Ιστορικό Αγώνων
Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζόν 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 49:26 | |
| 2 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 49:25 | |
| 3 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 37:20 | |
| 4 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 31:26 | |
| 5 |
|
22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 28:26 | |
| 6 |
|
22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 30:32 | |
| 7 |
|
22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 28:29 | |
| 8 |
|
22 | 26 | 5 | 11 | 6 | 30:27 | |
| 9 |
|
22 | 20 | 4 | 8 | 10 | 20:38 | |
| 10 |
|
22 | 18 | 4 | 6 | 12 | 18:28 | |
| 11 |
|
22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 19:49 | |
| 12 |
|
22 | 16 | 2 | 10 | 10 | 22:35 | |
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 49:16 | |
| 2 |
|
22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 34:20 | |
| 3 |
|
22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 36:30 | |
| 4 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 27:25 | |
| 5 |
|
22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 33:21 | |
| 6 |
|
22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 27:24 | |
| 7 |
|
22 | 27 | 6 | 9 | 7 | 23:30 | |
| 8 |
|
22 | 26 | 6 | 8 | 8 | 24:28 | |
| 9 |
|
22 | 20 | 4 | 8 | 10 | 24:31 | |
| 10 |
|
22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 27:43 | |
| 11 |
|
22 | 14 | 2 | 8 | 12 | 18:35 | |
| 12 |
|
22 | 13 | 3 | 4 | 15 | 23:42 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 6:13 | 1.9 | 0.6:1.3 |
| Ημίχρονο | 5:5 | 1.0 | 0.5:0.5 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.68 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.04 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Cetre Dany | 7 |
| Gallardo Joshua | 7 |
| Torres Victor | 3 |
| Rodriguez Yosimar | 3 |
| Martinez Carlos | 3 |
| Rugama Wilson | 2 |
| Torres Wilma Enrique | 2 |
| Borjas Robin | 2 |
| Sanchez Edwin | 2 |
| Lopez Bayron | 1 |
| Chiguila Walter | 1 |
| Guevara Alejandro | 1 |
| Mancia Emerson | 1 |
| Rivas Enrique | 1 |
| Benitez Juan | 1 |
| Ramos Jonathan | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Belucci Cristian | 2 |
| Aguila German | 1 |
| Martinez Mario | 1 |
| Torres Victor | 1 |
| Benitez Juan | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (20/44) | 54.5% (24/44) |
| Ημίχρονο | 9.1% (4/44) | 90.9% (40/44) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 29.5% (13/44) |
| 2-3 | 43.2% (19/44) |
| 4-6 | 25.0% (11/44) |
| 7+ | 2.3% (1/44) |
| Failed to score | 43.2% (19/44) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.9% (7/44) | |
| 0 - 0 | 15.9% (7/44) | |
| 1 - 0 | 9.1% (4/44) | |
| 1 - 2 | 9.1% (4/44) | |
| 1 - 3 | 6.8% (3/44) | |
| 0 - 2 | 6.8% (3/44) | |
| 0 - 1 | 4.5% (2/44) | |
| 2 - 3 | 4.5% (2/44) | |
| 3 - 0 | 4.5% (2/44) | |
| 3 - 1 | 2.3% (1/44) | |
| 3 - 2 | 2.3% (1/44) | |
| 2 - 2 | 2.3% (1/44) | |
| 5 - 0 | 2.3% (1/44) | |
| 2 - 0 | 2.3% (1/44) | |
| 3 - 3 | 2.3% (1/44) | |
| 0 - 3 | 2.3% (1/44) | |
| 1 - 4 | 2.3% (1/44) | |
| 2 - 1 | 2.3% (1/44) | |
| 0 - 8 | 2.3% (1/44) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (11/44) | |
| 3 | 18.2% (8/44) | |
| 0 | 15.9% (7/44) | |
| 1 | 13.6% (6/44) | |
| 4 | 11.4% (5/44) | |
| 5 | 11.4% (5/44) | |
| 6 | 2.3% (1/44) | |
| 8 | 2.3% (1/44) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 13.6% (6/44) | |
| 1/X | 4.5% (2/44) | |
| 1/2 | 0.0% (0/44) | |
| X/1 | 9.1% (4/44) | |
| X/X | 27.3% (12/44) | |
| X/2 | 11.4% (5/44) | |
| 2/1 | 2.3% (1/44) | |
| 2/X | 4.5% (2/44) | |
| 2/2 | 27.3% (12/44) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 73 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 104 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.86 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.66 γκολ σε κάθε αγώνα . |