john1921
Μέλος από 26/1/2014- Points
- 18.21
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 3267
- Μέση απόδοση
- 1.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (1942 από 3267)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1020 | 61.3% | -74.51 | -7.3% | 1.63 |
| X | 27 | 22.2% | -10.04 | -37.2% | 3.22 |
| 2 | 276 | 63.4% | -9.13 | -3.3% | 1.68 |
| 1X | 581 | 66.8% | -26.85 | -4.6% | 1.46 |
| 12 | 122 | 72.1% | -8.75 | -7.2% | 1.29 |
| X2 | 404 | 64.1% | -28.60 | -7.1% | 1.57 |
| Over | 217 | 46.5% | -44.37 | -20.4% | 1.77 |
| Under | 66 | 53.0% | -5.86 | -8.9% | 1.80 |
| Ημ.1 | 8 | 87.5% | +5.07 | +63.4% | 1.81 |
| Ημ.X | 77 | 39.0% | -17.79 | -23.1% | 2.07 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 427 | 48.5% | -60.76 | -14.2% | 1.79 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.40 | -20.0% | 1.58 |
| 0-1 Goal | 1 | 100.0% | +1.50 | +150.0% | 2.50 |
| 2-3 Goals | 39 | 48.7% | -1.91 | -4.9% | 1.96 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 503 | 57.1% | -58.57 | -11.6% | 1.66 | |
| 410 | 59.3% | -46.78 | -11.4% | 1.65 | |
| 323 | 55.7% | -34.72 | -10.7% | 1.72 | |
| 247 | 60.7% | -18.91 | -7.7% | 1.61 | |
| 178 | 58.4% | -20.92 | -11.8% | 1.60 | |
| 171 | 69.0% | +3.38 | +2.0% | 1.56 | |
| 132 | 63.6% | -2.63 | -2.0% | 1.63 | |
| 118 | 55.9% | -13.60 | -11.5% | 1.78 | |
| 97 | 60.8% | -5.66 | -5.8% | 1.60 | |
| 91 | 65.9% | -2.57 | -2.8% | 1.59 | |
| 85 | 57.6% | -8.82 | -10.4% | 1.74 | |
| 61 | 65.6% | -0.53 | -0.9% | 1.57 | |
| 57 | 52.6% | -13.01 | -22.8% | 1.55 | |
| 55 | 74.5% | +2.08 | +3.8% | 1.45 | |
| 51 | 56.9% | -6.27 | -12.3% | 1.61 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1429 | 73.6% | -65.05 | -4.6% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 1303 | 54.0% | -109.80 | -8.4% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 479 | 37.0% | -86.12 | -18.0% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 47 | 21.3% | -12.43 | -26.4% | 3.42 |
| 5.01+ | 9 | 0.0% | -9.00 | -100.0% | 6.55 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 509 | 54.8% | -88.54 | -17.4% | 1.65 |
| 1 - 3 | 756 | 61.6% | -29.26 | -3.9% | 1.64 |
| 3 - 6 | 848 | 57.9% | -85.73 | -10.1% | 1.63 |
| 6 - 12 | 650 | 61.4% | -43.99 | -6.8% | 1.65 |
| 12 - 24 | 338 | 60.1% | -29.99 | -8.9% | 1.68 |
| 24 - 48 | 109 | 62.4% | -9.26 | -8.5% | 1.59 |
| 48+ | 57 | 63.2% | +4.37 | +7.7% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3274 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 26/8/26 22:00 | - |
ΑΕΚ
4
Λέφσκι Σόφιας
0
|
1 | 1.53
| +0.53 |
| 26/8/26 22:00 | - |
Βίκινγκ
3
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
1
|
1 | 2.45
| +1.45 |
| 26/8/26 22:00 | - |
Λυών
1
Φενερμπαχτσέ
2
|
1 | 1.98
| -1.00 |
| 26/8/26 22:00 | - |
Τσέλιε
1
Σλόβαν Μπρατισλάβας
1
|
X2 | 1.53
| +0.53 |
| 22/8/26 21:30 | - |
Ολυμπιακός
1
Ατρόμητος
0
|
1 | 1.27
| +0.27 |
| 22/8/26 20:00 | - |
ΑΕΚ
4
Ηρακλής
0
|
1 | 1.22
| +0.22 |
| 22/8/26 20:00 | - |
Καλαμάτα
2
Άρης
3
|
X2 | 1.34
| +0.34 |
| 20/8/26 21:30 | - |
Παναθηναϊκός
2
Χράντετς Κράλοβε
2
|
1 | 1.50
| -1.00 |
| 20/8/26 21:00 | - |
Ερυθρός Αστέρας
3
Βικτόρια Πλζεν
0
|
1 | 1.82
| +0.82 |
| 20/8/26 21:00 | - |
ΟΦΗ
3
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
0
|
Goal | 1.78
| -1.00 |
| 20/8/26 21:00 | - |
ΟΦΗ
3
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
0
|
12 | 1.33
| +0.33 |
| 20/8/26 20:45 | - |
ΠΑΟΚ
1
Μπραν
1
|
1 | 1.72
| -1.00 |
| 18/8/26 22:00 | - |
Λέφσκι Σόφιας
0
ΑΕΚ
0
|
Goal | 1.91
| -1.00 |
| 18/8/26 22:00 | - |
Λέφσκι Σόφιας
0
ΑΕΚ
0
|
X2 | 1.38
| +0.38 |
| 18/8/26 22:00 | - |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
2
Βίκινγκ
2
|
1 | 1.70
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.