Betis
Μέλος από 21/11/2024- Points
- 9.4
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 2383
- Μέση απόδοση
- 3.09
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 30% (722 από 2383)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 215 | 39.1% | -19.12 | -8.9% | 2.41 |
| X | 1993 | 29.3% | -150.31 | -7.5% | 3.18 |
| 2 | 165 | 30.9% | -16.64 | -10.1% | 2.95 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.65 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 1 | 100.0% | +1.10 | +110.0% | 2.10 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.53 |
| Goal | 6 | 33.3% | -2.96 | -49.3% | 1.64 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 168 | 33.3% | -0.41 | -0.2% | 3.05 | |
| 164 | 32.3% | -15.72 | -9.6% | 2.83 | |
| 138 | 31.2% | -5.80 | -4.2% | 3.08 | |
| 117 | 35.0% | +7.64 | +6.5% | 3.06 | |
| 84 | 33.3% | -0.94 | -1.1% | 3.04 | |
| 73 | 28.8% | -5.91 | -8.1% | 3.17 | |
| 72 | 30.6% | +1.97 | +2.7% | 3.27 | |
| 67 | 34.3% | +0.02 | 0.0% | 2.97 | |
| 65 | 35.4% | +4.82 | +7.4% | 3.12 | |
| 64 | 28.1% | -9.99 | -15.6% | 3.03 | |
| 60 | 28.3% | -2.30 | -3.8% | 3.29 | |
| 58 | 32.8% | -5.20 | -9.0% | 2.82 | |
| 57 | 26.3% | -15.52 | -27.2% | 3.02 | |
| 55 | 38.2% | +2.06 | +3.7% | 2.71 | |
| 54 | 20.4% | -16.40 | -30.4% | 3.42 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.42 |
| 1.50 - 1.99 | 45 | 40.0% | -14.30 | -31.8% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 706 | 34.6% | -57.83 | -8.2% | 2.69 |
| 3.00 - 5.00 | 1629 | 28.2% | -120.80 | -7.4% | 3.30 |
| 5.01+ | 2 | 50.0% | +3.00 | +150.0% | 5.13 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 34 | 61.8% | +27.67 | +81.4% | 2.97 |
| 1 - 3 | 92 | 35.9% | +9.48 | +10.3% | 3.08 |
| 3 - 6 | 132 | 31.8% | -7.28 | -5.5% | 3.03 |
| 6 - 12 | 412 | 30.1% | -45.11 | -10.9% | 3.09 |
| 12 - 24 | 1016 | 27.9% | -146.94 | -14.5% | 3.11 |
| 24 - 48 | 441 | 29.5% | -44.64 | -10.1% | 3.08 |
| 48+ | 256 | 34.8% | +15.89 | +6.2% | 3.12 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2386 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 16:30 | 233 |
Ουνιόν Βερολίνου
4
Άουγκσμπουργκ
0
|
X | 3.70 | -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | 595 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
Τζιρόνα
1
|
X | 3.35 | +2.35 |
| 11/5/26 21:15 | 587 |
Ξαμάξ
3
Ετουάλ Καρούζ
0
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 10/5/26 14:30 | 424 |
Γάνδη
1
Άντερλεχτ
1
|
X | 3.35 | +2.35 |
| 9/5/26 22:00 | 355 |
Κοριτίμπα
2
Ιντερνασιονάλ
2
|
X | 3.10 | +2.10 |
| 9/5/26 17:15 | 266 |
Σεβίλλη
2
Εσπανιόλ
1
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 9/5/26 15:00 | 225 |
Έλτσε
1
Αλαβές
1
|
X | 3.25 | +2.25 |
| 8/5/26 21:45 | 182 |
Τορίνο
2
Σασσουόλο
1
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 8/5/26 21:15 | 155 |
Ράπερσβιλ-Γιόνα
2
Ξαμάξ
3
|
X | 3.45 | -1.00 |
| 4/5/26 20:30 | 654 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
1
Κλουζ
2
|
X | 3.20 | -1.00 |
| 4/5/26 20:05 | 653 |
Λαντσκρόνα
2
Έστερ
2
|
X | 3.25 | +2.25 |
| 4/5/26 20:00 | 646 |
Ραντόμιακ Ράντομ
3
Λέχια Γκντάνσκ
1
|
X | 3.40 | -1.00 |
| 4/5/26 00:00 | 600 |
Σπορτ Ρεσίφε
2
Σεάρα
0
|
X | 3.00 | -1.00 |
| 3/5/26 22:00 | 576 |
Πατρονάτο
2
Νουέβα Σικάγο
1
|
X | 2.82 | -1.00 |
| 3/5/26 22:00 | 578 |
Σάο Πάουλο
2
Μπαΐα
2
|
X | 3.35 | +2.35 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.