giam
Μέλος από 29/1/2012- Points
- 107.47
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- +17%
- Κατάταξη
- 77ος
- Προβλέψεις
- 18733
- Μέση απόδοση
- 1.97
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (9617 από 18733)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6210 | 55.2% | -562.47 | -9.1% | 1.80 |
| X | 1274 | 29.1% | -76.58 | -6.0% | 3.26 |
| 2 | 3379 | 45.7% | -355.62 | -10.5% | 2.31 |
| 1X | 621 | 68.1% | -3.74 | -0.6% | 1.53 |
| 12 | 44 | 70.5% | -5.97 | -13.6% | 1.22 |
| X2 | 748 | 61.4% | -73.52 | -9.8% | 1.59 |
| Over | 3026 | 55.8% | -226.48 | -7.5% | 1.69 |
| Under | 125 | 53.6% | -6.80 | -5.4% | 1.77 |
| Ημ.1 | 121 | 41.3% | -24.47 | -20.2% | 2.34 |
| Ημ.X | 117 | 40.2% | -17.92 | -15.3% | 2.10 |
| Ημ.2 | 87 | 34.5% | -13.81 | -15.9% | 3.26 |
| Goal | 2473 | 51.6% | -330.91 | -13.4% | 1.70 |
| No Goal | 48 | 54.2% | -1.33 | -2.8% | 1.85 |
| 0-1 Goal | 19 | 15.8% | -10.90 | -57.4% | 2.72 |
| 2-3 Goals | 299 | 44.8% | -42.98 | -14.4% | 1.92 |
| 4-6 Goals | 130 | 30.8% | -34.67 | -26.7% | 2.52 |
| 7+ Goals | 12 | 0.0% | -12.00 | -100.0% | 15.75 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1254 | 51.5% | -63.88 | -5.1% | 2.10 | |
| 1102 | 50.7% | -139.34 | -12.6% | 1.93 | |
| 1034 | 52.8% | -90.84 | -8.8% | 1.91 | |
| 959 | 51.6% | -82.47 | -8.6% | 2.03 | |
| 914 | 48.1% | -93.05 | -10.2% | 2.13 | |
| 903 | 48.3% | -127.44 | -14.1% | 1.99 | |
| 781 | 50.1% | -65.48 | -8.4% | 2.14 | |
| 595 | 48.9% | -33.95 | -5.7% | 2.06 | |
| 593 | 51.8% | -64.11 | -10.8% | 1.88 | |
| 578 | 47.9% | -56.33 | -9.7% | 2.06 | |
| 575 | 53.2% | -72.17 | -12.6% | 1.86 | |
| 491 | 51.1% | -13.92 | -2.8% | 2.19 | |
| 474 | 52.1% | -58.44 | -12.3% | 1.88 | |
| 458 | 52.8% | -58.75 | -12.8% | 1.91 | |
| 390 | 57.9% | -12.41 | -3.2% | 1.80 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4121 | 72.4% | -194.98 | -4.7% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 8909 | 53.4% | -841.29 | -9.4% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 3660 | 37.8% | -480.47 | -13.1% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 1862 | 25.3% | -241.08 | -12.9% | 3.47 |
| 5.01+ | 181 | 12.7% | -42.35 | -23.4% | 6.96 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1889 | 50.1% | -245.82 | -13.0% | 1.97 |
| 1 - 3 | 3397 | 52.6% | -340.07 | -10.0% | 1.92 |
| 3 - 6 | 4230 | 53.8% | -293.98 | -6.9% | 1.90 |
| 6 - 12 | 4181 | 50.7% | -440.10 | -10.5% | 1.97 |
| 12 - 24 | 3860 | 49.6% | -343.78 | -8.9% | 2.07 |
| 24 - 48 | 963 | 49.2% | -123.77 | -12.9% | 2.05 |
| 48+ | 213 | 47.4% | -12.65 | -5.9% | 2.23 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
18807 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 19:45 | - |
Άλκμααρ
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
1 | 1.33
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Λεχ Πόζναν
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
Over | 1.45
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Λυών
Κρίσταλ Πάλας
|
1 | 2.18
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
Over | 1.67
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Σάλτσμπουργκ
Μίλαν
|
2 | 2.07
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Σπάρτα Πράγας
Λίλεστρομ
|
1 | 1.36
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Τσέλιε
Ομόνοια
|
2 | 2.67
| - |
| 15/10/26 19:45 | - |
Κουόπιο
Τραμπζονσπόρ
|
2 | 1.47
| - |
| 14/10/26 22:00 | - |
Άστον Βίλα
6
Φενερμπαχτσέ
0
|
Goal | 1.60
| -1.00 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
2
Παρί Σεν Ζερμέν
4
|
1 | 2.02
| -1.00 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μπέτις
3
Πόρτο
2
|
2 | 3.35
| -1.00 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
ΑΕΚ
1
|
1 | 2.65
| +1.65 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
ΑΕΚ
1
|
Over | 1.90
| +0.90 |
| 14/10/26 19:45 | - |
Λασκ Λίντσερ
3
Λίβερπουλ
6
|
Goal | 1.72
| +0.72 |
| 14/10/26 19:45 | - |
Λασκ Λίντσερ
3
Λίβερπουλ
6
|
Over | 1.55
| +0.55 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.