Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σλόβαν Λίμπερετς

Σλόβαν Λίμπερετς

Σλόβαν Λίμπερετς : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
1. Λίγκα
  1 Σλάβια Πράγας 30 71 21 8 1 63:23
  2 Σπάρτα Πράγας 30 63 19 6 5 60:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 30 53 15 8 7 50:34
  4 Γιάμπλονετς 30 51 15 6 9 41:33
  5 Χράντετς Κράλοβε 30 49 14 7 9 43:34
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 30 46 12 10 8 43:30
  7 Σίγκμα Όλομουτς 30 43 12 7 11 34:34
  8 Παρντουμπίτσε 30 41 11 8 11 39:46
  9 Κάρβινα 30 39 12 3 15 43:51
  10 Μποέμιανς 1905 30 36 10 6 14 26:35
  11 Μλάντα Μπόλεσλαβ 30 35 8 11 11 44:52
  12 Ζλιν 30 34 9 7 14 37:48
  13 Τέπλιτσε 30 29 6 11 13 29:38
  14 Σλοβάτσκο 30 23 5 8 17 26:45
  15 Ντούκλα Πράγας 30 23 4 11 15 20:42
  16 Μπάνικ Οστράβα 30 22 5 7 18 25:45
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ζλιν 32 38 10 8 14 40:50
  2 Μλάντα Μπόλεσλαβ 32 37 8 13 11 45:53
  3 Τέπλιτσε 32 33 7 12 13 32:40
  4 Σλοβάτσκο 32 27 6 9 17 28:46
  5 Μπάνικ Οστράβα 32 23 5 8 19 26:47
  6 Ντούκλα Πράγας 32 23 4 11 17 21:45
Πλέι οφ Πρωταθλήματος
  1 Σλάβια Πράγας 31 74 22 8 1 65:24
  2 Σπάρτα Πράγας 31 66 20 6 5 62:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 32 59 17 8 7 55:35
  4 Γιάμπλονετς 32 52 15 7 10 42:36
  5 Χράντετς Κράλοβε 32 50 14 8 10 45:38
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 32 46 12 10 10 44:34

Τσάμπιονς Λιγκ

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

UefaQual

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
Ημίχρονο 10 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 7:12 1.9 0.7:1.2
Ημίχρονο 3:6 0.9 0.3:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 41% 59%
Goals κατά 44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.53 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Krollis Raimonds8
Masek Lukas7
Mahmic Ermin7
Afolabi Soliu4
Letenay Lukas3
Gabriel Simon2
Stransky Vojtech2
Diakite Toumani2
Hlavaty Michal1
Ghali Abubakar1
Julis Petr1
Hodous Petr1
Mikula Jan1
Dulay Patrik1
Plechaty Dominik1
Icha Marek1
Rus Daniel1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Kayondo Aziz8
Krollis Raimonds7
Hodous Petr6
Mahmic Ermin6
Masek Lukas6
N'guessan Ange6
Kozeluh Josef5
Hlavaty Michal4
Afolabi Soliu4
Masopust Lukas3
Mikula Jan3
Diakite Toumani3
Plechaty Dominik2
Koubek Tomas2
Spatenka Filip2
Stransky Vojtech2
Drakpe Augustin2
Ghali Abubakar1
Varfolomeev Ivan1
Pesl Lukas1
Icha Marek1
Kovac Radoslav1
Sychra Vojtech1
Letenay Lukas1
Rus Daniel1
Lexa Milan1
Dulay Patrik1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Kayondo Aziz2
Afolabi Soliu1
Diakite Toumani1
Drakpe Augustin1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.6% (13/32) 59.4% (19/32)
Ημίχρονο 6.3% (2/32) 93.8% (30/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (8/32)
2-3 53.1% (17/32)
4-6 21.9% (7/32)
7+ 0.0% (0/32)
Failed to score 28.1% (9/32)

G/G - N/G

G/G N/G
46.9% (15/32) 53.1% (17/32)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 15.6% (5/32)
1 - 0 12.5% (4/32)
2 - 0 9.4% (3/32)
0 - 0 9.4% (3/32)
2 - 1 9.4% (3/32)
0 - 2 9.4% (3/32)
1 - 2 6.3% (2/32)
3 - 1 6.3% (2/32)
0 - 1 3.1% (1/32)
2 - 2 3.1% (1/32)
0 - 4 3.1% (1/32)
6 - 0 3.1% (1/32)
0 - 3 3.1% (1/32)
2 - 3 3.1% (1/32)
3 - 3 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 34.4% (11/32)
3 18.8% (6/32)
1 15.6% (5/32)
4 12.5% (4/32)
0 9.4% (3/32)
6 6.3% (2/32)
5 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 18.8% (6/32)
1/X 6.3% (2/32)
1/2 3.1% (1/32)
X/1 21.9% (7/32)
X/X 21.9% (7/32)
X/2 3.1% (1/32)
2/1 0.0% (0/32)
2/X 3.1% (1/32)
2/2 21.9% (7/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 85 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ