DHMHTRA_3POTAMA
Μέλος από 24/2/2025- Points
- 79.56
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 292ος
- Προβλέψεις
- 11921
- Μέση απόδοση
- 2.42
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (5479 από 11921)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3817 | 55.3% | -121.95 | -3.2% | 2.01 |
| X | 1964 | 27.0% | -181.11 | -9.2% | 3.47 |
| 2 | 2632 | 41.5% | -265.33 | -10.1% | 2.77 |
| 1X | 236 | 52.1% | -21.86 | -9.3% | 2.00 |
| 12 | 81 | 74.1% | -5.87 | -7.2% | 1.25 |
| X2 | 361 | 41.6% | -82.61 | -22.9% | 2.55 |
| Over | 956 | 56.7% | -70.64 | -7.4% | 1.68 |
| Under | 301 | 48.2% | -23.13 | -7.7% | 2.02 |
| Ημ.1 | 233 | 48.1% | -33.23 | -14.3% | 2.05 |
| Ημ.X | 132 | 50.8% | +13.60 | +10.3% | 2.21 |
| Ημ.2 | 85 | 38.8% | -9.51 | -11.2% | 3.75 |
| Goal | 592 | 50.8% | -44.23 | -7.5% | 1.85 |
| No Goal | 138 | 51.4% | -10.47 | -7.6% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 33 | 18.2% | -15.43 | -46.8% | 3.47 |
| 2-3 Goals | 222 | 42.8% | -37.28 | -16.8% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 138 | 30.4% | -14.89 | -10.8% | 2.99 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 277 | 40.8% | -28.89 | -10.4% | 2.78 | |
| 276 | 39.9% | -24.97 | -9.0% | 2.55 | |
| 241 | 53.5% | +16.75 | +7.0% | 2.30 | |
| 231 | 55.4% | +15.76 | +6.8% | 2.52 | |
| 228 | 48.2% | +16.45 | +7.2% | 2.47 | |
| 217 | 45.6% | -5.08 | -2.3% | 2.49 | |
| 214 | 48.6% | +2.58 | +1.2% | 2.44 | |
| 214 | 41.6% | -19.30 | -9.0% | 2.44 | |
| 213 | 47.9% | -16.29 | -7.6% | 2.26 | |
| 197 | 44.2% | -11.36 | -5.8% | 2.31 | |
| 195 | 46.2% | -36.40 | -18.7% | 2.54 | |
| 180 | 40.0% | -19.28 | -10.7% | 2.51 | |
| 173 | 39.9% | -29.52 | -17.1% | 2.70 | |
| 168 | 48.2% | +3.23 | +1.9% | 2.35 | |
| 166 | 41.0% | -6.26 | -3.8% | 2.48 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2229 | 74.4% | -82.81 | -3.7% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 3463 | 53.0% | -302.23 | -8.7% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 3152 | 39.2% | -251.35 | -8.0% | 2.39 |
| 3.00 - 5.00 | 2685 | 25.9% | -260.35 | -9.7% | 3.55 |
| 5.01+ | 392 | 13.8% | -27.20 | -6.9% | 7.40 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1246 | 45.2% | -120.43 | -9.7% | 2.41 |
| 1 - 3 | 2258 | 46.9% | -96.90 | -4.3% | 2.48 |
| 3 - 6 | 2832 | 45.6% | -275.11 | -9.7% | 2.41 |
| 6 - 12 | 2987 | 47.4% | -193.64 | -6.5% | 2.35 |
| 12 - 24 | 2095 | 44.7% | -207.50 | -9.9% | 2.44 |
| 24 - 48 | 466 | 42.3% | -28.19 | -6.0% | 2.70 |
| 48+ | 37 | 45.9% | -2.17 | -5.9% | 2.44 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
11944 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 1/9/26 18:00 | 803 |
Βόλος Elabet
Καλαμάτα
|
1 | 2.27 | - |
| 31/8/26 22:00 | 675 |
Άστον Βίλα
Άρσεναλ
|
2 | 1.54 | - |
| 31/8/26 22:00 | 675 |
Άστον Βίλα
Άρσεναλ
|
Over | 1.77 | - |
| 31/8/26 21:15 | 668 |
Άρντα
Μπότεφ Βράτσα
|
1 | 1.47 | - |
| 31/8/26 19:30 | 653 |
Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός
|
2 | 1.61 | - |
| 31/8/26 04:20 | 630 |
Ντεπορτίβο Κάλι
1
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
1
|
2-3 Goals | 1.87 | +0.87 |
| 31/8/26 02:00 | 625 |
Σεντ Λούις Σίτι
3
Ντάλας
3
|
1 | 1.95 | -1.00 |
| 31/8/26 02:00 | 1689 |
Έμελεκ
2
Λεόνες Ντελ Νόρτε
1
|
1 | 1.80 | +0.80 |
| 31/8/26 01:00 | 1687 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
1
Πουνταρένας
2
|
1 | 2.08 | -1.00 |
| 31/8/26 00:30 | 618 |
Γκρέμιο
3
Σαπεκοένσε
1
|
Ημ.1 | 1.95 | +0.95 |
| 31/8/26 00:10 | 617 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
Γιανέρος
1
|
1 | 1.52 | +0.52 |
| 31/8/26 00:00 | 616 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
2
Κρισιούμα
1
|
2 | 3.20 | -1.00 |
| 31/8/26 00:00 | 1543 |
Γοδόι Κρουζ
3
Σαν Τέλμο
0
|
1 | 1.57 | +0.57 |
| 30/8/26 23:30 | 438 |
Κολόμπους Κρου
1
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
3
|
2 | 3.10 | +2.10 |
| 30/8/26 23:30 | 1684 |
Ορένσε
1
Μακαρά
2
|
X | 2.95 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.