Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | |
| 2 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | |
| 3 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 4 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 5 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | |
| 6 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | |
| 2 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | |
| 3 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6:1 | |
| 4 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 5 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | |
| 6 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | |
| 2 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:1 | |
| 3 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | |
| 4 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 5 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | |
| 6 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | |
| 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | |
| 2 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 3 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 4 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | |
| 5 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 6 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντιναμό Βουκουρεστίου | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | |
| 2 | Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | |
| 3 | Κονκόρντια Κιάζνα | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | |
| 4 | UTA Αράντ | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | |
| 5 | Ραπίντ Βουκουρεστίου | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | |
| 6 | Βολουντάρι | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 7 | Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 8 | Κορβινούλ Ουνεντοάρα | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 9 | Μπίχορ Οράντεα | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | |
| 10 | Πετρολούλ Πλοέστι | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6:1 | |
| 11 | Στεάουα Βουκουρεστίου | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:1 | |
| 12 | Μιερκουρέα Τσίουκ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | |
| 13 | Κλουζ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 14 | Γκλόρια Μπίστριτσα | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 15 | Άργκες Πιτέστι | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | |
| 16 | ΦΚ Μπακάου | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | |
| 17 | Μποτοσάνι | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 18 | Σέπσι | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | |
| 19 | Πολιτέκνικα Τιμισοάρα | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | |
| 20 | Μινερούλ Λουπένι | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 21 | Κορόνα Μπρασόφ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | |
| 22 | Σπόρτινγκ Λιέστι | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 23 | Σχίντια Ταργκόβιστε | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | |
| 24 | Προγκρεσούλ Σπάρτακ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Pinto Diogo |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
3 | 0 |
| Leescu Rares |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
3 | 0 |
| Jipa Alexandru Daniel |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
2 | 0 |
| Zandbergen Dean |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
2 | 0 |
| Paraschiv David |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
2 | 0 |
| Miculescu David |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
2 | 0 |
| Lukic Jovo |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
2 | 0 |
| Musi Alexandru Marian |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
2 | 0 |
| Papeau Jayson |
UTA Αράντ
|
1 | 0 |
| Mateiu Alexandru |
Κορόνα Μπρασόφ
|
1 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Braun Christopher |
Κλουζ
|
1 |
| Dragomir Darius |
Κορόνα Μπρασόφ
|
1 |
| Chioveanu Eduard |
Βολουντάρι
|
1 |
| Manolache Antonio |
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
1 |
| Dumitrascu Denis |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
1 |
| Popa Paul |
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
1 |
| Gherman Raul |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
1 |
| Cararus Ion |
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
1 |
| Bradeanu David |
Σέπσι
|
1 |
| Rusu Bogdan |
Κορόνα Μπρασόφ
|
1 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Haita Florian |
Μπίχορ Οράντεα
|
1 |
| Rosa Marcio |
UTA Αράντ
|
1 |
| Pirvu Yanis |
Άργκες Πιτέστι
|
1 |
| Toma Daniel |
Βολουντάρι
|
1 |
| Geana Deian |
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
|
1 |
| Roux Baptiste |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
1 |
| Chintes Alin |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
UTA Αράντ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπίχορ Οράντεα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βολουντάρι
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μποτοσάνι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κλουζ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ΦΚ Μπακάου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σέπσι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άργκες Πιτέστι
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μινερούλ Λουπένι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Κορόνα Μπρασόφ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
UTA Αράντ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπίχορ Οράντεα
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Βολουντάρι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μποτοσάνι
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Κλουζ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
ΦΚ Μπακάου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Σέπσι
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Άργκες Πιτέστι
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μινερούλ Λουπένι
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κορόνα Μπρασόφ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 25% | 38% | 29% | 8% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
UTA Αράντ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπίχορ Οράντεα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βολουντάρι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μποτοσάνι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κλουζ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ΦΚ Μπακάου
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σέπσι
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Άργκες Πιτέστι
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μινερούλ Λουπένι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κορόνα Μπρασόφ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 47% | 53% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 58.86 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.65 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 72 | 3.00 |
| Εντός | 21 | 0.88 |
| Εκτός | 51 | 2.13 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 103 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 42 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.5% (3/24) | |
| 2 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 0 | 8.3% (2/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 20.8% (5/24) | |
| 1 | 16.7% (4/24) | |
| 4 | 16.7% (4/24) | |
| 3 | 16.7% (4/24) | |
| 7 | 8.3% (2/24) | |
| 0 | 8.3% (2/24) | |
| 5 | 8.3% (2/24) | |
| 6 | 4.2% (1/24) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 12.5% (3/24) | |
| X | 29.2% (7/24) | |
| 2 | 58.3% (14/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 8.3% (2/24) | |
| 1/X | 8.3% (2/24) | |
| 1/2 | 0.0% (0/24) | |
| X/1 | 4.2% (1/24) | |
| X/X | 12.5% (3/24) | |
| X/2 | 8.3% (2/24) | |
| 2/1 | 0.0% (0/24) | |
| 2/X | 8.3% (2/24) | |
| 2/2 | 50.0% (12/24) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 72 | 3.00 |
| Εντός | 21 | 0.88 |
| Εκτός | 51 | 2.13 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 103 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 42 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).