3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Γρανάδα

Γρανάδα



Ιδρύθηκε στις 6 Απριλίου 1931 ως Σύλλογος Ρεκρεατίβο Γρανάδα και καταχωρήθηκε στο Μητρώο Ενώσεων με πρώτο πρόεδρο της, τον Julio López Fernández. Η τελική έγκριση του καταστατικού από την Πολιτική Κυβέρνηση πραγματοποιήθηκε στις 23 Απριλίου. Έδρα της είναι το «Nuevo Los Cármenes» χωρητικότητας 19.336 θέσεων.

Γρανάδα

Γρανάδα : Στατιστικά για Σεγούντα Ντιβιζιόν 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Σανταντέρ 39 75 23 6 10 81:58
  2 Λα Κορούνια 39 71 20 11 8 60:41
  3 Αλμερία 39 71 21 8 10 78:58
  4 Μάλαγα 39 66 19 9 11 68:50
  5 Λας Πάλμας 39 66 18 12 9 52:37
  6 Καστεγιόν 39 65 18 11 10 66:49
  7 Εϊμπάρ 39 64 18 10 11 48:36
  8 Μπούργος 39 63 17 12 10 44:33
  9 Κόρδοβα 39 60 17 9 13 55:56
  10 ΦΚ Ανδόρα 39 58 16 10 13 61:49
  11 Θέουτα 39 55 15 10 14 47:59
  12 Αλμπαθέτε 39 53 14 11 14 51:52
  13 Σπόρτινγκ Χιχόν 39 52 15 7 17 52:51
  14 Γρανάδα 39 48 12 12 15 48:50
  15 Βαγιαδολίδ 39 46 12 10 17 43:50
  16 Ρεαλ Σοσιεδάδ Β' 39 45 12 9 18 48:55
  17 Λεγκανές 39 42 10 12 17 42:48
  18 Κάντιθ 39 39 10 9 20 36:56
  19 Ουέσκα 39 36 9 9 21 40:61
  20 Μιραντές 39 36 9 9 21 42:65
  21 Ρεάλ Σαραγόσα 39 35 8 11 20 33:53
  22 Κούλτουραλ Λεονέσα 39 33 8 9 22 36:64

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
1
(10.0%)
5
(50.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 14:17 3.1 1.4:1.7
Ημίχρονο 9:9 1.8 0.9:0.9

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 60% 40%
Goals κατά 44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 40.38 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.86 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Pascual Jorge9
Arnaiz Jose7
Aleman Pedro6
Saenz Pablo4
Alcaraz Ruben4
Sola Alex3
Lama Manu3
Petit Gonzalo3
Faye Souleymane2
Hongla Martin1
Casadesus Pau1
Oppong Oscar Naasei1
Gonzalez Izan1
Diocou Baba1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Oppong Oscar Naasei9
Alcaraz Ruben8
Ruiz Sergio8
Diallo Baila7
Williams Loic6
Lama Manu5
Sola Alex5
Pascual Jorge5
Arnaiz Jose5
Saenz Pablo4
Aleman Pedro4
Hormigo Diego3
Bouldini Mohamed3
Casadesus Pau3
Trigueros Manuel3
Gonzalez Izan3
Faye Souleymane2
Astralaga Ander2
Rodelas Sergio2
Diocou Baba2
Lemos Alvaro2
Haro Pere1
Hongla Martin1
Petit Gonzalo1
Diaby Bambo1
Juanjo1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Pascual Jorge2
Lama Manu1
Williams Loic1
Haro Pere1
Hormigo Diego1
Ruiz Sergio1
Diallo Baila1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 41.0% (16/39) 59.0% (23/39)
Ημίχρονο 15.4% (6/39) 84.6% (33/39)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 35.9% (14/39)
2-3 35.9% (14/39)
4-6 25.6% (10/39)
7+ 2.6% (1/39)
Failed to score 30.8% (12/39)

G/G - N/G

G/G N/G
51.3% (20/39) 48.7% (19/39)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 12.8% (5/39)
1 - 1 12.8% (5/39)
0 - 0 12.8% (5/39)
0 - 1 10.3% (4/39)
0 - 2 7.7% (3/39)
3 - 2 5.1% (2/39)
2 - 1 5.1% (2/39)
1 - 2 5.1% (2/39)
2 - 2 5.1% (2/39)
2 - 4 2.6% (1/39)
4 - 1 2.6% (1/39)
2 - 0 2.6% (1/39)
4 - 2 2.6% (1/39)
5 - 1 2.6% (1/39)
3 - 1 2.6% (1/39)
5 - 2 2.6% (1/39)
3 - 0 2.6% (1/39)
1 - 3 2.6% (1/39)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 23.1% (9/39)
2 23.1% (9/39)
3 12.8% (5/39)
0 12.8% (5/39)
4 10.3% (4/39)
6 7.7% (3/39)
5 7.7% (3/39)
7 2.6% (1/39)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.6% (10/39)
1/X 7.7% (3/39)
1/2 0.0% (0/39)
X/1 12.8% (5/39)
X/X 23.1% (9/39)
X/2 7.7% (3/39)
2/1 2.6% (1/39)
2/X 0.0% (0/39)
2/2 20.5% (8/39)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ