Stam7
Μέλος από 27/4/2024- Points
- 44.01
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 525ος
- Προβλέψεις
- 4701
- Μέση απόδοση
- 1.69
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (2696 από 4701)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 182 | 52.2% | -26.99 | -14.8% | 1.82 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 28 | 57.1% | +3.55 | +12.7% | 2.11 |
| 1X | 4 | 50.0% | -0.23 | -5.8% | 1.75 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 3 | 66.7% | 0.00 | 0.0% | 1.62 |
| Over | 4210 | 58.0% | -214.27 | -5.1% | 1.67 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.06 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 134 | 56.0% | -2.20 | -1.6% | 1.76 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 117 | 50.4% | -4.66 | -4.0% | 1.90 |
| 4-6 Goals | 21 | 23.8% | -9.95 | -47.4% | 2.75 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 439 | 53.3% | -55.68 | -12.7% | 1.69 | |
| 311 | 60.5% | -16.93 | -5.4% | 1.59 | |
| 238 | 68.5% | +8.67 | +3.6% | 1.55 | |
| 232 | 54.3% | -23.58 | -10.2% | 1.69 | |
| 176 | 56.3% | +5.74 | +3.3% | 1.85 | |
| 165 | 60.6% | +4.45 | +2.7% | 1.80 | |
| 153 | 50.3% | -8.11 | -5.3% | 1.89 | |
| 147 | 50.3% | -13.82 | -9.4% | 1.85 | |
| 144 | 61.8% | -12.17 | -8.5% | 1.49 | |
| 130 | 60.8% | +0.59 | +0.5% | 1.68 | |
| 116 | 54.3% | -14.10 | -12.2% | 1.68 | |
| 114 | 55.3% | -14.88 | -13.1% | 1.57 | |
| 102 | 50.0% | -16.45 | -16.1% | 1.72 | |
| 99 | 61.6% | -5.94 | -6.0% | 1.56 | |
| 96 | 58.3% | +0.14 | +0.1% | 1.76 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1051 | 68.3% | -55.58 | -5.3% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 3069 | 56.4% | -164.94 | -5.4% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 562 | 43.8% | -28.73 | -5.1% | 2.19 |
| 3.00 - 5.00 | 16 | 6.3% | -12.35 | -77.2% | 3.69 |
| 5.01+ | 3 | 33.3% | +4.85 | +161.7% | 6.38 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1162 | 59.0% | -38.95 | -3.4% | 1.67 |
| 1 - 3 | 1463 | 57.3% | -90.12 | -6.2% | 1.68 |
| 3 - 6 | 1005 | 55.9% | -80.46 | -8.0% | 1.68 |
| 6 - 12 | 734 | 58.0% | -27.68 | -3.8% | 1.72 |
| 12 - 24 | 295 | 53.9% | -18.51 | -6.3% | 1.78 |
| 24 - 48 | 19 | 52.6% | -1.76 | -9.3% | 1.75 |
| 48+ | 23 | 65.2% | +0.73 | +3.2% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4703 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/10/26 22:00 | 453 |
Σεντ Πάτρικς
1
Σέλμπουρν
2
|
Over | 1.68 | +0.68 |
| 16/10/26 22:00 | 462 |
Μπέρνλι
1
Γουλβς
2
|
Goal | 1.54 | +0.54 |
| 16/10/26 22:00 | 464 |
Λα Κορούνια
1
Λεβάντε
1
|
2-3 Goals | 1.95 | +0.95 |
| 16/10/26 21:45 | 450 |
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
2
Σάμροκ Ρόβερς
0
|
2-3 Goals | 1.88 | +0.88 |
| 16/10/26 21:45 | 451 |
Μποέμιαν
2
Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ
1
|
Over | 1.47 | +0.47 |
| 16/10/26 21:45 | 452 |
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
2
Ντέρι Σίτι
0
|
2-3 Goals | 1.85 | +0.85 |
| 16/10/26 21:45 | 454 |
Γουέξφορντ
2
Γιου Σι Ντι
5
|
Over | 1.51 | +0.51 |
| 16/10/26 21:45 | 455 |
Κέρι
1
Κορκ Σίτι
1
|
Over | 1.58 | -1.00 |
| 16/10/26 21:45 | 456 |
Λόνγκφορντ Τάουν
1
Άθλοουν Τάουν
0
|
Over | 1.57 | -1.00 |
| 16/10/26 21:45 | 457 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
2
Κόουβ Ράμπλερς
0
|
Over | 1.72 | -1.00 |
| 16/10/26 21:45 | 460 |
Φιν Χαρπς
2
Μπρέι Γουόντερερς
0
|
Over | 1.44 | -1.00 |
| 16/10/26 21:30 | 441 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
1
Κολωνία
0
|
Over | 1.27 | -1.00 |
| 16/10/26 21:30 | 444 |
Βίτζεφ Λοτζ
0
Βίσλα Κρακοβίας
0
|
Over | 1.61 | -1.00 |
| 16/10/26 20:10 | 418 |
Μπρομαποϊκάρνα
0
Γιουργκόρντεν
2
|
Over | 1.44 | -1.00 |
| 16/10/26 20:00 | 414 |
Χόρσενς
0
Ράντερς
0
|
Over | 1.62 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.