12062000
Μέλος από 20/3/2022- Points
- 77.52
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 308ος
- Προβλέψεις
- 2704
- Μέση απόδοση
- 2.00
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (1432 από 2704)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1037 | 58.0% | -34.57 | -3.3% | 1.86 |
| X | 124 | 38.7% | +45.69 | +36.8% | 3.74 |
| 2 | 250 | 46.8% | -29.88 | -12.0% | 2.37 |
| 1X | 131 | 70.2% | +1.27 | +1.0% | 1.54 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.10 |
| X2 | 64 | 56.3% | -6.96 | -10.9% | 1.73 |
| Over | 317 | 53.3% | -23.17 | -7.3% | 1.79 |
| Under | 182 | 49.5% | -7.22 | -4.0% | 1.96 |
| Ημ.1 | 104 | 47.1% | -12.88 | -12.4% | 1.99 |
| Ημ.X | 28 | 50.0% | +1.72 | +6.1% | 2.18 |
| Ημ.2 | 49 | 26.5% | -16.56 | -33.8% | 2.81 |
| Goal | 186 | 44.1% | -42.33 | -22.8% | 1.81 |
| No Goal | 204 | 53.4% | -3.57 | -1.8% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 18 | 55.6% | +10.79 | +59.9% | 2.90 |
| 2-3 Goals | 6 | 16.7% | -3.92 | -65.3% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 3 | 33.3% | -0.33 | -11.0% | 2.69 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 215 | 42.8% | -19.94 | -9.3% | 2.42 | |
| 182 | 53.3% | -1.71 | -0.9% | 2.05 | |
| 181 | 48.6% | -14.21 | -7.9% | 2.09 | |
| 172 | 48.8% | -29.46 | -17.1% | 1.95 | |
| 143 | 52.4% | -9.49 | -6.6% | 1.90 | |
| 133 | 51.9% | -2.58 | -1.9% | 1.98 | |
| 109 | 59.6% | +10.40 | +9.5% | 2.08 | |
| 87 | 57.5% | +0.87 | +1.0% | 2.01 | |
| 79 | 63.3% | +12.20 | +15.4% | 1.93 | |
| 76 | 46.1% | -10.76 | -14.2% | 2.00 | |
| 73 | 52.1% | -8.26 | -11.3% | 1.90 | |
| 72 | 68.1% | +16.29 | +22.6% | 1.95 | |
| 63 | 58.7% | +7.35 | +11.7% | 2.02 | |
| 60 | 50.0% | -6.11 | -10.2% | 1.93 | |
| 54 | 40.7% | -11.73 | -21.7% | 2.21 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 521 | 77.2% | +6.70 | +1.3% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 1248 | 55.1% | -69.10 | -5.5% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 670 | 39.7% | -69.17 | -10.3% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 236 | 30.9% | +16.20 | +6.9% | 3.59 |
| 5.01+ | 29 | 10.3% | -7.55 | -26.0% | 6.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 173 | 54.9% | -1.19 | -0.7% | 2.04 |
| 1 - 3 | 219 | 57.5% | +14.37 | +6.6% | 2.12 |
| 3 - 6 | 268 | 53.7% | -10.76 | -4.0% | 2.06 |
| 6 - 12 | 824 | 51.8% | -49.58 | -6.0% | 1.98 |
| 12 - 24 | 704 | 52.6% | -34.05 | -4.8% | 1.96 |
| 24 - 48 | 303 | 51.2% | -22.93 | -7.6% | 2.04 |
| 48+ | 213 | 54.0% | -18.78 | -8.8% | 1.95 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2705 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 30/8/26 21:15 | - |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
3
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
1
|
1 | 1.48
| +0.48 |
| 30/8/26 21:00 | - |
Κηφισιά
1
ΑΕΚ
1
|
Over | 1.77
| -1.00 |
| 30/8/26 21:00 | - |
Κηφισιά
1
ΑΕΚ
1
|
2 | 1.34
| -1.00 |
| 30/8/26 20:00 | - |
Σάλτσμπουργκ
4
Αούστρια Βιέννης
1
|
No Goal | 2.05
| -1.00 |
| 30/8/26 20:00 | - |
Σάλτσμπουργκ
4
Αούστρια Βιέννης
1
|
1 | 1.37
| +0.37 |
| 30/8/26 19:15 | - |
Ζίρα
1
Νέφτσι Μπακού
0
|
1X | 1.42
| +0.42 |
| 30/8/26 19:00 | - |
Νόα
4
Αραράτ Γιερεβάν
0
|
No Goal | 1.51
| +0.51 |
| 30/8/26 19:00 | - |
Νόα
4
Αραράτ Γιερεβάν
0
|
1 | 1.10
| +0.10 |
| 30/8/26 19:00 | - |
Μπότεφ Πλόβντιβ
1
Λέφσκι Σόφιας
3
|
2 | 1.70
| +0.70 |
| 30/8/26 17:00 | - |
Αντβέρπ
1
Σιντ Τρούιντεν
4
|
Over | 1.64
| +0.64 |
| 30/8/26 15:30 | - |
Μπόντο Γκλιμτ
4
Ρόζενμποργκ
2
|
1 | 1.34
| +0.34 |
| 27/8/26 21:30 | - |
Μπράιτον
4
Τρόμσο
0
|
No Goal | 1.68
| +0.68 |
| 23/8/26 19:30 | - |
ΟΦΗ
2
Βόλος Elabet
0
|
Goal | 1.82
| -1.00 |
| 23/8/26 19:30 | - |
ΟΦΗ
2
Βόλος Elabet
0
|
Over | 2.10
| -1.00 |
| 23/8/26 18:30 | - |
Γκιόρι Έτο
3
Ζαλαεγκερζέγκ
0
|
No Goal | 2.25
| +1.25 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.