Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ντάλας

Ντάλας

Ντάλας : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 33 74 22 8 3 69:25
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 33 61 18 7 8 72:34
  3 Ίντερ Μαϊάμι 33 59 16 11 6 77:56
  4 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 33 58 18 4 11 55:46
  5 Σικάγο Φάιαρ 33 55 16 7 10 61:50
  6 Ντάλας 33 55 15 10 8 59:50
  7 Σάρλοτ 33 53 15 8 10 63:48
  8 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 33 52 14 10 9 56:48
  9 Σεντ Λούις Σίτι 33 51 14 9 10 58:48
  10 Ντιναμό Χιούστον 33 51 14 9 10 43:42
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 33 47 13 8 12 62:51
  12 Λος Άντζελες 33 47 12 11 10 51:38
  13 Σινσινάτι 33 46 12 10 11 67:73
  14 Κολόμπους Κρου 33 44 13 5 15 55:49
  15 Λος Άντζελες Γκάλαξι 33 44 11 11 11 49:55
  16 Πόρτλαντ Τίμπερς 33 43 12 7 14 60:61
  17 Κολοράντο Ράπιντς 33 43 12 7 14 46:47
  18 Ορλάντο Σίτι 33 43 12 7 14 62:78
  19 Σιάτλ Σάουντερς 33 43 11 10 12 42:45
  20 Ρεάλ Σολτ Λέικ 33 42 12 6 15 51:51
  21 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 33 41 10 11 12 53:57
  22 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 33 39 11 6 16 45:62
  23 Νιου Γιόρκ Σίτι 33 39 9 12 12 48:45
  24 Τορόντο 33 39 9 12 12 51:63
  25 Σαν Ντιέγκο 33 38 9 11 13 57:62
  26 Όστιν 33 34 8 10 15 42:63
  27 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 33 33 9 6 18 43:57
  28 DC Γιουνάιτεντ 33 33 7 12 14 39:60
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 33 26 6 8 19 37:67
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 33 23 6 5 22 39:81

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
Ημίχρονο 10 4
(40.0%)
5
(50.0%)
1
(10.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 14:10 2.4 1.4:1.0
Ημίχρονο 5:2 0.7 0.5:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 39% 61%
Goals κατά 46% 54%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.71 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.5 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Musa Petar22
Farrington Logan10
Moreno Santiago4
Ferreira Kaick4
Delgado Patrickson3
Sarver Sam3
Urhoghide Osaze2
Valiente Joaquin2
Louicius Don Deedson1
Norris Nolan1
Abubakar Lalas1
Binyamin Ran1
Moore Shaq1
Ibeagha Sebastien1
Cappis Christian1
Johansson Herman1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Urhoghide Osaze8
Norris Nolan8
Moore Shaq6
Ramiro6
Sarver Sam5
Johansson Herman5
Ferreira Kaick4
Cappis Christian4
Ibeagha Sebastien4
Delgado Patrickson4
Farrington Logan3
Abubakar Lalas3
Binyamin Ran3
Musa Petar2
Collodi Michael2
Kamungo Bernard2
Moreno Santiago1
Simmonds Nicholas1
Julio Anderson1
Valiente Joaquin1
Torquato Joshua1
Daniel1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Sarver Sam1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 63.6% (21/33) 36.4% (12/33)
Ημίχρονο 33.3% (11/33) 66.7% (22/33)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 24.2% (8/33)
2-3 30.3% (10/33)
4-6 36.4% (12/33)
7+ 9.1% (3/33)
Failed to score 24.2% (8/33)

G/G - N/G

G/G N/G
60.6% (20/33) 39.4% (13/33)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 12.1% (4/33)
2 - 2 9.1% (3/33)
0 - 0 9.1% (3/33)
1 - 2 9.1% (3/33)
1 - 1 6.1% (2/33)
0 - 2 6.1% (2/33)
3 - 2 6.1% (2/33)
2 - 1 6.1% (2/33)
4 - 3 6.1% (2/33)
3 - 3 6.1% (2/33)
2 - 3 6.1% (2/33)
3 - 0 3.0% (1/33)
5 - 0 3.0% (1/33)
3 - 4 3.0% (1/33)
3 - 1 3.0% (1/33)
0 - 1 3.0% (1/33)
0 - 4 3.0% (1/33)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 18.2% (6/33)
4 15.2% (5/33)
1 15.2% (5/33)
5 15.2% (5/33)
2 12.1% (4/33)
0 9.1% (3/33)
7 9.1% (3/33)
6 6.1% (2/33)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 21.2% (7/33)
1/X 3.0% (1/33)
1/2 0.0% (0/33)
X/1 12.1% (4/33)
X/X 18.2% (6/33)
X/2 9.1% (3/33)
2/1 6.1% (2/33)
2/X 9.1% (3/33)
2/2 21.2% (7/33)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 59 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.79 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ