Ανεσί : Στατιστικά για Λιγκ 2 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
34 | 67 | 20 | 7 | 7 | 60:33 | |
| 2 |
|
34 | 60 | 18 | 6 | 10 | 59:38 | |
| 3 |
|
33 | 59 | 15 | 14 | 4 | 48:31 | |
| 4 |
|
34 | 58 | 16 | 10 | 8 | 48:37 | |
| 5 |
|
34 | 58 | 15 | 13 | 6 | 45:39 | |
| 6 |
|
34 | 56 | 14 | 14 | 6 | 53:35 | |
| 7 |
|
34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 49:39 | |
| 8 |
|
34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 41:31 | |
| 9 |
|
34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 48:62 | |
| 10 |
|
34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 53:45 | |
| 11 |
|
34 | 40 | 10 | 10 | 14 | 42:49 | |
| 12 |
|
34 | 39 | 8 | 15 | 11 | 33:39 | |
| 13 |
|
34 | 37 | 9 | 10 | 15 | 38:44 | |
| 14 |
|
34 | 37 | 9 | 10 | 15 | 35:52 | |
| 15 |
|
34 | 36 | 9 | 9 | 16 | 34:49 | |
| 16 |
|
34 | 32 | 6 | 14 | 14 | 30:48 | |
| 17 |
|
33 | 28 | 5 | 13 | 15 | 23:40 | |
| 18 |
|
34 | 24 | 6 | 6 | 22 | 37:65 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 17:14 | 3.1 | 1.7:1.4 |
| Ημίχρονο | 9:7 | 1.6 | 0.9:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.12 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.95 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Tiendrebeogo Josue | 1 |
| Paris Quentin | 1 |
| Jacob Valentin | 1 |
| Patterson Travis | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 55.9% (19/34) | 44.1% (15/34) |
| Ημίχρονο | 11.8% (4/34) | 88.2% (30/34) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 26.5% (9/34) |
| 2-3 | 50.0% (17/34) |
| 4-6 | 23.5% (8/34) |
| 7+ | 0.0% (0/34) |
| Failed to score | 20.6% (7/34) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 14.7% (5/34) | |
| 1 - 0 | 11.8% (4/34) | |
| 2 - 1 | 11.8% (4/34) | |
| 1 - 1 | 8.8% (3/34) | |
| 0 - 1 | 8.8% (3/34) | |
| 0 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 4 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 5 - 1 | 2.9% (1/34) | |
| 1 - 5 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 0 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 2 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 3 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 1 | 2.9% (1/34) | |
| 1 - 3 | 2.9% (1/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 32.4% (11/34) | |
| 1 | 20.6% (7/34) | |
| 4 | 17.6% (6/34) | |
| 2 | 17.6% (6/34) | |
| 6 | 5.9% (2/34) | |
| 0 | 5.9% (2/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.4% (10/34) | |
| 1/X | 14.7% (5/34) | |
| 1/2 | 2.9% (1/34) | |
| X/1 | 14.7% (5/34) | |
| X/X | 5.9% (2/34) | |
| X/2 | 5.9% (2/34) | |
| 2/1 | 0.0% (0/34) | |
| 2/X | 0.0% (0/34) | |
| 2/2 | 26.5% (9/34) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.44 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.15 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Laurent Guyot
- Προπονητής 56 χρ.
Tερματοφύλακες
- Florian Escales
- Γαλλία 30 χρ.
#1
- Thomas Callens
- Γαλλία 27 χρ.
#16
Aμυντικοί
- Axel Drouhin
- Γαλλία 26 χρ.
#18
- Fabrice N'Sakala
- Λ.Δ. Κονγκό 35 χρ.
#21
- Julien Kouadio
- Γαλλία 26 χρ.
#27
- Thibault Delphis
- Γαλλία 23 χρ.
#41
Mέσοι
- Ahmed Kashi
- Αλγερία 37 χρ.
#5
- Francois Lajugie
- Γαλλία 30 χρ.
#6
- Mayssam Benama
- Γαλλία 21 χρ.
#10
- Vincent Pajot
- Γαλλία 35 χρ.
#17
- Josue Tiendrebeogo
- Μπουρκίνα Φάσο 23 χρ.
#20
- Antoine Larose
- Γαλλία 33 χρ.
#28
- Wael Debbiche
- Γαλλία 20 χρ.
#42
Eπιθετικοί
- Valentin Jacob
- Γαλλία 31 χρ.
#7
- Clement Billemaz
- Γαλλία 27 χρ.
#22
- Quentin Paris
- Γαλλία 19 χρ.
#33
- Ben Hamed Toure
- Ακτή Ελεφαντοστού 22 χρ.
#71
- Dion Sahi
- Ακτή Ελεφαντοστού 24 χρ.
#80