Mr.mister
Μέλος από 17/8/2017- Points
- 121.92
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +11%
- Κατάταξη
- 19ος
- Προβλέψεις
- 33106
- Μέση απόδοση
- 2.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 41% (13633 από 33106)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12034 | 47.6% | -588.16 | -4.9% | 2.19 |
| X | 3098 | 28.2% | -252.68 | -8.2% | 3.31 |
| 2 | 6691 | 38.6% | -595.03 | -8.9% | 2.85 |
| 1X | 28 | 46.4% | +1.76 | +6.3% | 2.35 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.19 | +19.0% | 1.19 |
| X2 | 42 | 38.1% | -2.56 | -6.1% | 2.62 |
| Over | 2760 | 45.0% | -296.89 | -10.8% | 2.03 |
| Under | 123 | 51.2% | -12.75 | -10.4% | 1.79 |
| Ημ.1 | 2665 | 35.4% | -108.35 | -4.1% | 3.01 |
| Ημ.X | 515 | 42.7% | -48.05 | -9.3% | 2.15 |
| Ημ.2 | 1994 | 28.1% | -204.00 | -10.2% | 3.78 |
| Goal | 2400 | 50.0% | -161.51 | -6.7% | 1.88 |
| No Goal | 67 | 47.8% | -8.53 | -12.7% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 154 | 18.8% | -46.11 | -29.9% | 4.08 |
| 2-3 Goals | 46 | 32.6% | -17.79 | -38.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 355 | 31.5% | -40.12 | -11.3% | 2.94 |
| 7+ Goals | 133 | 3.0% | -10.00 | -7.5% | 21.55 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1956 | 39.2% | -145.34 | -7.4% | 3.03 | |
| 1488 | 46.0% | -27.35 | -1.8% | 2.48 | |
| 1374 | 40.0% | -147.94 | -10.8% | 2.64 | |
| 1177 | 42.7% | -73.00 | -6.2% | 2.42 | |
| 1070 | 45.0% | -74.65 | -7.0% | 2.33 | |
| 1059 | 41.0% | -61.82 | -5.8% | 2.50 | |
| 1056 | 41.5% | -83.69 | -7.9% | 2.42 | |
| 1029 | 42.3% | -50.72 | -4.9% | 2.81 | |
| 851 | 40.3% | -79.11 | -9.3% | 2.47 | |
| 752 | 41.1% | -48.97 | -6.5% | 2.46 | |
| 748 | 40.9% | -75.72 | -10.1% | 2.49 | |
| 667 | 42.3% | -7.45 | -1.1% | 2.50 | |
| 649 | 36.8% | -102.94 | -15.9% | 2.48 | |
| 607 | 43.5% | -47.98 | -7.9% | 2.41 | |
| 521 | 40.9% | -44.90 | -8.6% | 2.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1153 | 72.9% | -1.07 | -0.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 10042 | 53.3% | -664.92 | -6.6% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 13836 | 40.3% | -773.05 | -5.6% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 6804 | 25.1% | -774.96 | -11.4% | 3.57 |
| 5.01+ | 1271 | 12.4% | -176.58 | -13.9% | 8.78 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 15542 | 40.1% | -1,353.80 | -8.7% | 2.69 |
| 1 - 3 | 11013 | 41.7% | -705.05 | -6.4% | 2.62 |
| 3 - 6 | 4565 | 42.9% | -242.34 | -5.3% | 2.59 |
| 6 - 12 | 1826 | 42.8% | -64.00 | -3.5% | 2.58 |
| 12 - 24 | 126 | 46.0% | -6.79 | -5.4% | 2.34 |
| 24 - 48 | 12 | 16.7% | -7.50 | -62.5% | 2.40 |
| 48+ | 22 | 18.2% | -11.10 | -50.5% | 2.96 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
33279 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 22:00 | - |
Λίνκολν Σίτι
0
Γουέστ Χαμ
6
|
Ημ.2 | 2.25
| +1.25 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Λίνκολν Σίτι
0
Γουέστ Χαμ
6
|
2 | 1.71
| +0.71 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Άστον Βίλα
6
Φενερμπαχτσέ
0
|
1 | 1.73
| +0.73 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
2
Παρί Σεν Ζερμέν
4
|
2 | 3.35
| +2.35 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μπέτις
3
Πόρτο
2
|
1 | 2.10
| +1.10 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μπόντο Γκλιμτ
1
Ντόρτμουντ
0
|
1 | 2.85
| +1.85 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Ρόμα
3
Ρεάλ Μαδρίτης
4
|
2 | 2.00
| +1.00 |
| 14/10/26 22:00 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
ΑΕΚ
1
|
X | 3.50
| -1.00 |
| 14/10/26 20:00 | - |
Σετίφ
1
Καμπίλιε
1
|
X | 2.90
| +1.90 |
| 14/10/26 19:45 | - |
Φέγενορντ
3
Κόμο
2
|
2 | 2.20
| -1.00 |
| 13/10/26 22:15 | - |
USM Αλγέρι
1
Σαούρα
0
|
1 | 1.52
| +0.52 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Μπέρμιγχαμ
4
Πρέστον
0
|
1 | 1.48
| +0.48 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Στόουκ
2
Μίντλεσμπρο
3
|
2 | 1.98
| +0.98 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Στόουκ
2
Μίντλεσμπρο
3
|
Over | 1.80
| +0.80 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Στόουκ
2
Μίντλεσμπρο
3
|
Goal | 1.67
| +0.67 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.