Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2:7 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 4 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | |
| 2 |
|
4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 3:4 | |
| 3 |
|
4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | |
| 4 |
|
4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 11 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | |
| 2 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | |
| 3 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2:3 | |
| 4 |
|
4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | |
| 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 2 |
|
4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2:5 | |
| 3 |
|
4 | 5 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | |
| 4 |
|
4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2:3 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Πέμ. 18:30 |
Ρούμπιν Καζάν
Όρενμπουργκ
|
||||
|
Πέμ. 20:45 |
Ρόντινα
Σπαρτάκ Μόσχας
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ζενίτ | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | |
| 2 | Ντιναμό Μόσχας | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | |
| 3 | Ροστόφ | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 4 | Σπαρτάκ Μόσχας | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | |
| 5 | Βάλτικα Καλίνινγκραντ | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | |
| 6 | Κρίλια Σοβετόβ | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | |
| 7 | Κρασνοντάρ | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | |
| 8 | Άκρον Τογκλιάτι | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2:5 | |
| 9 | Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | |
| 10 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 11 | Φάκελ Βορονέζ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | |
| 12 | Όρενμπουργκ | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | |
| 13 | Αχμάτ Γκρόζνι | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | |
| 14 | Λενινγκράντετς | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 15 | Γιενισέι Κρασνογιάρσκ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 16 | ΣΚΑ Χαμπάροφσκ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 17 | Τσερτανόβο | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | |
| 18 | Σπαρτάκ Κοστρόμα | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | |
| 19 | Ρόντινα | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 20 | Λοκομοτίβ Μόσχας | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | |
| 21 | Ρούμπιν Καζάν | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2:7 | |
| 22 | Βόλγα Ουλιανόβσκ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 23 | Μούρομ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 24 | Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 25 | Ντιναμό Μαχατσκαλά | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | |
| 26 | Τεκστιλστίκ Ιβανόβο | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 27 | Τσελιάμπινσκ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 28 | Λούκι Ενέργκια | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 29 | Καλούγκα | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 30 | Ντιναμό Κίροβ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 31 | Σινίκ Γιάροσλαβλ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Ugalde Manfred |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
3 | 1 |
| Solari Pablo |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
3 | 0 |
| Timoshenko Ivan |
Ρόντινα
|
2 | 1 |
| Chinedu Geoffrey |
Κρίλια Σοβετόβ
|
2 | 1 |
| Siwe Jacques |
Ρούμπιν Καζάν
|
2 | 0 |
| Aznaurov Imran |
Ροστόφ
|
2 | 0 |
| Sobolev Aleksandr |
Ζενίτ
|
2 | 0 |
| Cacintura Egas |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
2 | 0 |
| Puebla Damian |
Όρενμπουργκ
|
2 | 0 |
| Kasadzhikov Andrey |
Όρενμπουργκ
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kamilov Vladislav |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
1 |
| Egorychev Andrey |
Ρόντινα
|
1 |
| Arevalo Kevin |
Άκρον Τογκλιάτι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σπαρτάκ Μόσχας
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ντιναμό Μόσχας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ζενίτ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ροστόφ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ρούμπιν Καζάν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Κρασνοντάρ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Όρενμπουργκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ρόντινα
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Φάκελ Βορονέζ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
| Συνολικά | 40% | 60% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σπαρτάκ Μόσχας
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ντιναμό Μόσχας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ζενίτ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ροστόφ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ρούμπιν Καζάν
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Κρασνοντάρ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Όρενμπουργκ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Ρόντινα
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Φάκελ Βορονέζ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 27% | 53% | 20% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σπαρτάκ Μόσχας
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ντιναμό Μόσχας
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ζενίτ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ροστόφ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Ρούμπιν Καζάν
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κρασνοντάρ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Όρενμπουργκ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ρόντινα
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Φάκελ Βορονέζ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 34% | 66% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 60.63 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 87 | 2.29 |
| Εντός | 54 | 1.42 |
| Εκτός | 33 | 0.87 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 21.1% (8/38) | |
| 2 - 0 | 10.5% (4/38) | |
| 0 - 0 | 10.5% (4/38) | |
| 1 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 1 - 0 | 7.9% (3/38) | |
| 0 - 1 | 7.9% (3/38) | |
| 4 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 1 | 5.3% (2/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 36.8% (14/38) | |
| 3 | 18.4% (7/38) | |
| 1 | 15.8% (6/38) | |
| 4 | 10.5% (4/38) | |
| 0 | 10.5% (4/38) | |
| 5 | 5.3% (2/38) | |
| 6 | 2.6% (1/38) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.1% (16/38) | |
| X | 31.6% (12/38) | |
| 2 | 26.3% (10/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.3% (10/38) | |
| 1/X | 2.6% (1/38) | |
| 1/2 | 0.0% (0/38) | |
| X/1 | 15.8% (6/38) | |
| X/X | 21.1% (8/38) | |
| X/2 | 7.9% (3/38) | |
| 2/1 | 0.0% (0/38) | |
| 2/X | 7.9% (3/38) | |
| 2/2 | 18.4% (7/38) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 87 | 2.29 |
| Εντός | 54 | 1.42 |
| Εκτός | 33 | 0.87 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).