Καπάζ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 75 | 23 | 6 | 2 | 72:22 | |
| 2 |
|
31 | 63 | 19 | 6 | 6 | 64:24 | |
| 3 |
|
31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 41:22 | |
| 4 |
|
31 | 53 | 14 | 11 | 6 | 54:31 | |
| 5 |
|
31 | 50 | 12 | 14 | 5 | 39:32 | |
| 6 |
|
31 | 41 | 12 | 5 | 14 | 41:43 | |
| 7 |
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 39:56 | |
| 8 |
|
31 | 35 | 8 | 11 | 12 | 27:35 | |
| 9 |
|
31 | 33 | 7 | 12 | 12 | 22:39 | |
| 10 |
|
31 | 27 | 8 | 3 | 20 | 25:58 | |
| 11 |
|
31 | 21 | 5 | 6 | 20 | 27:47 | |
| 12 |
|
31 | 14 | 3 | 5 | 23 | 21:63 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 11:13 | 2.4 | 1.1:1.3 |
| Ημίχρονο | 5:4 | 0.9 | 0.5:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.92 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.12 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Pachu | 5 |
| Huseynli Rauf | 5 |
| Nabiyev Farid | 4 |
| Ohori Ryonosuke | 3 |
| Hadzhiyev Rahman | 2 |
| Isayev Magsad | 1 |
| Feijao Vitor | 1 |
| Shafiyev Sadiq | 1 |
| Onanuga Olawale | 1 |
| Shahverdiev Ehtiram | 1 |
| Verdasca Diogo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Huseynov Mammad | 1 |
| Isayev Magsad | 1 |
| Seyidov Shakir | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.4% (15/31) | 51.6% (16/31) |
| Ημίχρονο | 19.4% (6/31) | 80.6% (25/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 22.6% (7/31) |
| 2-3 | 51.6% (16/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 51.6% (16/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 19.4% (6/31) | |
| 1 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 3 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 29.0% (9/31) | |
| 3 | 22.6% (7/31) | |
| 1 | 19.4% (6/31) | |
| 5 | 12.9% (4/31) | |
| 4 | 9.7% (3/31) | |
| 0 | 3.2% (1/31) | |
| 6 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.3% (10/31) | |
| 1/X | 0.0% (0/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 12.9% (4/31) | |
| X/X | 9.7% (3/31) | |
| X/2 | 16.1% (5/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 29.0% (9/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 25 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 112 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 48 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.81 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.87 γκολ σε κάθε αγώνα . |