Εξτρακλάζα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
32 | 56 | 15 | 11 | 6 | 57:42 | |
| 2 |
|
32 | 52 | 14 | 10 | 8 | 53:39 | |
| 3 |
|
32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 43:36 | |
| 4 |
|
32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 45:39 | |
| 5 |
|
32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 48:42 | |
| 6 |
|
32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 45:36 | |
| 7 |
|
32 | 45 | 12 | 9 | 11 | 32:35 | |
| 8 |
|
32 | 44 | 11 | 11 | 10 | 49:44 | |
| 9 |
|
32 | 43 | 10 | 13 | 9 | 36:36 | |
| 10 |
|
32 | 42 | 10 | 12 | 10 | 43:46 | |
| 11 |
|
32 | 41 | 12 | 5 | 15 | 45:48 | |
| 12 |
|
32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 40:41 | |
| 13 |
|
32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 35:38 | |
| 14 |
|
32 | 39 | 11 | 6 | 15 | 39:39 | |
| 15 |
|
32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 38:39 | |
| 16 |
|
32 | 38 | 12 | 7 | 13 | 59:60 | |
| 17 |
|
32 | 36 | 9 | 9 | 14 | 32:55 | |
| 18 |
|
32 | 28 | 7 | 7 | 18 | 37:61 | |
Λέχια Γκντάνσκ *
-5 βαθμούς
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λεχ Πόζναν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 2 | Γιαγκελόνια | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 3 | Ράκοβ Τσεστόχοβα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | |
| 4 | Ραντόμιακ Ράντομ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 5 | Λέγκια Βαρσοβίας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 4:5 | |
| 6 | Κατοβίτσε | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:7 | |
| 7 | Βίτζεφ Λοτζ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | |
| 8 | Γκόρνικ Ζάμπρζε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | |
| 9 | Πογκόν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:6 | |
| 10 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | |
| 11 | Πιάστ Γκλίβιτσε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 12 | Βίσλα Πλοκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | |
| 13 | Μότορ Λούμπλιν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:7 | |
| 14 | Κρακόβια | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 4:7 | |
| 15 | Κορόνα Κίελτσε | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | |
| 16 | Άρκα Γκντίνια | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:10 | |
| 17 | Νιετσιέτζα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | |
| 18 | Λέχια Γκντάνσκ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Czubak Karol |
Μότορ Λούμπλιν
|
17 | 3 |
| Bobcek Tomas |
Λέχια Γκντάνσκ
|
17 | 4 |
| Brunes Jonatan Braut |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
15 | 4 |
| Ishak Mikael |
Λεχ Πόζναν
|
15 | 5 |
| Bergier Sebastian |
Βίτζεφ Λοτζ
|
14 | 4 |
| Pululu Afimico |
Γιαγκελόνια
|
13 | 4 |
| Imaz Jesus |
Γιαγκελόνια
|
13 | 0 |
| Markovic Eman |
Κατοβίτσε
|
8 | 0 |
| Mukairu Paul |
Πογκόν
|
8 | 0 |
| Nowak Bartosz |
Κατοβίτσε
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Shehu Juljan |
Βίτζεφ Λοτζ
|
9 |
| Dieguez Adrian |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
9 |
| Jakubczyk Kamil |
Άρκα Γκντίνια
|
9 |
| Fornalczyk Mariusz |
Βίτζεφ Λοτζ
|
8 |
| Dziczek Patryk |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
8 |
| Wojcik Oskar |
Κρακόβια
|
8 |
| Twumasi Ema |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
8 |
| Zhelizko Ivan |
Λέχια Γκντάνσκ
|
8 |
| Smolarczyk Bartlomiej |
Κορόνα Κίελτσε
|
8 |
| Salvador Iban |
Βίσλα Πλοκ
|
8 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Piatkowski Kamil |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
1 |
| Zator Dominick |
Άρκα Γκντίνια
|
1 |
| Podolski Lukas |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 |
| Budnicki Jakub |
Κορόνα Κίελτσε
|
1 |
| Czubak Karol |
Μότορ Λούμπλιν
|
1 |
| Kalahur Milosz |
Λέχια Γκντάνσκ
|
1 |
| Blasco Jeremy |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
1 |
| Chrapek Michal |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
1 |
| Kaput Michal |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
1 |
| Lima Ivan |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεχ Πόζναν
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Γιαγκελόνια
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Κατοβίτσε
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Βίσλα Πλοκ
|
34% 11/32 |
66% 21/32 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
38% 12/32 |
63% 20/32 |
Μότορ Λούμπλιν
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Πογκόν
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Κρακόβια
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Κορόνα Κίελτσε
|
41% 13/32 |
59% 19/32 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
72% 23/32 |
28% 9/32 |
Άρκα Γκντίνια
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Νιετσιέτζα
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Λεχ Πόζναν
|
25% 8/32 |
31% 10/32 |
38% 12/32 |
6% 2/32 |
Γιαγκελόνια
|
16% 5/32 |
53% 17/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
31% 10/32 |
47% 15/32 |
19% 6/32 |
3% 1/32 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
25% 8/32 |
47% 15/32 |
25% 8/32 |
3% 1/32 |
Κατοβίτσε
|
28% 9/32 |
41% 13/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
31% 10/32 |
38% 12/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
Βίσλα Πλοκ
|
28% 9/32 |
63% 20/32 |
9% 3/32 |
0% 0/32 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
19% 6/32 |
41% 13/32 |
41% 13/32 |
0% 0/32 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
31% 10/32 |
44% 14/32 |
25% 8/32 |
0% 0/32 |
Μότορ Λούμπλιν
|
22% 7/32 |
47% 15/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
Πογκόν
|
16% 5/32 |
63% 20/32 |
19% 6/32 |
3% 1/32 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
28% 9/32 |
44% 14/32 |
28% 9/32 |
0% 0/32 |
Κρακόβια
|
38% 12/32 |
41% 13/32 |
19% 6/32 |
3% 1/32 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
31% 10/32 |
47% 15/32 |
22% 7/32 |
0% 0/32 |
Κορόνα Κίελτσε
|
19% 6/32 |
66% 21/32 |
16% 5/32 |
0% 0/32 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
6% 2/32 |
50% 16/32 |
31% 10/32 |
13% 4/32 |
Άρκα Γκντίνια
|
28% 9/32 |
34% 11/32 |
38% 12/32 |
0% 0/32 |
Νιετσιέτζα
|
16% 5/32 |
50% 16/32 |
34% 11/32 |
0% 0/32 |
| Συνολικά | 24% | 47% | 26% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεχ Πόζναν
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Γιαγκελόνια
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Κατοβίτσε
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Βίσλα Πλοκ
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
69% 22/32 |
31% 10/32 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Μότορ Λούμπλιν
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Πογκόν
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Κρακόβια
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Κορόνα Κίελτσε
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
Λέχια Γκντάνσκ
|
75% 24/32 |
25% 8/32 |
Άρκα Γκντίνια
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Νιετσιέτζα
|
69% 22/32 |
31% 10/32 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.8 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.51 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 776 | 2.69 |
| Εντός | 448 | 1.56 |
| Εκτός | 328 | 1.14 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.5% (39/288) | |
| 1 - 0 | 9.7% (28/288) | |
| 2 - 1 | 9.0% (26/288) | |
| 0 - 0 | 8.0% (23/288) | |
| 1 - 2 | 7.6% (22/288) | |
| 2 - 0 | 7.3% (21/288) | |
| 0 - 1 | 6.6% (19/288) | |
| 2 - 2 | 5.6% (16/288) | |
| 3 - 1 | 5.2% (15/288) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.7% (71/288) | |
| 3 | 22.2% (64/288) | |
| 1 | 16.3% (47/288) | |
| 4 | 15.6% (45/288) | |
| 0 | 8.0% (23/288) | |
| 5 | 7.3% (21/288) | |
| 6 | 3.5% (10/288) | |
| 7 | 2.1% (6/288) | |
| 8 | 0.3% (1/288) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.5% (131/288) | |
| X | 27.8% (80/288) | |
| 2 | 26.7% (77/288) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.5% (85/288) | |
| 1/X | 4.9% (14/288) | |
| 1/2 | 2.1% (6/288) | |
| X/1 | 13.5% (39/288) | |
| X/X | 18.8% (54/288) | |
| X/2 | 9.7% (28/288) | |
| 2/1 | 2.4% (7/288) | |
| 2/X | 4.2% (12/288) | |
| 2/2 | 14.9% (43/288) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 776 | 2.69 |
| Εντός | 448 | 1.56 |
| Εκτός | 328 | 1.14 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).