Zisis71
Μέλος από 12/3/2021- Points
- 53.47
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 495ος
- Προβλέψεις
- 4283
- Μέση απόδοση
- 2.06
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (2154 από 4283)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 524 | 46.9% | -65.13 | -12.4% | 2.02 |
| X | 537 | 27.6% | -49.56 | -9.2% | 3.25 |
| 2 | 358 | 39.4% | -30.11 | -8.4% | 2.95 |
| 1X | 747 | 65.7% | -31.53 | -4.2% | 1.49 |
| 12 | 39 | 64.1% | -6.85 | -17.6% | 1.29 |
| X2 | 860 | 60.5% | -57.81 | -6.7% | 1.60 |
| Over | 169 | 48.5% | -19.93 | -11.8% | 1.89 |
| Under | 422 | 51.9% | -11.49 | -2.7% | 1.89 |
| Ημ.1 | 11 | 45.5% | -0.32 | -2.9% | 2.47 |
| Ημ.X | 43 | 41.9% | -6.75 | -15.7% | 2.01 |
| Ημ.2 | 8 | 25.0% | -3.34 | -41.8% | 5.47 |
| Goal | 228 | 49.6% | -19.38 | -8.5% | 1.86 |
| No Goal | 191 | 48.2% | -16.15 | -8.5% | 1.89 |
| 0-1 Goal | 67 | 31.3% | -14.65 | -21.9% | 2.63 |
| 2-3 Goals | 52 | 48.1% | -3.25 | -6.3% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 27 | 22.2% | -11.70 | -43.3% | 2.99 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 98 | 43.9% | -18.89 | -19.3% | 1.95 | |
| 92 | 43.5% | -20.75 | -22.6% | 2.00 | |
| 83 | 54.2% | +0.14 | +0.2% | 1.95 | |
| 81 | 58.0% | -3.36 | -4.1% | 1.82 | |
| 81 | 51.9% | -3.35 | -4.1% | 2.02 | |
| 81 | 45.7% | -11.23 | -13.9% | 2.06 | |
| 79 | 51.9% | -8.75 | -11.1% | 1.90 | |
| 71 | 49.3% | -10.48 | -14.8% | 1.85 | |
| 69 | 53.6% | -9.46 | -13.7% | 1.86 | |
| 65 | 61.5% | +1.20 | +1.8% | 1.81 | |
| 64 | 35.9% | -23.44 | -36.6% | 2.10 | |
| 64 | 57.8% | +1.31 | +2.0% | 1.82 | |
| 63 | 60.3% | +3.45 | +5.5% | 1.90 | |
| 62 | 45.2% | -8.33 | -13.4% | 2.14 | |
| 60 | 43.3% | -13.48 | -22.5% | 2.00 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 963 | 69.4% | -69.84 | -7.3% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 1777 | 54.6% | -105.85 | -6.0% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 954 | 38.1% | -123.55 | -13.0% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 535 | 26.9% | -50.51 | -9.4% | 3.42 |
| 5.01+ | 54 | 16.7% | +1.80 | +3.3% | 7.01 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1183 | 52.1% | -91.34 | -7.7% | 2.04 |
| 1 - 3 | 940 | 49.3% | -109.66 | -11.7% | 2.05 |
| 3 - 6 | 871 | 51.4% | -52.65 | -6.0% | 2.04 |
| 6 - 12 | 900 | 51.3% | -49.72 | -5.5% | 2.02 |
| 12 - 24 | 322 | 44.1% | -33.87 | -10.5% | 2.28 |
| 24 - 48 | 35 | 34.3% | -9.39 | -26.8% | 2.23 |
| 48+ | 32 | 34.4% | -1.32 | -4.1% | 2.21 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4296 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/26 17:00 | 508 |
Μπλάκμπερν
2
Γουέστ Χαμ
1
|
Over | 1.50 | +0.50 |
| 7/11/26 17:00 | 532 |
Στρανράερ
3
Στέρλινγκ Άλμπιον
0
|
Over | 1.52 | +0.52 |
| 6/11/26 21:15 | 341 |
Ααράου
0
Βιλ 1900
3
|
Over | 1.45 | +0.45 |
| 5/11/26 19:45 | 201 |
Κρίσταλ Πάλας
1
Χοφενχάιμ
1
|
Over | 1.44 | -1.00 |
| 5/11/26 19:45 | 205 |
Ναϊμέγκεν
3
Ομόνοια
1
|
Over | 1.50 | +0.50 |
| 4/11/26 22:00 | 184 |
Λανς
1
Κόμο
9
|
Over | 1.48 | +0.48 |
| 11/10/26 13:00 | 619 |
Ελλάς Σύρου
0
Νίκη Βόλου
1
|
1X | 1.35 | -1.00 |
| 5/10/26 21:45 | 388 |
Ιταλία
3
Τουρκία
1
|
1 | 1.37 | +0.37 |
| 5/10/26 21:45 | 391 |
Ρουμανία
0
Σουηδία
1
|
Goal | 1.52 | -1.00 |
| 22/9/26 01:00 | 644 |
Μπαράκας Σεντράλ
0
Ιντεπ. Ριβαντάβια
1
|
1X | 1.51 | -1.00 |
| 21/9/26 21:00 | 643 |
Πετρολούλ Πλοέστι
2
Μιερκουρέα Τσίουκ
0
|
1 | 1.77 | +0.77 |
| 21/9/26 20:00 | 641 |
Κέγκε
5
Χόμπρο
2
|
X2 | 1.52 | -1.00 |
| 21/9/26 17:00 | 555 |
Πανθρακικός
1
Νίκη Βόλου
0
|
1X | 1.70 | +0.70 |
| 19/9/26 12:00 | 204 |
Καβασάκι
3
Κασίμα Άντλερς
3
|
Goal | 1.47 | +0.47 |
| 18/9/26 17:00 | 1651 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
2
Αβία Σουίντνικ
2
|
1X | 1.44 | +0.44 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.