3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σπόρτινγκ Κριστάλ

Σπόρτινγκ Κριστάλ

Σπόρτινγκ Κριστάλ : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα
  1 Αλιάνσα Λίμα 17 40 12 4 1 30:8
  2 Λος Τσάνκας 17 34 10 4 3 25:21
  3 Σιενσιάνο 17 33 10 3 4 34:22
  4 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 17 29 8 5 4 24:15
  5 Μελγκάρ 17 28 8 4 5 29:20
  6 Κούσκο 17 27 8 3 6 21:24
  7 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 17 26 7 5 5 21:18
  8 Αλιάνσα Ατλέτικο 17 21 5 6 6 20:18
  9 Κομερσιάντες Ούνιδος 17 21 5 6 6 18:20
  10 AD Τάρμα 17 20 5 5 7 22:21
  11 Σπορτ Μπόις 17 20 5 5 7 15:19
  12 Σπόρτινγκ Κριστάλ 17 19 5 4 8 28:30
  13 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 17 18 5 3 9 17:24
  14 ΦΚ Καχαμάρκα 17 17 4 5 8 23:28
  15 Ατλέτικο Γκράου 17 16 4 4 9 12:18
  16 Σπορτ Χουανκάγιο 17 16 4 4 9 21:31
  17 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 17 16 4 4 9 22:40
  18 UΤC Καχαμάρκα * 17 13 4 6 7 21:26
Λίγκα 1: Κλαουσούρα
  1 Σπόρτινγκ Κριστάλ 15 31 10 1 4 34:17
  2 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 15 31 9 4 2 33:22
  3 Σπορτ Χουανκάγιο 15 31 10 1 4 25:17
  4 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 15 28 9 1 5 29:17
  5 Αλιάνσα Λίμα 15 28 8 4 3 23:15
  6 Αλιάνσα Ατλέτικο 15 28 9 1 5 29:28
  7 Μελγκάρ 15 26 7 5 3 25:17
  8 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 15 25 7 4 4 25:17
  9 Σπορτ Μπόις 15 25 7 4 4 22:16
  10 Κούσκο 15 24 8 0 7 25:20
  11 Ατλέτικο Γκράου 15 18 5 3 7 17:23
  12 Σιενσιάνο 15 17 5 2 8 19:22
  13 Κομερσιάντες Ούνιδος 15 15 3 6 6 26:27
  14 Λος Τσάνκας 15 13 3 4 8 14:30
  15 AD Τάρμα 15 11 2 5 8 13:26
  16 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 15 11 2 5 8 8:22
  17 ΦΚ Καχαμάρκα 15 11 3 2 10 21:37
  18 UΤC Καχαμάρκα 15 5 1 2 12 17:32

UΤC Καχαμάρκα * -5 βαθμούς

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 7
(70.0%)
0
(0.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 25:13 3.8 2.5:1.3
Ημίχρονο 10:8 1.8 1.0:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 34% 66%
Goals κατά 36% 64%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.4 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.68 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Iberico Luis11
Yotun Yoshimar6
Gonzalez Santiago5
Felipe Vizeu5
Barcos Hernan5
Castro Maxloren4
Tavara Martin4
Hoyos Michael4
Avila Irven3
Araujo Miguel3
Cazonatti Gustavo3
Lutiger Rafael2
Cuesta Juan2
Sosa Leandro1
Moretti Jair1
Wisdom Ian1
Gabriel1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Gonzalez Juan1
Cazonatti Gustavo1
Cabellos Catriel1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 71.9% (23/32) 28.1% (9/32)
Ημίχρονο 18.8% (6/32) 81.3% (26/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 12.5% (4/32)
2-3 37.5% (12/32)
4-6 50.0% (16/32)
7+ 0.0% (0/32)
Failed to score 6.3% (2/32)

G/G - N/G

G/G N/G
71.9% (23/32) 28.1% (9/32)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
3 - 1 15.6% (5/32)
3 - 2 12.5% (4/32)
1 - 2 9.4% (3/32)
1 - 0 9.4% (3/32)
1 - 1 9.4% (3/32)
2 - 1 9.4% (3/32)
5 - 0 6.3% (2/32)
4 - 1 6.3% (2/32)
2 - 2 6.3% (2/32)
4 - 2 3.1% (1/32)
0 - 1 3.1% (1/32)
2 - 0 3.1% (1/32)
3 - 0 3.1% (1/32)
0 - 2 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
5 25.0% (8/32)
4 21.9% (7/32)
3 21.9% (7/32)
2 15.6% (5/32)
1 12.5% (4/32)
6 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 43.8% (14/32)
1/X 0.0% (0/32)
1/2 0.0% (0/32)
X/1 15.6% (5/32)
X/X 12.5% (4/32)
X/2 3.1% (1/32)
2/1 9.4% (3/32)
2/X 3.1% (1/32)
2/2 12.5% (4/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 62 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 46 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 61 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.94 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.47 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

offer image offer image

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ