Ιστορικό Αγώνων
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζόν 2026/2027
Ιστορικό Αγώνων
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
18 | 36 | 10 | 6 | 2 | 32:13 | |
| 2 |
|
18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 29:19 | |
| 3 |
|
18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 24:19 | |
| 4 |
|
18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 34:24 | |
| 5 |
|
18 | 27 | 6 | 9 | 3 | 24:16 | |
| 6 |
|
18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 23:23 | |
| 7 |
|
19 | 23 | 6 | 5 | 8 | 28:28 | |
| 8 |
|
18 | 23 | 5 | 8 | 5 | 23:24 | |
| 9 |
|
18 | 20 | 5 | 5 | 8 | 20:26 | |
| 10 |
|
18 | 16 | 3 | 7 | 8 | 19:29 | |
| 11 |
|
18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 13:32 | |
| 12 |
|
19 | 13 | 2 | 7 | 10 | 18:34 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 11:13 | 2.4 | 1.1:1.3 |
| Ημίχρονο | 7:6 | 1.3 | 0.7:0.6 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 48% | 52% |
| Goals κατά | 38% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.57 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.88 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Mier Matias | 4 |
| Parra William | 3 |
| Menjivar Leonardo | 3 |
| Rivera Noel | 2 |
| Souza Gustavo | 2 |
| Rodriguez Nelson | 2 |
| Portillo Juan Carlos | 2 |
| Barreto Jose | 2 |
| Osorio Harold | 2 |
| Leon David | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Mier Matias | 1 |
| Menjivar Leonardo | 1 |
| Orellana Narciso | 1 |
| Rodriguez Nelson | 1 |
| Monteagudo Juan | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (9/18) | 50.0% (9/18) |
| Ημίχρονο | 5.6% (1/18) | 94.4% (17/18) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 22.2% (4/18) |
| 2-3 | 38.9% (7/18) |
| 4-6 | 38.9% (7/18) |
| 7+ | 0.0% (0/18) |
| Failed to score | 33.3% (6/18) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 27.8% (5/18) | |
| 2 - 0 | 22.2% (4/18) | |
| 1 - 0 | 11.1% (2/18) | |
| 0 - 0 | 11.1% (2/18) | |
| 2 - 1 | 11.1% (2/18) | |
| 1 - 1 | 5.6% (1/18) | |
| 3 - 2 | 5.6% (1/18) | |
| 1 - 3 | 5.6% (1/18) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 33.3% (6/18) | |
| 2 | 27.8% (5/18) | |
| 1 | 11.1% (2/18) | |
| 0 | 11.1% (2/18) | |
| 3 | 11.1% (2/18) | |
| 5 | 5.6% (1/18) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.8% (5/18) | |
| 1/X | 16.7% (3/18) | |
| 1/2 | 0.0% (0/18) | |
| X/1 | 22.2% (4/18) | |
| X/X | 27.8% (5/18) | |
| X/2 | 0.0% (0/18) | |
| 2/1 | 0.0% (0/18) | |
| 2/X | 0.0% (0/18) | |
| 2/2 | 5.6% (1/18) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 24 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.33 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Eduardo Lara
- Προπονητής 67 χρ.
Tερματοφύλακες
- Yonatan Guardado
- Ελ Σαλβαδόρ 30 χρ.
#1
Aμυντικοί
- Henry Romero
- Ελ Σαλβαδόρ 35 χρ.
#16
- Emerson Hernandez
- Ελ Σαλβαδόρ 25 χρ.
#35
- Julio Sibrian
- Ελ Σαλβαδόρ 30 χρ.
Mέσοι
- Narciso Orellana
- Ελ Σαλβαδόρ 31 χρ.
#6
- Oscar Rodriguez
- Ελ Σαλβαδόρ 31 χρ.
#8
- Juan Carlos Portillo
- Ελ Σαλβαδόρ 34 χρ.
#11
- Alexander Larin
- Ελ Σαλβαδόρ 34 χρ.
#13
- Elias Rivas
- Ελ Σαλβαδόρ 28 χρ.
#26
- Harold Osorio
- Ελ Σαλβαδόρ 23 χρ.
- Matias Mier
- Ουρουγουάη 36 χρ.
- William Parra
- Κολομβία 31 χρ.
Eπιθετικοί
- William Canales
- Ελ Σαλβαδόρ 31 χρ.
#12
- Francis Castillo
- Ελ Σαλβαδόρ 20 χρ.
#17
- Rodolfo Zelaya
- Ελ Σαλβαδόρ 38 χρ.
#22
- Michell Mercado
- Ελ Σαλβαδόρ 35 χρ.
#23
- Jose Barreto
- Αργεντινή 26 χρ.
- Leonardo Menjivar
- Ελ Σαλβαδόρ 25 χρ.
- Enrico Hernandez
- Ελ Σαλβαδόρ 25 χρ.