vachil
Μέλος από 7/11/2019- Points
- 83.66
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -8%
- Κατάταξη
- 274ος
- Προβλέψεις
- 10946
- Μέση απόδοση
- 1.94
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (5618 από 10946)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2088 | 55.1% | -10.83 | -0.5% | 1.93 |
| X | 202 | 29.7% | -6.97 | -3.5% | 3.33 |
| 2 | 920 | 44.2% | -62.33 | -6.8% | 2.52 |
| 1X | 82 | 70.7% | -8.12 | -9.9% | 1.28 |
| 12 | 4 | 75.0% | -0.29 | -7.3% | 1.22 |
| X2 | 92 | 60.9% | -11.81 | -12.8% | 1.55 |
| Over | 1332 | 53.8% | -98.68 | -7.4% | 1.77 |
| Under | 201 | 55.2% | -10.52 | -5.2% | 1.74 |
| Ημ.1 | 163 | 51.5% | -11.89 | -7.3% | 1.91 |
| Ημ.X | 967 | 46.1% | -58.18 | -6.0% | 2.05 |
| Ημ.2 | 49 | 30.6% | -15.41 | -31.4% | 2.74 |
| Goal | 3887 | 53.2% | -245.63 | -6.3% | 1.79 |
| No Goal | 83 | 51.8% | -0.96 | -1.2% | 1.92 |
| 0-1 Goal | 7 | 14.3% | -4.00 | -57.1% | 2.66 |
| 2-3 Goals | 841 | 46.1% | -77.71 | -9.2% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 28 | 42.9% | +4.83 | +17.3% | 2.67 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 317 | 51.1% | -33.24 | -10.5% | 1.82 | |
| 312 | 48.4% | -17.82 | -5.7% | 2.04 | |
| 308 | 46.4% | -33.56 | -10.9% | 1.97 | |
| 298 | 48.0% | -20.40 | -6.8% | 2.03 | |
| 242 | 62.8% | +28.68 | +11.9% | 1.82 | |
| 235 | 48.5% | -16.17 | -6.9% | 2.00 | |
| 226 | 49.6% | -0.30 | -0.1% | 2.08 | |
| 214 | 49.5% | -6.78 | -3.2% | 2.14 | |
| 210 | 45.7% | -20.93 | -10.0% | 2.17 | |
| 208 | 54.8% | -18.68 | -9.0% | 1.75 | |
| 199 | 48.2% | -26.28 | -13.2% | 1.90 | |
| 192 | 47.4% | -18.85 | -9.8% | 2.07 | |
| 189 | 50.3% | -8.20 | -4.3% | 2.02 | |
| 177 | 43.5% | -32.57 | -18.4% | 1.97 | |
| 172 | 47.1% | -26.20 | -15.2% | 1.91 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1154 | 69.7% | -61.73 | -5.3% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 6192 | 54.1% | -345.40 | -5.6% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 3101 | 43.3% | -141.05 | -4.5% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 448 | 25.7% | -51.52 | -11.5% | 3.53 |
| 5.01+ | 51 | 9.8% | -18.80 | -36.9% | 6.65 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3140 | 51.1% | -188.60 | -6.0% | 1.95 |
| 1 - 3 | 3044 | 52.3% | -135.92 | -4.5% | 1.94 |
| 3 - 6 | 2213 | 51.1% | -128.63 | -5.8% | 1.96 |
| 6 - 12 | 1975 | 49.7% | -161.27 | -8.2% | 1.93 |
| 12 - 24 | 459 | 53.6% | +0.48 | +0.1% | 1.95 |
| 24 - 48 | 48 | 56.3% | -5.79 | -12.1% | 1.69 |
| 48+ | 67 | 56.7% | +1.23 | +1.8% | 1.82 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
10978 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 6/11/26 00:00 | - |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Αντοφαγκάστα
|
Goal | 1.64
| - |
| 5/11/26 00:00 | - |
Ουνιόν Λα Καλέρα
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
Goal | 1.72
| - |
| 3/11/26 00:00 | 1547 |
Κόλο Κόλο
Πουέρτο Μοντ
|
1 | 1.54 | - |
| 2/11/26 04:45 | - |
Πόρτλαντ Τίμπερς
3
Ντιναμό Χιούστον
1
|
Goal | 1.60
| +0.60 |
| 2/11/26 03:30 | - |
Λος Άντζελες
1
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
3
|
1 | 1.65
| -1.00 |
| 2/11/26 03:10 | - |
Κρουζ Αζούλ
2
Λεόν
1
|
Goal | 1.57
| +0.57 |
| 2/11/26 02:00 | - |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
1
Ίντερ Μαϊάμι
2
|
Goal | 1.34
| +0.34 |
| 1/11/26 22:30 | - |
Μπράγκα
3
Φαμαλικάο
0
|
Goal | 1.95
| -1.00 |
| 1/11/26 22:30 | - |
Μπράγκα
3
Φαμαλικάο
0
|
Over | 2.00
| +1.00 |
| 1/11/26 22:30 | - |
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
5
Σιάτλ Σάουντερς
1
|
Over | 1.50
| +0.50 |
| 1/11/26 22:00 | - |
Τρου Τζούις
1
Τσάπελτον
0
|
1 | 1.85
| +0.85 |
| 1/11/26 22:00 | - |
Αθλέτικ Μπιλμπάο
2
Ρεάλ Σοσιεδάδ
1
|
Goal | 1.67
| +0.67 |
| 1/11/26 22:00 | - |
Μπερκάνε
2
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
0
|
2-3 Goals | 1.95
| +0.95 |
| 1/11/26 22:00 | - |
Σέρο Πορτένιο
0
Ολίμπια Ασουνσιόν
2
|
Goal | 1.78
| -1.00 |
| 31/10/26 15:45 | - |
Βερσαλλίες 78
4
Ομπάν
0
|
1 | 1.55
| +0.55 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.