Kodili
Μέλος από 15/10/2022- Points
- 15.71
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -11%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 1573
- Μέση απόδοση
- 1.75
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (925 από 1573)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 704 | 66.5% | -22.95 | -3.3% | 1.56 |
| X | 20 | 40.0% | +5.46 | +27.3% | 3.27 |
| 2 | 320 | 60.3% | -16.94 | -5.3% | 1.69 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.21 |
| Over | 132 | 50.8% | -26.77 | -20.3% | 1.67 |
| Under | 67 | 52.2% | -3.15 | -4.7% | 1.93 |
| Ημ.1 | 20 | 40.0% | -1.91 | -9.6% | 2.33 |
| Ημ.X | 48 | 45.8% | -2.23 | -4.6% | 2.10 |
| Ημ.2 | 9 | 44.4% | +0.44 | +4.9% | 3.33 |
| Goal | 60 | 46.7% | -11.02 | -18.4% | 1.80 |
| No Goal | 4 | 75.0% | +1.60 | +40.0% | 1.80 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 120 | 52.5% | +5.44 | +4.5% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 68 | 38.2% | -11.26 | -16.6% | 2.34 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 162 | 46.9% | -33.70 | -20.8% | 1.77 | |
| 134 | 55.2% | -13.26 | -9.9% | 1.73 | |
| 129 | 56.6% | -1.66 | -1.3% | 2.01 | |
| 120 | 52.5% | -16.03 | -13.4% | 1.78 | |
| 110 | 59.1% | -0.39 | -0.4% | 1.82 | |
| 75 | 56.0% | -5.40 | -7.2% | 1.82 | |
| 75 | 61.3% | +2.61 | +3.5% | 1.71 | |
| 72 | 56.9% | -1.98 | -2.8% | 1.89 | |
| 71 | 80.3% | +12.35 | +17.4% | 1.55 | |
| 70 | 64.3% | -3.94 | -5.6% | 1.53 | |
| 49 | 71.4% | -2.56 | -5.2% | 1.42 | |
| 41 | 43.9% | -9.50 | -23.2% | 1.87 | |
| 34 | 50.0% | -6.03 | -17.7% | 1.65 | |
| 34 | 67.6% | +7.04 | +20.7% | 1.92 | |
| 31 | 64.5% | +0.60 | +1.9% | 1.69 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 583 | 77.5% | +1.82 | +0.3% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 623 | 53.1% | -51.52 | -8.3% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 322 | 39.4% | -42.55 | -13.2% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 38 | 34.2% | +4.81 | +12.7% | 3.43 |
| 5.01+ | 7 | 28.6% | +3.15 | +45.0% | 6.17 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 243 | 58.4% | -12.61 | -5.2% | 1.72 |
| 1 - 3 | 405 | 57.3% | -18.87 | -4.7% | 1.78 |
| 3 - 6 | 560 | 57.9% | -50.97 | -9.1% | 1.75 |
| 6 - 12 | 305 | 63.3% | +3.23 | +1.1% | 1.71 |
| 12 - 24 | 41 | 51.2% | -6.75 | -16.5% | 1.80 |
| 24 - 48 | 18 | 66.7% | +1.33 | +7.4% | 1.66 |
| 48+ | 1 | 100.0% | +0.35 | +35.0% | 1.35 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1575 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
Κρίσταλ Πάλας
|
4-6 Goals | 2.00 | - |
| 13/5/26 22:00 | 877 |
Λάτσιο
Ίντερ
|
2 | 1.68 | - |
| 13/5/26 20:00 | 859 |
Εσπανιόλ
2
Αθλέτικ Μπιλμπάο
0
|
Goal | 1.82 | -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | 593 |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
1 | 1.78 | -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | 595 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
Τζιρόνα
1
|
Over | 1.80 | -1.00 |
| 11/5/26 21:45 | 592 |
Νάπολι
2
Μπολόνια
3
|
1 | 1.54 | -1.00 |
| 4/5/26 22:00 | 662 |
Έβερτον
3
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
2 | 1.47 | -1.00 |
| 4/5/26 22:00 | 663 |
Σεβίλλη
1
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0
|
2 | 2.77 | -1.00 |
| 4/5/26 21:30 | 657 |
Λασκ Λίντσερ
3
Ραπίντ Βιέννης
1
|
1 | 1.97 | +0.97 |
| 3/5/26 22:30 | 586 |
Ρίο Άβε
0
Ζιλ Βιθέντε
0
|
1 | 3.55 | -1.00 |
| 3/5/26 22:00 | 583 |
Εσπανιόλ
0
Ρεάλ Μαδρίτης
2
|
2-3 Goals | 2.07 | +1.07 |
| 3/5/26 21:00 | 556 |
Άστον Βίλα
1
Τότεναμ
2
|
1 | 2.08 | -1.00 |
| 3/5/26 21:00 | 564 |
Παναθηναϊκός
0
ΑΕΚ
0
|
2 | 2.20 | -1.00 |
| 3/5/26 20:30 | 554 |
Φράιμπουργκ
1
Βόλφσμπουργκ
1
|
2 | 2.65 | -1.00 |
| 3/5/26 19:00 | 537 |
ΠΑΟΚ
3
Ολυμπιακός
1
|
1 | 3.15 | +2.15 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.