Ιστορικό Αγώνων
Νάκον Ρατσασίμα : Στατιστικά για Τάι Λιγκ 1 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 70 | 22 | 4 | 4 | 76:31 | |
| 2 |
|
30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 59:23 | |
| 3 |
|
30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 55:30 | |
| 4 |
|
30 | 52 | 14 | 10 | 6 | 45:29 | |
| 5 |
|
30 | 50 | 13 | 11 | 6 | 43:32 | |
| 6 |
|
30 | 45 | 11 | 12 | 7 | 39:37 | |
| 7 |
|
30 | 40 | 9 | 13 | 8 | 36:37 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 38:41 | |
| 9 |
|
30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 44:49 | |
| 10 |
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 34:50 | |
| 11 |
|
30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 39:44 | |
| 12 |
|
30 | 29 | 4 | 17 | 9 | 35:47 | |
| 13 |
|
30 | 28 | 6 | 10 | 14 | 23:42 | |
| 14 |
|
30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 27:52 | |
| 15 |
|
30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 20:44 | |
| 16 |
|
30 | 23 | 4 | 11 | 15 | 29:54 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 1 (10.0%) |
8 (80.0%) |
1 (10.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 7:11 | 1.8 | 0.7:1.1 |
| Ημίχρονο | 2:3 | 0.5 | 0.2:0.3 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 32% | 68% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.15 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 56.23 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Mita Hirotaka | 3 |
| Dennis | 3 |
| Kusano Yuki | 3 |
| Lalic Nenad | 2 |
| James Leon | 2 |
| Phimpsang Chitsanuphong | 1 |
| Bangsungnoen Ratthasart | 1 |
| Lemdee Bukkoree | 1 |
| Wendel | 1 |
| Win Hein Phyo | 1 |
| Hanrattana Pongsakron | 1 |
| Mungdee Anurak | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Mamadou Bill | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.0% (12/30) | 60.0% (18/30) |
| Ημίχρονο | 3.3% (1/30) | 96.7% (29/30) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 36.7% (11/30) |
| 2-3 | 53.3% (16/30) |
| 4-6 | 6.7% (2/30) |
| 7+ | 3.3% (1/30) |
| Failed to score | 50.0% (15/30) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 0 | 13.3% (4/30) | |
| 0 - 1 | 13.3% (4/30) | |
| 0 - 0 | 10.0% (3/30) | |
| 2 - 0 | 10.0% (3/30) | |
| 1 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 1 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 3 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 0 | 3.3% (1/30) | |
| 7 - 0 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 1 | 3.3% (1/30) | |
| 2 - 2 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 30.0% (9/30) | |
| 1 | 26.7% (8/30) | |
| 2 | 23.3% (7/30) | |
| 0 | 10.0% (3/30) | |
| 4 | 6.7% (2/30) | |
| 7 | 3.3% (1/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.3% (7/30) | |
| 1/X | 0.0% (0/30) | |
| 1/2 | 0.0% (0/30) | |
| X/1 | 23.3% (7/30) | |
| X/X | 20.0% (6/30) | |
| X/2 | 16.7% (5/30) | |
| 2/1 | 3.3% (1/30) | |
| 2/X | 0.0% (0/30) | |
| 2/2 | 13.3% (4/30) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 20 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 135 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.67 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.47 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Hein Phyo Win
- Μιανμάρ 27 χρ.
#7
- Nicholas Ansell
- Αυστραλία 32 χρ.
#29
- Nenad Lalic
- Σερβία 27 χρ.
- Wendel
- Βραζιλία 26 χρ.
Mέσοι
- Nattawut Jaroenboot
- Ταϊλάνδη 35 χρ.
#21
- Hirotaka Mita
- Ιαπωνία 35 χρ.
- Bill Mamadou
- Σινγκαπούρη 24 χρ.
Eπιθετικοί
- Mateus
- Βραζιλία 33 χρ.
- Yuki Kusano
- Ιαπωνία 29 χρ.