Βεϊκαουσλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 2 |
|
7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 12:7 | |
| 3 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | |
| 5 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9:4 | |
| 6 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | |
| 7 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 8 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 9 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 8:11 | |
| 10 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | |
| 11 |
|
6 | 4 | 0 | 4 | 2 | 4:7 | |
| 12 |
|
6 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4:9 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Karjalainen Rasmus |
Ούλου
|
5 | 1 |
| Moreno Jaime |
Κουόπιο
|
4 | 0 |
| Muzaci Albijon |
Τούρκου
|
3 | 0 |
| Hytoenen Teemu |
Ίλβες
|
3 | 0 |
| Koerkkoe Julius |
Ούλου
|
3 | 0 |
| Akinyemi Adeleke |
Γκνιστάν
|
3 | 0 |
| Pukki Teemu |
Ελσίνκι
|
3 | 0 |
| Tsirigotis Theodoros |
Τούρκου
|
3 | 0 |
| Sarr Momodou |
Λάχτι
|
2 | 0 |
| Dahlstroem Sebastian |
Μάριεχαμν
|
2 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hannula Otto |
Γκνιστάν
|
3 |
| Pires Kelvin |
Σεϊναγιόεν JK
|
3 |
| Turkki Eetu |
Τούρκου
|
3 |
| Ikonen Lasse |
Τούρκου
|
3 |
| Ahiabu Prosper |
Ίντερ Τούρκου
|
3 |
| Roennberg Vilmer |
VPS Βάσα
|
2 |
| Juvanteny Pau |
Τούρκου
|
2 |
| Karkulowski Tobias |
Τούρκου
|
2 |
| Kirilov Martin |
Ελσίνκι
|
2 |
| Vidjeskog Adam |
Γιάρο
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Koskinen Otso |
Λάχτι
|
1 |
| Armah Bob Nii |
Κουόπιο
|
1 |
| Paunio Roope |
Σεϊναγιόεν JK
|
1 |
| Ogunniyi Oluwaseyi |
VPS Βάσα
|
1 |
| Barbosa Neemias |
Λάχτι
|
1 |
| Haukioja Martti |
VPS Βάσα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ίντερ Τούρκου
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Ούλου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τούρκου
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κουόπιο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ελσίνκι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
VPS Βάσα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Λάχτι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σεϊναγιόεν JK
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ίλβες
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γκνιστάν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Γιάρο
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Μάριεχαμν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
| Συνολικά | 32% | 68% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ίντερ Τούρκου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Ούλου
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Τούρκου
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κουόπιο
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ελσίνκι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
VPS Βάσα
|
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Λάχτι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Σεϊναγιόεν JK
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ίλβες
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Γκνιστάν
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Γιάρο
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μάριεχαμν
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 32% | 53% | 16% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ίντερ Τούρκου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ούλου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τούρκου
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κουόπιο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ελσίνκι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
VPS Βάσα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λάχτι
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σεϊναγιόεν JK
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ίλβες
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Γκνιστάν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γιάρο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μάριεχαμν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.83 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.97 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 83 | 2.18 |
| Εντός | 47 | 1.24 |
| Εκτός | 36 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 95 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 23.7% (9/38) | |
| 1 - 0 | 15.8% (6/38) | |
| 2 - 0 | 10.5% (4/38) | |
| 2 - 1 | 7.9% (3/38) | |
| 0 - 1 | 7.9% (3/38) | |
| 0 - 0 | 7.9% (3/38) | |
| 3 - 2 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 2 | 5.3% (2/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 36.8% (14/38) | |
| 1 | 23.7% (9/38) | |
| 3 | 15.8% (6/38) | |
| 0 | 7.9% (3/38) | |
| 4 | 7.9% (3/38) | |
| 5 | 5.3% (2/38) | |
| 6 | 2.6% (1/38) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.7% (17/38) | |
| X | 36.8% (14/38) | |
| 2 | 18.4% (7/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.9% (11/38) | |
| 1/X | 13.2% (5/38) | |
| 1/2 | 0.0% (0/38) | |
| X/1 | 13.2% (5/38) | |
| X/X | 18.4% (7/38) | |
| X/2 | 2.6% (1/38) | |
| 2/1 | 2.6% (1/38) | |
| 2/X | 5.3% (2/38) | |
| 2/2 | 15.8% (6/38) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 83 | 2.18 |
| Εντός | 47 | 1.24 |
| Εκτός | 36 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 95 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).