2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σαν Λούις

Σαν Λούις

Σαν Λούις : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Κομπρελόα 27 48 13 9 5 45:29
  2 Σαν Λούις 26 47 13 8 5 41:29
  3 Ντεπόρτες Μαγκαλάνες 27 46 13 7 7 44:39
  4 Αντοφαγκάστα 27 44 12 8 7 47:26
  5 Σαντιάγο Γουόντερερς 27 44 12 8 7 42:30
  6 Ντεπόρτες Ρεκολέτα 27 41 11 8 8 39:36
  7 Ντεπόρτες Κοπιαπό 27 40 11 7 9 42:40
  8 Σαν Μάρκος ντε Αρίκα 27 39 10 9 8 33:27
  9 Ουνιόν Εσπανιόλα 26 36 10 6 10 32:34
  10 Ντεπόρτες Τεμούκο 27 35 9 8 10 42:37
  11 Πουέρτο Μοντ 26 34 10 4 12 26:34
  12 Ντεπόρτες Ικίκε 26 31 7 10 9 35:30
  13 Κούρικο Ουνίδο 27 30 7 9 11 24:40
  14 Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ 27 22 4 10 13 28:42
  15 Ουνιόν Σαν Φελίπε 26 22 5 7 14 16:44
  16 Ρέιντζερς Ντε Τάλκα 26 18 4 6 16 23:42

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 6
(60.0%)
3
(30.0%)
1
(10.0%)
Ημίχρονο 10 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 15:7 2.2 1.5:0.7
Ημίχρονο 7:2 0.9 0.7:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 46.2% (12/26) 53.8% (14/26)
Ημίχρονο 11.5% (3/26) 88.5% (23/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 19.2% (5/26)
2-3 50.0% (13/26)
4-6 30.8% (8/26)
7+ 0.0% (0/26)
Failed to score 11.5% (3/26)

G/G - N/G

G/G N/G
65.4% (17/26) 34.6% (9/26)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 23.1% (6/26)
0 - 1 11.5% (3/26)
2 - 1 11.5% (3/26)
3 - 1 11.5% (3/26)
2 - 0 7.7% (2/26)
4 - 2 3.8% (1/26)
0 - 2 3.8% (1/26)
1 - 2 3.8% (1/26)
1 - 0 3.8% (1/26)
0 - 0 3.8% (1/26)
4 - 1 3.8% (1/26)
4 - 0 3.8% (1/26)
3 - 2 3.8% (1/26)
2 - 2 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 34.6% (9/26)
4 19.2% (5/26)
1 15.4% (4/26)
3 15.4% (4/26)
5 7.7% (2/26)
6 3.8% (1/26)
0 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.6% (9/26)
1/X 11.5% (3/26)
1/2 0.0% (0/26)
X/1 11.5% (3/26)
X/X 7.7% (2/26)
X/2 7.7% (2/26)
2/1 3.8% (1/26)
2/X 11.5% (3/26)
2/2 11.5% (3/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 81 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ