KATEHAI
Μέλος από 22/10/2020- Points
- 44.2
- Yield*
- -14%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- 548ος
- Προβλέψεις
- 3376
- Μέση απόδοση
- 2.63
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 37% (1243 από 3376)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 44.4% | -33.35 | -8.3% | 2.29 |
| X | 226 | 23.0% | -52.84 | -23.4% | 3.41 |
| 2 | 464 | 33.2% | -78.20 | -16.9% | 2.91 |
| 1X | 10 | 20.0% | -5.83 | -58.3% | 2.29 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 89 | 34.8% | -16.05 | -18.0% | 2.52 |
| Over | 505 | 48.9% | -49.98 | -9.9% | 1.89 |
| Under | 40 | 30.0% | -17.56 | -43.9% | 2.06 |
| Ημ.1 | 118 | 36.4% | +1.75 | +1.5% | 3.36 |
| Ημ.X | 95 | 36.8% | -15.87 | -16.7% | 2.41 |
| Ημ.2 | 171 | 25.7% | +1.47 | +0.9% | 4.34 |
| Goal | 71 | 52.1% | -1.23 | -1.7% | 1.88 |
| No Goal | 8 | 12.5% | -6.26 | -78.3% | 2.18 |
| 0-1 Goal | 18 | 16.7% | -9.20 | -51.1% | 2.96 |
| 2-3 Goals | 250 | 47.6% | -6.75 | -2.7% | 2.04 |
| 4-6 Goals | 908 | 31.3% | -167.10 | -18.4% | 2.72 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 246 | 37.4% | -25.67 | -10.4% | 2.63 | |
| 229 | 38.0% | -18.29 | -8.0% | 2.78 | |
| 220 | 39.5% | -7.66 | -3.5% | 2.55 | |
| 189 | 30.2% | -54.58 | -28.9% | 2.80 | |
| 186 | 39.8% | -5.22 | -2.8% | 2.76 | |
| 181 | 39.2% | -11.00 | -6.1% | 2.65 | |
| 170 | 41.8% | -16.66 | -9.8% | 2.50 | |
| 139 | 41.7% | -11.32 | -8.1% | 2.56 | |
| 121 | 31.4% | -26.36 | -21.8% | 2.72 | |
| 99 | 37.4% | -8.88 | -9.0% | 2.73 | |
| 89 | 31.5% | -27.35 | -30.7% | 2.44 | |
| 84 | 22.6% | -34.87 | -41.5% | 2.88 | |
| 79 | 39.2% | -12.73 | -16.1% | 2.46 | |
| 79 | 34.2% | -18.09 | -22.9% | 2.61 | |
| 74 | 28.4% | -17.77 | -24.0% | 2.85 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 69 | 71.0% | -0.95 | -1.4% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 833 | 49.1% | -94.31 | -11.3% | 1.81 |
| 2.00 - 2.99 | 1637 | 36.9% | -213.32 | -13.0% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 727 | 22.4% | -155.47 | -21.4% | 3.58 |
| 5.01+ | 110 | 16.4% | +7.05 | +6.4% | 6.63 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 254 | 38.6% | -28.50 | -11.2% | 2.61 |
| 1 - 3 | 475 | 39.4% | -40.35 | -8.5% | 2.55 |
| 3 - 6 | 606 | 36.8% | -72.08 | -11.9% | 2.67 |
| 6 - 12 | 871 | 35.9% | -139.16 | -16.0% | 2.71 |
| 12 - 24 | 790 | 35.8% | -126.68 | -16.0% | 2.58 |
| 24 - 48 | 300 | 36.0% | -41.48 | -13.8% | 2.64 |
| 48+ | 80 | 38.8% | -8.75 | -10.9% | 2.53 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3379 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 4/11/26 22:00 | 185 |
Λειψία
Μάντσεστερ Σίτι
|
4-6 Goals | 2.05 | - |
| 4/11/26 19:45 | 172 |
ΑΕΚ
2
Ρεάλ Μαδρίτης
3
|
4-6 Goals | 2.00 | +1.00 |
| 4/11/26 19:45 | 174 |
Φενερμπαχτσέ
3
Λίβερπουλ
2
|
2-3 Goals | 2.25 | -1.00 |
| 4/11/26 17:30 | 170 |
Ρεν
0
Ολυμπιακός
0
|
Ημ.2 | 3.50 | -1.00 |
| 30/10/26 21:00 | 354 |
Μετς
1
Πο
3
|
2-3 Goals | 1.91 | -1.00 |
| 30/10/26 20:00 | 341 |
Χάβρη
1
Παρί Σεν Ζερμέν
5
|
2-3 Goals | 2.22 | -1.00 |
| 30/10/26 19:30 | 339 |
Κότμπους
1
Μπόχουμ
2
|
Under | 2.52 | -1.00 |
| 24/10/26 20:00 | 592 |
ΑΕΚ
5
Παναιτωλικός
0
|
4-6 Goals | 2.17 | +1.17 |
| 24/10/26 19:00 | 571 |
Ηρακλής
2
Κηφισιά
3
|
1 | 2.60 | -1.00 |
| 24/10/26 17:00 | 481 |
Άρσεναλ
2
Έβερτον
0
|
4-6 Goals | 3.25 | -1.00 |
| 24/10/26 16:00 | 447 |
Κόμο
2
Σασσουόλο
0
|
4-6 Goals | 2.22 | -1.00 |
| 24/10/26 15:00 | 436 |
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
0
Νίκη Βόλου
2
|
1X | 4.25 | -1.00 |
| 24/10/26 15:00 | 436 |
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
0
Νίκη Βόλου
2
|
Under | 2.22 | +1.22 |
| 24/10/26 14:30 | 416 |
Άστον Βίλα
2
Μάντσεστερ Σίτι
1
|
4-6 Goals | 2.40 | -1.00 |
| 23/10/26 21:00 | 328 |
Κλερμόν
0
Γκινγκάμπ
2
|
1 | 2.85 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.