Ιστορικό Αγώνων
Μουνισιπάλ Λιμένο : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζόν 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 49:26 | |
| 2 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 49:25 | |
| 3 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 37:20 | |
| 4 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 31:26 | |
| 5 |
|
22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 28:26 | |
| 6 |
|
22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 30:32 | |
| 7 |
|
22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 28:29 | |
| 8 |
|
22 | 26 | 5 | 11 | 6 | 30:27 | |
| 9 |
|
22 | 20 | 4 | 8 | 10 | 20:38 | |
| 10 |
|
22 | 18 | 4 | 6 | 12 | 18:28 | |
| 11 |
|
22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 19:49 | |
| 12 |
|
22 | 16 | 2 | 10 | 10 | 22:35 | |
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 49:16 | |
| 2 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 34:20 | |
| 3 |
|
22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 36:30 | |
| 4 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 27:25 | |
| 5 |
|
22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 33:21 | |
| 6 |
|
22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 27:24 | |
| 7 |
|
22 | 27 | 6 | 9 | 7 | 23:30 | |
| 8 |
|
22 | 26 | 6 | 8 | 8 | 24:28 | |
| 9 |
|
22 | 20 | 4 | 8 | 10 | 24:31 | |
| 10 |
|
22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 27:43 | |
| 11 |
|
22 | 14 | 2 | 8 | 12 | 18:35 | |
| 12 |
|
22 | 13 | 3 | 4 | 15 | 23:42 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 15:13 | 2.8 | 1.5:1.3 |
| Ημίχρονο | 7:3 | 1.0 | 0.7:0.3 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 33% | 67% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.84 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ferman Javier | 13 |
| Correa Jose | 13 |
| Argueta Juan Carlos | 9 |
| Martinez Jefferson | 7 |
| Ramos Marvin | 4 |
| Rodriguez Anyelo | 4 |
| Dantaz Paolo | 3 |
| Zuniga Clayvin | 3 |
| Ramirez Rudy | 2 |
| Claros Lopez | 1 |
| Bonilla Elmer | 1 |
| Hernandez Enmanuel | 1 |
| Valladares Jefferson | 1 |
| Lopez Rodrigo | 1 |
| Escalante Israel | 1 |
| 1 | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ramos Marvin | 2 |
| Claros Lopez | 1 |
| Hernandez Enmanuel | 1 |
| Cruz Melvin | 1 |
| Bonilla Jordy | 1 |
| Ramirez Rudy | 1 |
| Lopez Rodrigo | 1 |
| Espinoza Fredy | 1 |
| 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.8% (22/48) | 54.2% (26/48) |
| Ημίχρονο | 6.3% (3/48) | 93.8% (45/48) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 27.1% (13/48) |
| 2-3 | 52.1% (25/48) |
| 4-6 | 16.7% (8/48) |
| 7+ | 4.2% (2/48) |
| Failed to score | 20.8% (10/48) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 18.8% (9/48) | |
| 1 - 1 | 14.6% (7/48) | |
| 1 - 0 | 12.5% (6/48) | |
| 2 - 0 | 10.4% (5/48) | |
| 0 - 1 | 8.3% (4/48) | |
| 0 - 0 | 6.3% (3/48) | |
| 1 - 2 | 4.2% (2/48) | |
| 2 - 3 | 2.1% (1/48) | |
| 3 - 4 | 2.1% (1/48) | |
| 0 - 2 | 2.1% (1/48) | |
| 0 - 5 | 2.1% (1/48) | |
| 5 - 0 | 2.1% (1/48) | |
| 3 - 0 | 2.1% (1/48) | |
| 4 - 1 | 2.1% (1/48) | |
| 3 - 2 | 2.1% (1/48) | |
| 3 - 1 | 2.1% (1/48) | |
| 1 - 4 | 2.1% (1/48) | |
| 2 - 5 | 2.1% (1/48) | |
| 1 - 3 | 2.1% (1/48) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.1% (13/48) | |
| 3 | 25.0% (12/48) | |
| 1 | 20.8% (10/48) | |
| 5 | 12.5% (6/48) | |
| 0 | 6.3% (3/48) | |
| 7 | 4.2% (2/48) | |
| 4 | 4.2% (2/48) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 37.5% (18/48) | |
| 1/X | 0.0% (0/48) | |
| 1/2 | 2.1% (1/48) | |
| X/1 | 12.5% (6/48) | |
| X/X | 14.6% (7/48) | |
| X/2 | 8.3% (4/48) | |
| 2/1 | 2.1% (1/48) | |
| 2/X | 6.3% (3/48) | |
| 2/2 | 16.7% (8/48) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 66 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Melvin Cruz
- Ελ Σαλβαδόρ 25 χρ.
Mέσοι
- German Mejia
- Ονδούρα 31 χρ.
- Marvin Ramos
- Ελ Σαλβαδόρ 32 χρ.
- Jefferson Valladares
- Ελ Σαλβαδόρ 23 χρ.
Eπιθετικοί
- Juan Carlos Argueta
- Ελ Σαλβαδόρ 25 χρ.
#9
- Jose Correa
- Κολομβία 33 χρ.
- Israel Escalante
- Αργεντινή 27 χρ.
- Javier Ferman
- Ελ Σαλβαδόρ 30 χρ.