NSym1317
Μέλος από 30/10/2022- Points
- 48.33
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 424ος
- Προβλέψεις
- 12125
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (6610 από 12125)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2084 | 61.9% | +1.91 | +0.1% | 1.75 |
| X | 562 | 27.6% | -75.17 | -13.4% | 3.19 |
| 2 | 1727 | 50.9% | -125.27 | -7.3% | 2.15 |
| 1X | 244 | 60.7% | -25.34 | -10.4% | 1.56 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.44 | -14.7% | 1.27 |
| X2 | 473 | 57.5% | -44.62 | -9.4% | 1.65 |
| Over | 2800 | 58.4% | -217.03 | -7.8% | 1.60 |
| Under | 358 | 56.4% | -32.10 | -9.0% | 1.63 |
| Ημ.1 | 785 | 58.3% | -21.10 | -2.7% | 1.70 |
| Ημ.X | 61 | 44.3% | -4.81 | -7.9% | 2.07 |
| Ημ.2 | 334 | 51.8% | +2.36 | +0.7% | 2.29 |
| Goal | 1301 | 56.0% | -103.85 | -8.0% | 1.66 |
| No Goal | 92 | 57.6% | -4.18 | -4.5% | 1.66 |
| 0-1 Goal | 56 | 28.6% | -11.93 | -21.3% | 3.51 |
| 2-3 Goals | 651 | 46.7% | -52.08 | -8.0% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 594 | 44.8% | -41.21 | -6.9% | 2.12 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 768 | 51.2% | -61.29 | -8.0% | 1.93 | |
| 720 | 52.6% | -54.35 | -7.5% | 1.98 | |
| 662 | 56.6% | +12.26 | +1.9% | 1.93 | |
| 587 | 53.5% | -46.88 | -8.0% | 1.82 | |
| 558 | 56.1% | +11.54 | +2.1% | 2.07 | |
| 451 | 50.8% | -37.21 | -8.3% | 2.11 | |
| 443 | 57.8% | -19.77 | -4.5% | 1.74 | |
| 402 | 55.0% | -9.11 | -2.3% | 1.91 | |
| 380 | 58.7% | -5.46 | -1.4% | 1.76 | |
| 376 | 55.3% | -28.97 | -7.7% | 1.83 | |
| 260 | 59.2% | -9.32 | -3.6% | 1.68 | |
| 255 | 62.7% | -0.81 | -0.3% | 1.65 | |
| 237 | 51.1% | -14.93 | -6.3% | 2.03 | |
| 230 | 47.8% | -38.25 | -16.6% | 1.88 | |
| 225 | 51.1% | -39.33 | -17.5% | 1.67 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2464 | 68.5% | -100.73 | -4.1% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 7182 | 56.1% | -429.75 | -6.0% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1700 | 41.7% | -134.92 | -7.9% | 2.24 |
| 3.00 - 5.00 | 625 | 25.0% | -87.46 | -14.0% | 3.52 |
| 5.01+ | 154 | 16.2% | -2.00 | -1.3% | 7.13 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 345 | 54.5% | -25.27 | -7.3% | 1.99 |
| 1 - 3 | 1101 | 54.2% | -101.63 | -9.2% | 1.83 |
| 3 - 6 | 2913 | 55.9% | -131.41 | -4.5% | 1.85 |
| 6 - 12 | 6712 | 54.1% | -427.50 | -6.4% | 1.88 |
| 12 - 24 | 916 | 54.0% | -56.48 | -6.2% | 1.88 |
| 24 - 48 | 66 | 48.5% | -7.60 | -11.5% | 1.98 |
| 48+ | 72 | 51.4% | -4.97 | -6.9% | 1.88 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12129 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/26 22:00 | 176 |
Άστον Βίλα
4
Λίβερπουλ
2
|
X | 3.65 | -1.00 |
| 15/5/26 22:00 | 178 |
Κόρδοβα
1
Αλμπαθέτε
2
|
Goal | 1.58 | +0.58 |
| 15/5/26 21:45 | 165 |
Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ
2
Ντέρι Σίτι
2
|
2 | 1.67 | -1.00 |
| 15/5/26 21:45 | 175 |
Χάμιλτον
4
Κλάιντ
3
|
Over | 1.78 | +0.78 |
| 15/5/26 21:45 | 175 |
Χάμιλτον
4
Κλάιντ
3
|
Goal | 1.62 | +0.62 |
| 15/5/26 21:30 | 160 |
Σεντ Ετιέν
0
Ροντέ
0
|
1 | 1.72 | -1.00 |
| 15/5/26 21:30 | 161 |
Καστεγιόν
1
Κάντιθ
1
|
Over | 1.41 | -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | 155 |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
Over | 1.40 | +0.40 |
| 15/5/26 21:15 | 155 |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
Goal | 1.51 | +0.51 |
| 15/5/26 21:00 | 152 |
Μαρίτιμο
1
Τσάβες
3
|
Goal | 1.74 | +0.74 |
| 15/5/26 20:30 | 142 |
Βαλενσιέν
2
Σατορού
2
|
2 | 1.67 | -1.00 |
| 15/5/26 20:30 | 145 |
Ντιζόν
3
Ορλεάν
2
|
1 | 1.65 | +0.65 |
| 15/5/26 20:30 | 147 |
Σοσό
2
Λε Πουί
2
|
1 | 1.65 | -1.00 |
| 15/5/26 20:00 | 137 |
Β 93 Κοπεγχάγη
1
Άαλμποργκ
1
|
Goal | 1.35 | +0.35 |
| 15/5/26 20:00 | 137 |
Β 93 Κοπεγχάγη
1
Άαλμποργκ
1
|
Over | 1.40 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.