rosakos
Μέλος από 31/7/2026- Points
- 67.9
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -13%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 284
- Μέση απόδοση
- 1.99
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (134 από 284)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 39.1% | -5.87 | -25.5% | 2.13 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 33 | 48.5% | -0.48 | -1.5% | 2.12 |
| 1X | 6 | 50.0% | -0.98 | -16.3% | 1.92 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 4 | 75.0% | +0.64 | +16.0% | 1.75 |
| Over | 103 | 48.5% | -11.48 | -11.1% | 1.86 |
| Under | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.86 |
| Ημ.1 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 1.94 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 4 | 25.0% | -1.63 | -40.8% | 2.24 |
| Goal | 54 | 64.8% | +9.56 | +17.7% | 1.84 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 18 | 27.8% | -8.26 | -45.9% | 2.15 |
| 4-6 Goals | 33 | 36.4% | -7.60 | -23.0% | 2.25 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 37 | 56.8% | -0.18 | -0.5% | 1.96 | |
| 28 | 42.9% | -3.75 | -13.4% | 2.04 | |
| 27 | 37.0% | -9.34 | -34.6% | 1.93 | |
| 22 | 36.4% | -5.92 | -26.9% | 2.16 | |
| 17 | 29.4% | -7.32 | -43.1% | 1.83 | |
| 15 | 40.0% | -2.82 | -18.8% | 2.06 | |
| 15 | 40.0% | -2.89 | -19.3% | 2.11 | |
| 9 | 55.6% | -0.69 | -7.7% | 2.02 | |
| 8 | 25.0% | -3.91 | -48.9% | 2.57 | |
| 7 | 28.6% | -4.02 | -57.4% | 1.89 | |
| 7 | 57.1% | +0.09 | +1.3% | 1.83 | |
| 5 | 80.0% | +1.52 | +30.4% | 1.60 | |
| 5 | 60.0% | +1.87 | +37.4% | 2.28 | |
| 5 | 60.0% | -0.01 | -0.2% | 1.65 | |
| 5 | 40.0% | -1.36 | -27.2% | 1.76 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 13 | 84.6% | +2.73 | +21.0% | 1.43 |
| 1.50 - 1.99 | 148 | 54.7% | -7.04 | -4.8% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 115 | 36.5% | -19.79 | -17.2% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 8 | 0.0% | -8.00 | -100.0% | 3.40 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 92 | 47.8% | -9.59 | -10.4% | 1.93 |
| 1 - 3 | 83 | 43.4% | -15.19 | -18.3% | 2.04 |
| 3 - 6 | 73 | 52.1% | -4.02 | -5.5% | 1.95 |
| 6 - 12 | 35 | 45.7% | -2.30 | -6.6% | 2.09 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.12 |
Μηδενισμοί σκορ: 0
285 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/10/26 21:45 | - |
Λανς
2
Παρί
1
|
1 | 2.60
| +1.60 |
| 24/10/26 20:00 | - |
ΑΕΚ
5
Παναιτωλικός
0
|
Goal | 2.25
| -1.00 |
| 24/10/26 19:30 | - |
Τσέλσι
0
Τότεναμ
2
|
1 | 1.93
| -1.00 |
| 24/10/26 19:30 | - |
Αστέρας Τρίπολης
0
Λεβαδειακός
0
|
Goal | 2.00
| -1.00 |
| 24/10/26 19:00 | - |
Ηρακλής
2
Κηφισιά
3
|
Over | 2.18
| +1.18 |
| 24/10/26 17:00 | - |
Άρσεναλ
2
Έβερτον
0
|
2-3 Goals | 1.98
| +0.98 |
| 24/10/26 17:00 | - |
Κόβεντρι
0
Φούλαμ
1
|
Over | 1.78
| -1.00 |
| 24/10/26 15:00 | - |
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
0
Νίκη Βόλου
2
|
Goal | 2.37
| -1.00 |
| 24/10/26 15:00 | - |
Ολυμπιακός Β'
1
Νέστος Χρυσούπολης
2
|
Over | 2.12
| +1.12 |
| 24/10/26 15:00 | - |
Πανσερραϊκός
3
Ελλάς Σύρου
2
|
Goal | 2.15
| +1.15 |
| 24/10/26 14:45 | - |
Καλλιθέα
1
ΑΕΛ Novibet
1
|
Over | 2.37
| -1.00 |
| 24/10/26 14:30 | - |
Άστον Βίλα
2
Μάντσεστερ Σίτι
1
|
4-6 Goals | 2.25
| -1.00 |
| 21/10/26 22:00 | - |
Άστον Βίλα
3
Βίκινγκ
1
|
4-6 Goals | 2.00
| +1.00 |
| 21/10/26 22:00 | - |
Ίντερ
1
Σαχτάρ Ντόνετσκ
0
|
Goal | 1.70
| -1.00 |
| 21/10/26 22:00 | - |
Κλαμπ Μπριζ
3
Λανς
0
|
4-6 Goals | 2.22
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.