Ιστορικό Αγώνων
Μλάντοστ Λουτσάνι : Στατιστικά για Σούπερ Λίγκα 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σούπερ Λίγκα | ||||||||
| 1 |
|
30 | 75 | 24 | 3 | 3 | 87:23 | |
| 2 |
|
30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 55:29 | |
| 3 |
|
30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 62:39 | |
| 4 |
|
30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 42:30 | |
| 5 |
|
30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 38:37 | |
| 6 |
|
30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 39:39 | |
| 7 |
|
30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 42:43 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 37:35 | |
| 9 |
|
30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 35:49 | |
| 10 |
|
30 | 36 | 8 | 12 | 10 | 32:37 | |
| 11 |
|
30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 26:35 | |
| 12 |
|
30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 29:39 | |
| 13 |
|
30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 36:42 | |
| 14 |
|
30 | 32 | 7 | 11 | 12 | 23:46 | |
| 15 |
|
30 | 21 | 4 | 9 | 17 | 34:55 | |
| 16 |
|
30 | 14 | 2 | 8 | 20 | 26:65 | |
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | ||||||||
| 1 |
|
35 | 85 | 27 | 4 | 4 | 99:29 | |
| 2 |
|
35 | 70 | 21 | 7 | 7 | 61:34 | |
| 3 |
|
35 | 69 | 21 | 6 | 8 | 67:45 | |
| 4 |
|
35 | 57 | 16 | 9 | 10 | 48:35 | |
| 5 |
|
35 | 51 | 14 | 9 | 12 | 44:49 | |
| 6 |
|
35 | 46 | 11 | 13 | 11 | 46:44 | |
| 7 |
|
35 | 45 | 11 | 12 | 12 | 44:43 | |
| 8 |
|
35 | 43 | 10 | 13 | 12 | 47:50 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
35 | 46 | 12 | 10 | 13 | 39:50 | |
| 2 |
|
35 | 44 | 11 | 11 | 13 | 43:42 | |
| 3 |
|
35 | 43 | 9 | 16 | 10 | 39:40 | |
| 4 |
|
35 | 43 | 12 | 7 | 16 | 42:47 | |
| 5 |
|
35 | 41 | 10 | 11 | 14 | 37:48 | |
| 6 |
|
35 | 40 | 9 | 13 | 13 | 28:50 | |
| 7 |
|
35 | 21 | 4 | 9 | 22 | 36:69 | |
| 8 |
|
35 | 17 | 3 | 8 | 24 | 30:75 | |
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 9:13 | 2.2 | 0.9:1.3 |
| Ημίχρονο | 6:4 | 1.0 | 0.6:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 54% | 46% |
| Goals κατά | 30% | 70% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 40.39 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.66 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Bojic Petar | 6 |
| Ciric Jovan | 5 |
| Milojevic Nemanja | 3 |
| Ljubomirac Uros | 3 |
| Bondzulic Ognjen | 2 |
| Hadzic Irfan | 2 |
| Zunic Filip | 2 |
| Pantic Danilo | 1 |
| Varjacic Aleksandar | 1 |
| Todosijevic Mihailo | 1 |
| Kijevcanin Veljko | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Zunic Filip | 1 |
| Udovicic Zarko | 1 |
| Varjacic Aleksandar | 1 |
| Djurkovic Jagos | 1 |
| Orescanin Mihailo | 1 |
| Todosijevic Mihailo | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.0% (14/35) | 60.0% (21/35) |
| Ημίχρονο | 5.7% (2/35) | 94.3% (33/35) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 31.4% (11/35) |
| 2-3 | 45.7% (16/35) |
| 4-6 | 22.9% (8/35) |
| 7+ | 0.0% (0/35) |
| Failed to score | 42.9% (15/35) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20.0% (7/35) | |
| 0 - 0 | 17.1% (6/35) | |
| 1 - 0 | 11.4% (4/35) | |
| 2 - 1 | 11.4% (4/35) | |
| 5 - 0 | 5.7% (2/35) | |
| 0 - 2 | 5.7% (2/35) | |
| 3 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 3 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 3 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 1 - 4 | 2.9% (1/35) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.6% (10/35) | |
| 3 | 17.1% (6/35) | |
| 0 | 17.1% (6/35) | |
| 1 | 14.3% (5/35) | |
| 4 | 14.3% (5/35) | |
| 5 | 8.6% (3/35) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.4% (11/35) | |
| 1/X | 8.6% (3/35) | |
| 1/2 | 0.0% (0/35) | |
| X/1 | 11.4% (4/35) | |
| X/X | 25.7% (9/35) | |
| X/2 | 8.6% (3/35) | |
| 2/1 | 0.0% (0/35) | |
| 2/X | 2.9% (1/35) | |
| 2/2 | 11.4% (4/35) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 113 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.80 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Nikola Boranijasevic
- Σερβία 33 χρ.
Mέσοι
- Zarko Udovicic
- Σερβία 38 χρ.
#33
- Danilo Pantic
- Σερβία 29 χρ.
Eπιθετικοί
- Irfan Hadzic
- Βοσνία 32 χρ.
#9
- Petar Bojic
- Σερβία 34 χρ.