2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μόντσα U20

Μόντσα U20

Μόντσα U20 : Στατιστικά για Πρωτάθλημα Νέων 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΙΤΑΛΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Φιορεντίνα U20 37 68 19 11 7 70:46
  2 Πάρμα U20 37 67 19 10 8 59:38
  3 Τσεζένα U20 38 67 19 10 9 70:52
  4 Ρόμα U20 38 63 17 12 9 59:35
  5 Μπολόνια U20 38 62 17 11 10 54:40
  6 Ίντερ U20 38 59 16 11 11 70:61
  7 Αταλάντα U20 38 57 14 15 9 54:47
  8 Γιουβέντους U20 38 55 14 13 11 52:48
  9 Λέτσε U20 37 51 13 12 12 52:53
  10 Τζένοα U20 38 50 12 14 12 49:52
  11 Βερόνα U20 38 48 12 12 14 55:61
  12 Μίλαν U20 37 48 11 15 11 50:48
  13 Λάτσιο U20 38 47 12 11 15 44:51
  14 Τορίνο U20 37 46 11 13 13 49:49
  15 Μόντσα U20 37 46 12 10 15 37:45
  16 Σασσουόλο U20 37 44 10 14 13 50:56
  17 Νάπολι U20 37 39 10 9 18 38:54
  18 Κάλιαρι U20 37 38 10 8 19 48:61
  19 Φροζινόνε U20 37 32 7 11 19 45:75
  20 Κρεμονέζε U20 38 24 6 6 26 31:64

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 1
(10.0%)
3
(30.0%)
6
(60.0%)
Ημίχρονο 10 0
(0.0%)
5
(50.0%)
5
(50.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 9:16 2.5 0.9:1.6
Ημίχρονο 1:8 0.9 0.1:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 37.8% (14/37) 62.2% (23/37)
Ημίχρονο 8.1% (3/37) 91.9% (34/37)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.4% (12/37)
2-3 48.6% (18/37)
4-6 18.9% (7/37)
7+ 0.0% (0/37)
Failed to score 29.7% (11/37)

G/G - N/G

G/G N/G
45.9% (17/37) 54.1% (20/37)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 16.2% (6/37)
1 - 1 13.5% (5/37)
2 - 0 10.8% (4/37)
0 - 0 10.8% (4/37)
1 - 2 8.1% (3/37)
2 - 1 8.1% (3/37)
1 - 0 5.4% (2/37)
0 - 2 5.4% (2/37)
1 - 3 5.4% (2/37)
2 - 3 5.4% (2/37)
3 - 1 2.7% (1/37)
3 - 0 2.7% (1/37)
0 - 5 2.7% (1/37)
2 - 2 2.7% (1/37)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 29.7% (11/37)
1 21.6% (8/37)
3 18.9% (7/37)
4 10.8% (4/37)
0 10.8% (4/37)
5 8.1% (3/37)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 10.8% (4/37)
1/X 5.4% (2/37)
1/2 2.7% (1/37)
X/1 18.9% (7/37)
X/X 18.9% (7/37)
X/2 18.9% (7/37)
2/1 0.0% (0/37)
2/X 2.7% (1/37)
2/2 21.6% (8/37)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.22 γκολ σε κάθε αγώνα .

Tερματοφύλακες

Andrea Vailati
Andrea Vailati
Ιταλία 18 χρ.

Aμυντικοί

Mέσοι

Eπιθετικοί

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ