3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σεντ Λούις Σίτι

Σεντ Λούις Σίτι

Σεντ Λούις Σίτι : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 33 74 22 8 3 69:25
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 33 61 18 7 8 72:34
  3 Ίντερ Μαϊάμι 33 59 16 11 6 77:56
  4 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 33 58 18 4 11 55:46
  5 Σικάγο Φάιαρ 33 55 16 7 10 61:50
  6 Ντάλας 33 55 15 10 8 59:50
  7 Σάρλοτ 33 53 15 8 10 63:48
  8 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 33 52 14 10 9 56:48
  9 Σεντ Λούις Σίτι 33 51 14 9 10 58:48
  10 Ντιναμό Χιούστον 33 51 14 9 10 43:42
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 33 47 13 8 12 62:51
  12 Λος Άντζελες 33 47 12 11 10 51:38
  13 Σινσινάτι 33 46 12 10 11 67:73
  14 Κολόμπους Κρου 33 44 13 5 15 55:49
  15 Λος Άντζελες Γκάλαξι 33 44 11 11 11 49:55
  16 Πόρτλαντ Τίμπερς 33 43 12 7 14 60:61
  17 Κολοράντο Ράπιντς 33 43 12 7 14 46:47
  18 Ορλάντο Σίτι 33 43 12 7 14 62:78
  19 Σιάτλ Σάουντερς 33 43 11 10 12 42:45
  20 Ρεάλ Σολτ Λέικ 33 42 12 6 15 51:51
  21 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 33 41 10 11 12 53:57
  22 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 33 39 11 6 16 45:62
  23 Νιου Γιόρκ Σίτι 33 39 9 12 12 48:45
  24 Τορόντο 33 39 9 12 12 51:63
  25 Σαν Ντιέγκο 33 38 9 11 13 57:62
  26 Όστιν 33 34 8 10 15 42:63
  27 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 33 33 9 6 18 43:57
  28 DC Γιουνάιτεντ 33 33 7 12 14 39:60
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 33 26 6 8 19 37:67
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 33 23 6 5 22 39:81

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 22:17 3.9 2.2:1.7
Ημίχρονο 13:7 2.0 1.3:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 43% 57%
Goals κατά 29% 71%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 46.71 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 55.69 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Becher Simon9
Navarro Rafael9
Hartel Marcel6
Holse Carlo6
Edelman Daniel5
Loewen Eduard3
Jeong Sang-Bin3
Totland Tomas3
Durkin Christopher2
Macnaughton Lukas2
Ostrak Tomas2
Mcsorley Brendan1
Baumgartl Timo1
Cordova Sergio1
Santos Rafael1
Fall Fallou1
Polvara Dante1
Wallem Conrad1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Durkin Christopher11
Wallem Conrad7
Orozco Jaziel4
Polvara Dante4
Totland Tomas4
Fall Fallou4
Baumgartl Timo3
Perez Miguel3
Macnaughton Lukas3
Santos Rafael2
Edelman Daniel2
Mcsorley Brendan2
Becher Simon2
Jeong Sang-Bin2
Matan Alexandru2
Holse Carlo2
Buerki Roman1
Cordova Sergio1
Mbacke Mamadou1
Lundt Benjamin1
Loewen Eduard1
Navarro Rafael1
Ostrak Tomas1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Durkin Christopher1
Wallem Conrad1
Ostrak Tomas1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 57.6% (19/33) 42.4% (14/33)
Ημίχρονο 18.2% (6/33) 81.8% (27/33)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 15.2% (5/33)
2-3 42.4% (14/33)
4-6 39.4% (13/33)
7+ 3.0% (1/33)
Failed to score 21.2% (7/33)

G/G - N/G

G/G N/G
66.7% (22/33) 33.3% (11/33)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 18.2% (6/33)
0 - 1 9.1% (3/33)
1 - 3 9.1% (3/33)
2 - 0 9.1% (3/33)
2 - 3 6.1% (2/33)
3 - 0 6.1% (2/33)
3 - 2 6.1% (2/33)
3 - 1 6.1% (2/33)
2 - 1 6.1% (2/33)
0 - 0 3.0% (1/33)
6 - 2 3.0% (1/33)
0 - 3 3.0% (1/33)
4 - 2 3.0% (1/33)
2 - 2 3.0% (1/33)
3 - 3 3.0% (1/33)
1 - 0 3.0% (1/33)
4 - 1 3.0% (1/33)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 27.3% (9/33)
4 18.2% (6/33)
5 15.2% (5/33)
3 15.2% (5/33)
1 12.1% (4/33)
6 6.1% (2/33)
0 3.0% (1/33)
8 3.0% (1/33)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 33.3% (11/33)
1/X 3.0% (1/33)
1/2 0.0% (0/33)
X/1 9.1% (3/33)
X/X 21.2% (7/33)
X/2 3.0% (1/33)
2/1 3.0% (1/33)
2/X 3.0% (1/33)
2/2 24.2% (8/33)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 62 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.76 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.45 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ