seferis2
Μέλος από 23/4/2014- Points
- 72.66
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 306ος
- Προβλέψεις
- 138699
- Μέση απόδοση
- 1.76
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 58% (80003 από 138699)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28150 | 62.4% | -1,576.04 | -5.6% | 1.62 |
| X | 13653 | 28.1% | -904.63 | -6.6% | 3.38 |
| 2 | 14478 | 54.7% | -1,133.43 | -7.8% | 1.90 |
| 1X | 11041 | 68.0% | -907.58 | -8.2% | 1.29 |
| 12 | 22437 | 72.0% | -2,315.98 | -10.3% | 1.24 |
| X2 | 14219 | 63.3% | -1,300.56 | -9.1% | 1.45 |
| Over | 7031 | 52.0% | -615.50 | -8.8% | 1.81 |
| Under | 126 | 45.2% | -22.38 | -17.8% | 1.89 |
| Ημ.1 | 75 | 44.0% | -11.88 | -15.8% | 2.49 |
| Ημ.X | 73 | 47.9% | +3.22 | +4.4% | 2.10 |
| Ημ.2 | 29 | 27.6% | -8.16 | -28.1% | 3.07 |
| Goal | 26653 | 52.3% | -2,489.41 | -9.3% | 1.76 |
| No Goal | 187 | 51.9% | -23.06 | -12.3% | 1.72 |
| 0-1 Goal | 56 | 26.8% | +0.55 | +1.0% | 3.59 |
| 2-3 Goals | 194 | 50.0% | -2.00 | -1.0% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 276 | 31.9% | -62.49 | -22.6% | 2.59 |
| 7+ Goals | 21 | 14.3% | -5.75 | -27.4% | 14.62 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 4461 | 52.6% | -410.86 | -9.2% | 1.92 | |
| 3352 | 53.9% | -276.32 | -8.2% | 1.92 | |
| 3117 | 54.1% | -126.43 | -4.1% | 1.97 | |
| 3087 | 52.3% | -257.75 | -8.3% | 1.92 | |
| 2999 | 57.3% | -215.76 | -7.2% | 1.76 | |
| 2811 | 56.1% | -62.05 | -2.2% | 1.94 | |
| 2413 | 58.6% | -283.38 | -11.7% | 1.70 | |
| 2392 | 59.4% | -225.06 | -9.4% | 1.65 | |
| 2372 | 54.5% | -210.06 | -8.9% | 1.90 | |
| 2338 | 57.7% | -149.06 | -6.4% | 1.84 | |
| 2292 | 58.8% | -134.28 | -5.9% | 1.71 | |
| 2269 | 57.4% | -134.47 | -5.9% | 1.89 | |
| 2222 | 53.4% | -124.51 | -5.6% | 1.90 | |
| 2105 | 54.2% | -239.86 | -11.4% | 1.77 | |
| 2040 | 56.4% | -216.15 | -10.6% | 1.83 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 62863 | 71.6% | -4,953.70 | -7.9% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 47224 | 53.8% | -4,021.73 | -8.5% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 14998 | 39.5% | -1,414.91 | -9.4% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 13160 | 27.2% | -988.14 | -7.5% | 3.44 |
| 5.01+ | 454 | 16.3% | +3.40 | +0.7% | 7.52 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 6173 | 57.0% | -716.65 | -11.6% | 1.69 |
| 1 - 3 | 12280 | 58.4% | -914.19 | -7.4% | 1.74 |
| 3 - 6 | 19999 | 57.9% | -1,760.21 | -8.8% | 1.74 |
| 6 - 12 | 34015 | 59.0% | -2,772.84 | -8.2% | 1.70 |
| 12 - 24 | 32597 | 57.7% | -2,741.20 | -8.4% | 1.76 |
| 24 - 48 | 26336 | 57.3% | -1,822.35 | -6.9% | 1.80 |
| 48+ | 7299 | 51.5% | -647.64 | -8.9% | 2.00 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
139551 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 04:15 | 903 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Όνσε Κάλντας
|
12 | 1.23 | - |
| 14/5/26 03:30 | 897 |
Ντάλας
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
1X | 1.72 | - |
| 14/5/26 03:30 | 899 |
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Λος Άντζελες Γκάλαξι
|
X2 | 1.25 | - |
| 14/5/26 03:30 | 900 |
Τζακουιπένσε
Παλμέιρας
|
2 | 1.24 | - |
| 14/5/26 03:30 | 902 |
Σεάρα
Ατλέτικο Μινέιρο
|
X2 | 1.37 | - |
| 14/5/26 03:30 | 943 |
Ρίβερ Πλέιτ
Χιμνάσια Λα Πλάτα
|
1 | 1.48 | - |
| 14/5/26 02:30 | 889 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
12 | 1.23 | - |
| 14/5/26 02:30 | 890 |
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Κολόμπους Κρου
|
1X | 1.58 | - |
| 14/5/26 02:30 | 891 |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Νάσβιλ
|
X | 3.30 | - |
| 14/5/26 02:30 | 891 |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Νάσβιλ
|
Over | 1.78 | - |
| 14/5/26 02:30 | 891 |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Νάσβιλ
|
Goal | 1.64 | - |
| 14/5/26 02:30 | 892 |
Ορλάντο Σίτι
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
X | 3.45 | - |
| 14/5/26 02:30 | 892 |
Ορλάντο Σίτι
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
Goal | 1.57 | - |
| 14/5/26 02:30 | 892 |
Ορλάντο Σίτι
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
Over | 1.65 | - |
| 14/5/26 02:30 | 893 |
DC Γιουνάιτεντ
Σικάγο Φάιαρ
|
X | 3.35 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.