζέσοφ
|
1 |
| Andrzejczak Konrad |
Πολόνια Μπίτομ
|
1 |
| Jonathan |
Σταλ Ρζέσοφ
|
1 |
| Mis Krystian |
Πογκόν Σιέντλτσε
|
1 |
| Bambecki Igor |
Λέχια Γκντάνσκ
|
1 |
| Fucak Kristian |
Μιέντζ Λέγκνικα
|
1 |
| Maliszewski Igor |
Μιέντζ Λέγκνικα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πογκόν Γκρότζισκ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Νιετσιέτζα
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Βάρτα Πόζναν
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
ΛΚΣ Λοτζ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρουχ Χορζόφ
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Μιέντζ Λέγκνικα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σταλ Ρζέσοφ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Πογκόν Σιέντλτσε
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Όντρα Οπόλε
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Πολόνια Μπίτομ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σταλ Μίελετς
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Άρκα Γκντίνια
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σκιερνιεβίτσε
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Πογκόν Γκρότζισκ
|
30% 3/10 |
30% 3/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Νιετσιέτζα
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
10% 1/10 |
Βάρτα Πόζναν
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
10% 1/10 |
ΛΚΣ Λοτζ
|
10% 1/10 |
80% 8/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Ρουχ Χορζόφ
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Μιέντζ Λέγκνικα
|
20% 2/10 |
70% 7/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Σταλ Ρζέσοφ
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Πογκόν Σιέντλτσε
|
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Όντρα Οπόλε
|
60% 6/10 |
20% 2/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Πολόνια Μπίτομ
|
30% 3/10 |
20% 2/10 |
30% 3/10 |
20% 2/10 |
Σταλ Μίελετς
|
0% 0/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
20% 2/10 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Άρκα Γκντίνια
|
10% 1/10 |
80% 8/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Σκιερνιεβίτσε
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
44% 4/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 25% | 48% | 24% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πογκόν Γκρότζισκ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Νιετσιέτζα
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Βάρτα Πόζναν
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
ΛΚΣ Λοτζ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρουχ Χορζόφ
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Μιέντζ Λέγκνικα
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σταλ Ρζέσοφ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πογκόν Σιέντλτσε
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Όντρα Οπόλε
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Πολόνια Μπίτομ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Σταλ Μίελετς
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Άρκα Γκντίνια
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σκιερνιεβίτσε
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.07 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.11 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 242 | 2.72 |
| Εντός | 132 | 1.48 |
| Εκτός | 110 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.5% (12/89) | |
| 0 - 1 | 11.2% (10/89) | |
| 2 - 1 | 9.0% (8/89) | |
| 2 - 0 | 9.0% (8/89) | |
| 1 - 2 | 9.0% (8/89) | |
| 1 - 0 | 9.0% (8/89) | |
| 2 - 2 | 6.7% (6/89) | |
| 3 - 1 | 4.5% (4/89) | |
| 0 - 0 | 4.5% (4/89) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.7% (22/89) | |
| 3 | 23.6% (21/89) | |
| 1 | 20.2% (18/89) | |
| 4 | 15.7% (14/89) | |
| 0 | 4.5% (4/89) | |
| 6 | 4.5% (4/89) | |
| 5 | 3.4% (3/89) | |
| 7 | 2.2% (2/89) | |
| 8 | 1.1% (1/89) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.6% (37/89) | |
| X | 27.0% (24/89) | |
| 2 | 31.5% (28/89) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.1% (25/89) | |
| 1/X | 6.7% (6/89) | |
| 1/2 | 1.1% (1/89) | |
| X/1 | 11.2% (10/89) | |
| X/X | 14.6% (13/89) | |
| X/2 | 11.2% (10/89) | |
| 2/1 | 2.2% (2/89) | |
| 2/X | 5.6% (5/89) | |
| 2/2 | 19.1% (17/89) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 242 | 2.72 |
| Εντός | 132 | 1.48 |
| Εκτός | 110 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).